Jump to content
Dogomania

Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(


tayga

Recommended Posts

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oskubany Fuksio pozdrawia wszystkie cioteczki!!!
Dlaczego oskubany?... On nie lubi czesania. Podszerstek mu wyłazi garściami. Więc pskuję pod nochal pełną michę (a jak micha pełna to nic innego się nie liczy!) i skubię rudawą watę :) To znosi cierpliwie. Jutro takim sposobem będę czesać.

Link to comment
Share on other sites

Ja cosik na ból z przepracowania poproszę. Znalazłam sobie babskie zajęcie, wzięłam się za koszenie, bo mi dorodne pokrzywy wyrosły. Miałam w sumie trzy kosiarki i do teraz nie wiem czym się kosi najlepiej.
Ze sklerozy obiecuję się wyleczyć :)

Link to comment
Share on other sites

U nas było cały dzień bardzo ciepło, ale Fuksik przebywa w cieniu, pod wielką jabłonią. Mam wrażenie, że lepiej czuł się zimą niż teraz. Apetyt mu dopisuje :)
W tej chwili mamy megaburzę. Fuksik nie słyszy, więc takie grzmoty mu nie straszne. Za to Nala nie wie gdzie się schować.

Link to comment
Share on other sites

Moja sucz ukochana wielkości labradora podczas burzy potrafiła schować się do szafki kuchennej wąskiej (chyba 40) na dolej półce :crazyeye:. No oczywiście po uprzednim wyrzuceniu wszystkiego prawie z tej półki czyli ryżu, makaronu, grzybów marynowanych, cukru i jeszcze paru innych.
Po burzy miałam trochę roboty żeby ją stamtąd wyciągnąć bo wyjść sama nie potrafiła, ale wleźć to umiała :mad:
Że o sprzątaniu nie wspomnę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...