Jump to content
Dogomania

Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(


tayga

Recommended Posts

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To mi się przytrafiło... jak przysłowiowej ślepej kurze ziarno...
O 21 zadzwoniła znajoma, że ma w sklepie trochę zamrożonych produktów mięsnych trudnych do identyfikacji (dopiero dwa dni tam pracuje). Nie moze tego sprzedać, szefowa kazała wyrzucić i czy wezmę dla psów. No jak tu nie przystać na taką propozycję?
Przed chwilą przytaszczyłam to "coś" do domu. Ważyło w sumie 12 kg... trochę świńskich ogonów, dużo wątróbki, cała góra serc i coś jakby "gulaszowe" okrawki. Połowę upchnęłam w zamrażarce u sąsiadki, troszkę u siebie, a dwa gary stoją na gazie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']To mi się przytrafiło... jak przysłowiowej ślepej kurze ziarno...
O 21 zadzwoniła znajoma, że ma w sklepie trochę zamrożonych produktów mięsnych trudnych do identyfikacji (dopiero dwa dni tam pracuje). Nie moze tego sprzedać, szefowa kazała wyrzucić i czy wezmę dla psów. No jak tu nie przystać na taką propozycję?
Przed chwilą przytaszczyłam to "coś" do domu. Ważyło w sumie 12 kg... trochę świńskich ogonów, dużo wątróbki, cała góra serc i coś jakby "gulaszowe" okrawki. Połowę upchnęłam w zamrażarce u sąsiadki, troszkę u siebie, a dwa gary stoją na gazie.[/QUOTE]
Fajne te kobity gubinowe, jak nie sąsiadka to Pani z mięsnego psiakom katering zapewniają ! No to Fuksio mięcha się na wcina :lol:

Link to comment
Share on other sites

Fuksik dostał z bazarkowych pieniążków obrożę Kiltix (55 zł). Wet twierdzi, ze to najskuteczniejsze przeciw kleszczom, muszę mu wierzyć :)
Nie chciałam kropelek, bo wiem z doświadczeń przeprowadzanych na Nali, że działają słabo. Poza tym 25-30 zł co miesiąc trzeba wydać, a Kiltix ma działać 7 miesięcy.
Inwazja krwiożerczych bestii jest u nas ogromna :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']To już wszystkie do fryzjera!! Bo jak nie to sama Wam te odrosty, pasemka i co tam jeszcze trzeba zrobię.[/QUOTE]
Ale tu się swojsko zrobiło :) Ja z mamą się ostatnio nawzajem farbowałyśmy ale kolor wyszedł nie taki jak na opakowaniu :roll: Tayga może do Ciebie na poprawkę przyjedziemy :evil_lol:
A Fuksio cudownie wygląda w zielonej trawie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A ja u fryzjera nie byłam :-( i odrosty mam jak stąd do Gubina. Fuksio i tak mnie nie widzi bo nasze wzajemne uczucia są, jak to napisała bela51, wirtualne :loveu: a moje potfffory kochają mnie w każdym wydaniu, nawet tym czarownico- podobnym :diabloti:
Fuksio :kiss_2::kiss_2::kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grosziwo']A ja u fryzjera nie byłam :-( [/QUOTE]
No to już!!!!
[quote name='Grosziwo']i odrosty mam jak stąd do Gubina. [/QUOTE]
A ja się zastanawiałam co za kudły mi się pod nogami pętają :)

Link to comment
Share on other sites

PRZEPRASZAM ZA TA WIADOMOSC:

[B][COLOR="#800080"]Prosze zajrzeć na ich wątek! [/COLOR][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/139168-Meggi-i-Peggi-szukaja-wspólnego-domu!6-LAT-W-SCHRONISKOWEJ-BUDZIE!Kto-odmieni-ich-los"]http://www.dogomania.pl/threads/139168-Meggi-i-Peggi-szukaja-wspólnego-domu!6-LAT-W-SCHRONISKOWEJ-BUDZIE!Kto-odmieni-ich-los[/URL]

[B][COLOR="#ff0000"]Pomóżcie w znalezieniu im WSPÓLNEGO DOMU na który czekaja aż 6 lat![/COLOR][/B]

[B][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]Prosze o przesłanie tej wiadomości dalej![/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE="3"][B]Przyczyń się do ich szczęścia.[/B][/SIZE].:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Pozdrawiamy Fuksia :)

To jest niemożliwe, że takie problemy są z DSami :(
Najczęściej to tylko sceniacki z dostawą do domu :angryy:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam bidulka z lasu :(
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/186315-KUKI-szczeniaczek-mix-ONka-porzucony-w-lesie-(-Potrzebne-ogłoszenia"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1863...ne-ogłoszenia[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...