Jump to content
Dogomania

StarONek AMOS ma swoje miejsce na świecie * * * Zbieramy na karmę dla głodomora * * *


APSA

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

piękne psiaki..:-( i w ogóle nie wyglądają na takie dziadki...
Porobię Amosowi:lol: ogłoszenia ale te 12 lat..?? APSA a wiesz coś więcej o nim?
Uzikowi też wszystkie odświeżę, jakbyś miała jakieś nowe, fajne fotki:cool3: jak na razie żadnego odzewu?

Link to comment
Share on other sites

To była luźna rozmowa z dziewczynami, więc trzeba dopytać co i jak. No i "Guzik" - nie skojarzyłam, że chodzi o tego psa :oops:
A o co chodzi? - miał jeden atak jak padaczkowy (rozmawiałyśmy o różnych paluchowych padaczkach), ale z badań nic nie wyszło.

[COLOR=SlateGray]Piszę tu o tym, żebym nie zapomniała dopytać, a tak APSA przypomni[/COLOR] :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Uzki jest cudowny. Nie chciałam go wyprowadzać, bo bałam się, że za bardzo się przywiążę, mam słabość do owczarkowatych staruszków. No i stało się - Uzik będzie wychodził ze mną na spacer co 2 tygodnie, postanowione.

Wadera jest drugim psem, który nie chciał ze mną wyjść na spacer. Pierwszym był Harald ;) I niedługo potem pojechał do domu, fajnie byłoby, gdyby to działało na zasadzie "Odmówisz Gosi przyjemności spaceru z Tobą - znajdujesz dom".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']Tego zza geriatrii?
Nie wiem, czy nie zajmowała się nim Ewa Czyżykiewicz, ona też wynajduje różne takie biedy. Ale też nie wyprowadza ich wszystkich co tydzień.[/QUOTE]

Zapytam, ale pies zachowywał się jakby nie wiedział, co to spacer.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']
I znowu to błagalne spojrzenie: zabierzcie mnie stąd...
[IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/staruszki/balkon/IMG_7973.jpg[/IMG][/QUOTE]

:-(:-( kurcze nie da się spokojnie patrzeć...
A może wyciągnąć Uzika do hoteliku... żebyśmy zdążyli, Amel mnie dzisiaj rozłożył...

Link to comment
Share on other sites

c.d.
i dojechała i adoptowała Guzika :cool3:

Najpierw zadzwoniła do mnie z pytaniem o dawno wydanego Barbadosa. Myślała, że on staruszek, bo takiego szuka starszego i spokojnego owczarka. Nie bardzo jak miałam rozmawiać, obiecałam zadzwonić wieczorem, porozmawiać na spokojnie i "coś" zaproponować. Jak się tylko rozłączyłam, pomyślałam o Uziku. Minęło pół godziny - dostaję smsa od Apsy. Pani zadzwoniła do niej i już jedzie :lol: Do schroniska dojechała zdecydowana na Uzika (mi o Ślepowronku nie wspominała).
Zaprowadziłam do Uzika no i zaraz była adopcja. Psa odprawiały trzy opiekunki, a lekarka bardzo się cieszyła. Miał psiak w schronie powodzenie.

O domu pewnie więcej napisze APSA. Ludzie mają kota z Palucha i starszą małą suczkę. Już kiedyś adoptowali staruszka z palucha.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...