Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...

[COLOR=black]Tematu nie znalazłam - a dość ważny :) Kto jedzie? :>[/COLOR]
[COLOR=black]Ja zgłaszam Doca do otwartej - sędziuje pan Stępiński. Chociaż zostanawiałam się też czy użytku nie zrobić - wtedy użytkowa z [/COLOR][SIZE=1][COLOR=#666666][SIZE=2][COLOR=black]Enrique Mate Duran (nie znam :) ). Pozyjemy, zobaczymy.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika'][B]Elitesse[/B], a czemu nie chcesz jechac? Blizej nie bedzie ;)[/quote]

za te pieniazki jakie tu wydam na zgloszenie moge gdzies sobie za granice smignac i mam wieksze szanse na tytul :) na Euro w Poznaniu tez nie wystawialam - choc tego zaluje bardzo bo wtedy mialam szanse na medal ale to sie raczej nie powtorzy

Link to comment
Share on other sites

A moją rasę Biały Owczarek Szwajcarski sędziować będzie sam Hans Muller:multi: I radość ta nie wynika bynajmniej z faktu,że to Szwajcar i president FCi, ale poprostu sędzia co bardzo dobrze zna się na rasie, o wielkiej kulturze i super podejściu do psa i wystawcy nie wspomnę ( to akurat moje osobiste wrażenia z Katowic:lol: )!

Link to comment
Share on other sites

Jovi... No to gratuluję :)

[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]Nas sędziuje pan [B]Hans Wiblishauser. [/B]Miał ktoś z Was z nim styczność?
Z informacji z sieci wynika, że sędzia ma dość spory rozrzut rasowy. Ale najlepiej zna się na dobermanach. W Barcelonie na europejskiej sędziował szpice.

Cóż. Nie załamuję się. A nóź widelec pan okaże się do rzeczy. Poza tym, jak ktoś słusznie zauważył, bliżej już nie będzie :lol: (no chyba, żeby coś w Pradze zorganizowali :lol: )
[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Zeliika - a Ty jakiego wystawiasz?[/quote]
Mojego rodezjana, Dakara, prawdopodobnie w klasie otwartej, chociaz do tego czasu mam nadzieje, ze bedzie juz championem (brakuje nam 1 malego CWC po styczniu), ale ostatnio na europejskiej w Tulln wiecej bylo psow w klasie championow niz w otwartej.

Link to comment
Share on other sites

My raczej tez sie wybietamy .... nie miozna opuscic takiej wystawy chociaz nie mam blisko ale i tak blizej nic np do hiszpanii czy gdzies indziej :lol:
Wystawiam staffika i licze na duze grono...oczywiscie nie myslimy o wielkiej wygranej bo pewnie zjada sie najlepsze"okazy" ale nawet zeby miec wspomnienia

Link to comment
Share on other sites

" Cytat:
Napisał(a) [B]Gazuś[/B]
[I]Swoją drogą ciekawe ile goldów będzie.. Ktos wie ile było w tym roku?[/I]

Domyslam sie ze od groma i ciut ciut jest to zawsze najliczniejsza grupa psow czyli retrivery"

No właśnie mnie to troche martwi... Ale co tam - jeden sędzia na 2 klasy : Nie jest źle. Tylko nie wiem którego wybrać. Co doradzacie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...