Jump to content
Dogomania

StarONek AMOS ma swoje miejsce na świecie * * * Zbieramy na karmę dla głodomora * * *


APSA

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam za opóźnienie, dostęp do netu już odzyskany:lol:

[quote name='ladyiga']Jakie są aktualne potrzeby? stałe i jednorazowe?[/QUOTE]

Ladyiga Uzik czeka na miejsce w domowym hoteliku - zbieramy deklaracje na utrzymanie i [SIZE=3][B][SIZE=2]brakuje ok. 300zł miesięcznie...[/SIZE]
[/B][/SIZE]Ponadto konieczne będą finanse na diagnostykę i leki - przy (zakładam) zaawansowanych zwyrodnieniach stawów i kręgosłupa praktycznie stale preparaty wzmacniające i leki p/bólowe i p/zapalne...

Uzik podobno wrócił prawie do formy sprzed adopcji.
Ladyiga istnieje możliwość zabierania go na spacery.

Al-ka jeszcze nie ma nr konta; poczekajmy jeszcze chwilkę - jutro powinna być już APSA

Link to comment
Share on other sites

Z Amosem dzieje się tyle, że odkąd go znam (01.01.10) nie przytył ani trochę (na oko) mimo pochłaniania sporej ilości karmy i ciągle jest bardzo chudy. Dodatkowo rozwolnienie przeszło w koszmarną biegunkę.
Z krwi nic ponoć nie wyszło (np na pewno nie ma mocznicy), ma mieć zrobione usg. Myślę, że coś konkretnego to się z nim dzieje, ale czy dowiemy się co, to inna sprawa.
Amos do schroniska trafił w tragicznym stanie, więc akurat u niego to nie jest tak, że mu się pogorszyło, tylko przestało poprawiać odkąd opuścił szpital.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morisowa'].....
Wyjątkowa hipokryzja- "niech ta cholera cierpi gdzie indziej bo tak go kocham, że nie mogę na to patrzeć".
........[/QUOTE]

Morisowa to wcale nie jest taka odosobniona postawa..:shake: części po prostu wrażliwość (empatia) pomyliła się z przewrażliwieniem (na punkcie swoich delikatnych uczuć i wybujałego ego) - na dogo też jest trochę takich "wrażliwców", którzy np. nie mogą pójść do schroniska, bo są właśnie "za wrażliwi", mogą za to przy kawce klepać w klawiaturę i w dodatku mają najwięcej do powiedzenia:razz:


APSA czy możesz zbierać na Uzika? jeżeli tak podaj proszę nr konta deklarującym na PM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']DadaM Tytus w przyszłym tygodniu ma u mnie cały pakiecik ogłoszeń;)
[/QUOTE]

Dziękuję pięknie :loveu: Mała prośba - nie wpisuj wieku Tytusa, ok ? Zobaczymy, czy zadzwoni ktoś konkretny, być może po pomyślnej rozmowie, wiek nie będzie już miał tak wielkiego znaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Dada nie ma za co;)

APSA Uzik czeka właśnie na miejsce Tytusa u Astaroth; poza tym Teresa Borcz szukała jeszcze jakiegoś domowego DT; więc deklaracje warto już zbierać - jak możesz wyślij proszę nr konta wszystkim - Al-ka miała też deklarację jednorazową z wątku na owczarku
Uziku wytrzymaj...:-(
I jeszcze Amos... że został przeniesiony na geriatrię to chyba akurat dobrze, będzie miał lepszą opieką... oby ta biegunka mu przeszła..

Link to comment
Share on other sites

jestem i ja po dlugiej nie obecnosci..Dziewczyny koniecznie piszcie do teresy borcz wlasnie mi napisala,ze ma jakis nowy hotel gdzie sa domowe miejsce tereska zawsze pomoze i nigdy w potrzebie nie zostawi tez od niej napisze i napenwo cos znajdzie dla uzika

Link to comment
Share on other sites

jestem. w tej chwili najlepsze i najtańsze miejsce jest dla uziego w szczecinku na już. mialam tam miejsce awaryjnie zareaerwowane dla psa ktorego w dzień po smierci wlaściciela syn chciał uspić. zanim uzbierałismy deklaracje psiak znalazł dom i miejsce dajemy UZIKOWI. Czekalam na miejsce w mieleckim spa ale im wczesniej tym lepiej. u DANUSI JEST DOBRZE , TO JEST WPRAWDZIE BUDKA W KOJCU ALE MOŻE Z CZASEM SIE COS ZWOLNI. NIE MNIEJ JEDNAK SZUKAM DALEJ. JEST MOZLIWOŚC W oBORNIKACH TEZ OD JUŻ PRZY WECIE. Musimy sie zastanowić no i podzwonić z ostateczna decyzją, która należy do was.stale jeszcze szukam cos najbardziej odpowiadającego jego stanowi.

Link to comment
Share on other sites

teresko, przepraszam z aoffa, ale może masz pomysł na niedrogie miejsce dla naszych dwu potrzebujących staruszków ON-ków a problemami stawowymi z łódzkiego schronu-oba przemiłe dla ludzi, prawdziwe przytulaki i słodziaki, po prostu nie mogę już znieść tego, jak się męczą wschronie?
czy miejsce starego, niepotrzebnego owczarka musi byc w schronisku?
Dziadek-[URL]http://www.dogomania.pl/threads/178569-DZIADEK-12-letni-onek-z-lodzkiego-schronu-wyrzucony-na-starosc-Czeka-na-domek[/URL]
Czarli-[URL]http://www.dogomania.pl/threads/178586-Czarli-on-ek-z-A-A-dzkiego-schronu-prosi-o-dom-On-chce-byAE-z-czA-owiekiem[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Teresko, bardzo, bardzo dziękuję:loveu:
Co do miejsca zadecydują dziewczyny, ja natomiast uważam, że Uzik absolutnie nie nadaje się do boksu z budą z różnych względów - fizycznych z uwagi na stawy i potencjalne ataki padaczki, które mogą wystąpić w związku z kolejną zmianą miejsca oraz psychicznych - on jest totalnie zrezygnowany i potrzebuje przede wszystkim bliskości człowieka...
Uzik potrzebuje warunków domowych; szczególnie gdy mu pokazano raj i po kilku dniach wywalono z niego...

I prosimy o deklaracje, liczy się każdy grosik !!

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, że Mielec ma niestety duży mankament - brak dobrze wyposażonych klinik. Jeśli nie ma tam nawet lecznicy, gdzie można wykonać ekg ...
Myślę, że w przypadku Uzika diagnostyka będzie bardzo ważna.

Miejsce u Natalii byłoby najlepsze - blisko centrum Warszawy, zawsze w razie konieczności możnaby załatwić Uzikowi wizytę u specjalisty. No i jakby nie było - jest to miejsce w domu, toczy się tam życie rodzinne, pies jest cały czas blisko ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...