Jump to content
Dogomania

StarONek AMOS ma swoje miejsce na świecie * * * Zbieramy na karmę dla głodomora * * *


APSA

Recommended Posts

[B]Tragedia!

Z Uzikiem jest źle, przestał chodzić. Był dziś u lekarza (a raczej rzeźnika!). Nie zrobił badań, ale dał diagnozę i jakieś leki. Krew i rtg zrobi ... jak pies wstanie. Stwierdził dysplazję (bo owczarek). I jak się nie poprawi to zalecił uśpić.

Ludzie są dobrzy ale jacyś mało zaradni. Jutro jest możliwa wizyta na 12tą u dobrego lekarza, tylko POTRZEBUJEMY TRANSPORTU!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze nie było mnie kilka dni i wczoraj taki strzał...
Diagnoza koniecznie by się przydała; APSA a w schronie Uzik też miał ataki padaczki? czy to może być jakiś efekt po padaczkowy?
Rozumiem, że transport nadal potrzebny? APSA napisz proszę na jakiej trasie.

Link to comment
Share on other sites

APSA to jak będziesz mieć nowe wiadomości to proszę daj znać szybciutko bo to wszystko nie brzmi dobrze... Uzik nie wstaje w ogóle, ma jakieś niedowłady? chyba RTG kręgosłupa i stawów biodrowych by się przydało?
A dysplazję to ten konował zdiagnozował na oko?

Link to comment
Share on other sites

Rano już wiedziałam. Podchodzę do faceta (właśnie zaczął pracować w schronisku, to go często widuję...) i zjadliwym tonem pytam "jak piesek?" -"no odwieźliśmy go, żona tak płakała" :angryy:
Zwymyślałam go ostro (Apsa mnie zna) i nie chciałam słuchać. Pokazałam go opiekunce Uzika, ona cicha i spokojna to i w takim tonie mu tłumaczyła jaką podłość zrobił psu. Nie sądzę, żeby coś dotarło.

Nie chcieli go stresować jazdą do lecznicy, badaniami. Chcieli z tym poczekać, aż pies poczuje się lepiej psychicznie. Ale odwieźć do schroniska? bez problemu...

Link to comment
Share on other sites

szkoda słów.... bo co można powiedzieć
Morisowa, że mu nagadałaś bardzo dobrze ale żeby cokolwiek do niego dotarło to wątpię - ktoś kto odwozi psa do schroniska bo pies nie może się podnieść na łapy ??!!! żona płakała? nie no po prostu q... nie mogę:angryy::angryy:

Czy Uzik trafił do swojego starego boksu? wiadomo jak on się czuje? dostaje jakieś leki?

Link to comment
Share on other sites

I co z Uzikiem?? w jakim jest stanie? fizycznym o resztę nie pytam...:shake:

APSA Uzik ma wszystkie ogłoszenia aktualne, nie usuwałam bo w przypadku niespodziewanego odzewu zawsze potrzebujący ONek się znajdzie...
Ale dorobić ogłoszenia na innych stronach i przede wszystkim nie ma allegra

Amos ma na razie kilka ogłoszeń bo ostatnio czas jest u mnie równie deficytowy jak kasa:roll:

Link to comment
Share on other sites

Szukam dla Uzika domowego DT, w ostateczności jakiś hotelik. APSA co o tym myślisz?
Wiadomo, że wszystko rozbija się o kasę ale myślę, że nie ma za dużo czasu, jak się Uzik podda to możemy nie zdążyć:-(

Dobrze, że są jakiekolwiek odpowiedzi z ogłoszeń przynajmniej wiadomo, że są aktywne:lol: może w końcu też ktoś konkretny się odezwie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...