Jump to content
Dogomania

Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.


Laura1108

Recommended Posts

a propos Miśka - tu jest jego wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/172697-MISIEK-uratowany-z-wypadku-pod-Gora-Kalwaria-juz-zdrowy-potrzebny-DS-lub-DT[/url]
faktycznie zaczął przymierać, bo niewiele się dzieje niestety :(
zrobiłam ogłoszenia do rozwieszania, o tym, że Misiek szuka domu - jeśli ktoś jest chętny, aby oplakatować swoją okolicę, bardzo proszę o pw!

o Mukim - widzieliście dzisiejsze info na stronie Kundelka? jakaś kobieta zadzwoniła do Ambuwetu, że Muki na zdjęciach najwyraźniej jest martwy, więc zbieranie kasy to ściema. ludzie mają paranoję, nie ma co...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']Misio miał już swój wątek, ale niestety z braku zainteresowania uległ on przedawnieniu.
Ma natomiast zrobione allegro, gdzie jest przedstawiona cała jego historia, ale jak widać odzewu nie ma.
Więc postanowiłam przypomniec wszystkim historie Misia, ze względu na Pana Janusza, który bardzo ubolewa, iż Misio tak długo tam przebywa.[/QUOTE]
watek Misia caly czas porzucam i nie ulegl on przedawnieniu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Mogę poprosić link do tego wątku Kinia:p[/QUOTE]

[quote name='AGA35']ja także poproszę o link jak byś mogła[/QUOTE]

Dziewczyny, przecież link do wątku Misia jest zaledwie na poprzedniej stronie! :crazyeye:
A tak na marginesie, regularnie co kilka postów stale powtarzają się te same pytania typu "napiszcie mi proszę numer konta Mukiego" i temu podobne. Jak można wygłaszać swoje opinie w postach jeśli się nie przeczytało wątku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Link "uszedł mojej uwadze":oops:choć akurat wątek czytam dokładnie:razz:[/QUOTE]

[quote name='AGA35']też się zawstydziłam zę to przeoczyłam[/QUOTE]

Usprawiedliwienia przyjęte. ;) :evil_lol:

Ale Aga i Energy, gdybyście weszły na wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173932-Nowa-Dogomania[/URL] to dopiero tam byście zobaczyły jak ludzie nieuważnie czytają posty! :shake: Po zmianie Dogo na nowe tamten wątek powoli przeobraża się w wątek poradnikowy. Wątkowicze udzielają sobie tam wskazówek i porad jak pokonać techniczne problemy z tym nowym Dogo. Rozumiem, że Nowa Dogomania zawiera już przeszło tysiąc postów i dopiero co wchodząc ciężko jest nadrobić zaległości, ale niektórzy dosłownie dublują pytania nawet na tej samej stronie!!! Czasami już nerwów braknie. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich.
Jestem tu nowa,nie bardzo wiem jak się tu poruszać,więc proszę przymykać oko;)
Jestem tu ze względu na Mukiego,śledzę wszystko co się dziejej tutaj i oczywiście na KUNDELKU.
Martwie się,że nie ma nowych wiadomości:(
Mam pytanie,czy jest już ktoś chętny na adopcję Mukiego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kicius']Witam wszystkich.
Jestem tu nowa,nie bardzo wiem jak się tu poruszać,więc proszę przymykać oko;)
Jestem tu ze względu na Mukiego,śledzę wszystko co się dziejej tutaj i oczywiście na KUNDELKU.
Martwie się,że nie ma nowych wiadomości:(
Mam pytanie,czy jest już ktoś chętny na adopcję Mukiego?[/QUOTE]
Teraz nowe wiadomości nie będą się pojawiały tak często jak dotąd, bo zmiany w jego stanie zdrowia będą zachodziły wolniej :)
Poparzona, martwa skóra powoli odpada, tym wolniej, ze lekarze zdecydowali, że nie będą jej zdejmować operacyjnie tylko pozwolą na samoczynne odpadanie - tak jest lepiej, bo skóra odpada a jednocześnie pod spodem trwa ziarninowanie. Ale to długi proces i na dobrą sprawę codziennie można napisać to samo. Muki jest pod bardzo dobrą opieką, konsultowany jest przez najlepszych specjalistów, dostaje najlepsze możliwe leki, więc wszystko jest na dobrej drodze. Pan Janusz na pewno poinformuje o wszystkich zmianach i postępach Mukiego, więc nie martwcie się cioteczki chwilowym brakiem informacji.
Pan Janusz dostał kilka zgłoszeń od osób chętnych adoptować Mukiego, ale na razie to jeszcze dość daleka przyszłość, bo Muki musi być pod całodobową fachową opieką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Teraz nowe wiadomości nie będą się pojawiały tak często jak dotąd, bo zmiany w jego stanie zdrowia będą zachodziły wolniej :)
Poparzona, martwa skóra powoli odpada, tym wolniej, ze lekarze zdecydowali, że nie będą jej zdejmować operacyjnie tylko pozwolą na samoczynne odpadanie - tak jest lepiej, bo skóra odpada a jednocześnie pod spodem trwa ziarninowanie. Ale to długi proces i na dobrą sprawę codziennie można napisać to samo. Muki jest pod bardzo dobrą opieką, konsultowany jest przez najlepszych specjalistów, dostaje najlepsze możliwe leki, więc wszystko jest na dobrej drodze. Pan Janusz na pewno poinformuje o wszystkich zmianach i postępach Mukiego, więc nie martwcie się cioteczki chwilowym brakiem informacji.
Pan Janusz dostał kilka zgłoszeń od osób chętnych adoptować Mukiego, ale na razie to jeszcze dość daleka przyszłość, bo Muki musi być pod całodobową fachową opieką.[/QUOTE]

mi wystarczy notka 'jest dobrze, będzie lepiej'

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...