Jump to content
Dogomania

Kruszynka Pixi -Dziekujemy. Juz w DS u Ani.


monika55

Recommended Posts

Do Zielonej Góry to trochę macie daleko, ale dobrze, że jest jakaś nadzieja. Trzymam kciuki. Na pewno sunia znajdzie dom. Mam nadzieję, że szybko. Najlepiej taki dom który by został z wami w kontakcie, bo po ostatniej akcji to strach oddać psa gdziekolwiek, żeby do innego schronu nie oddali.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A w ogóle jakiej miej więcej wielkości jest Pixi, bo jak pokazuje zdjęcia znajomym to mówią, że duża. Ale ona chyba tylko tak wygląda na zdjęciach. Czy jest dużo większa od standardowego ratlerka? Szkoda, że nie ma zdjęcia przy czyjejś nodze, ludzie mogli by bardziej wyobrazić sobie jej wielkość. Nie widziałam jej osobiście, ale dla mnie to taka mała kruszyna.

Link to comment
Share on other sites

witam,to ja właśnie jestem zainteresowana wzięciem małej, mogłabym przygarnąć małą dla mnie lub mojej teściowej,to jest w sumie bez różnicy ,ważne że na pewno krzywdy to bym jej nie dała zrobić.sama mam dwie suńki ,po jedną jechałam pociągiem do RZeszowskiego schroniska,jej watek był na dogo bibi -ósmy cud świata,i teraz żyje sobie jak królewna .jak byście chciały się dowiedzieć o mnie ,to najlepiej skontaktować się kierowniczką kundelka w RZeszowie bo ona moją suńkę uratowała bo ona po wypadku strasznym była,i też zabardzo wydać jej byle komu nie chciała. ale moja bibi i tekilka by miały siostre,bez obaw mam duży dom z ogródkiem to miały by gdzie biegać,a ljakby wzieła ją moja teściowa to była by jednym pieskiem wdomku,lecz i tak by bardzo często bywała u nas. może ktos pomoże z transportem zwracam za wszystko .

Link to comment
Share on other sites

witam,tak to ja jestem z zielonej góry,to myślcie coś,sprawdzajcie,byle szybko bo przecież ona tam marznie. a macie jakis domek dla niej jeszcze na oku? byle nie był taki jak ostatni. ja w poniedziałek postaram się szukać transportu ,a mam juz załatwiony transporter do przewozu piesków od magd@ ,z fundacji rottka [email][email protected][/email] a wy sprawdzajcie i myślcie i może też ktoś pomoże z transportem,zwracam kasę za wszystko. a jak mala znosi te mrozy? jest gdzieś schowana? pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Państwo byli zobaczyć Pixi. Weszli na teren schroniska ze swoim pieskiem. Wzięłam Pixi na smyczkę i spacerowaliśmy razem. Ale co to był za spacer:evil_lol: Malutka się od razu zakochała w piesku Państwa, na nich nie zwracała wogóle uwagi. Biegała za nim jak oszalała, machała ogonkiem, chciała sie bawić. Ona zdecydowanie lepiej i pewniej czuje się w towarzystwie innego psiaka. To małe kochane ADHD. Rozmawialiśmy długo. Przedstawiłam im zalety posiadania dwóch piesków, ale także wady i utrudnienia. Państwo mieszkają w bloku i oboje pracują, muszą zdawać sobie sprawę, że spacer z dwoma psiakami, a Pixi wymaga specjalnej uwagi, może nie być taki komfortowy na początku. Może tak być, że będą musieli chodzić osobno z kazdym. Póki będzie urlop to fajnie, ale jak pójdą do pracy nie będzie już tyle czasu.
Powiedzieli że się zastanowią. Zobaczymy. Lepiej żeby zrezygnowali od razu, niż mieliby oddać ją po jakimś czasie.
Pixi jest w boksie z jamnisią i dziewczynki się lubią.:lol:

Link to comment
Share on other sites

A skąd Ci państwo są? Daleko by pojechała? Mówiłaś im o tych którzy ja oddali po jednym dniu?
Teraz to strach ją komukolwiek oddać, bynajmniej ja się boję, kocham tą psinę jak własną:loveu:. Dobrze, że wy tam czuwacie i sprawdzacie wszystkich:multi:, bo nie wiadomo gdzie by trafiła gdyby nie wy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...