Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

[quote name='dorotal']Na stronie [url]http://www.worlddogshow2008.se[/url] jest obsada na Wystawe Światowa w 2008 w Szwecji[/quote]
Ja nawet nie wiem, gdzie bedzie Swiatowa w 2007 roku 8)
Szkoda, ze nie podali podzialu, to sedziuje suki, a kto psy.
Najbardziej lubie biegac na poczatku wężyka na ringu, wiec niedlugo musze sie zglaszac, zeby byc pierwsza :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@All

WORLD DOG SHOWS


Year Date Town Country
2004 from April 15 th to April 18th Rio de Janeiro Brazil
2005 July 10th Buenos Aires Argentina
2006 from November 9th to November 12th Poznan Poland
2007 from May 24th to 27th
Mexico
Mexico
2008 from July 3rd to July 6th
Stockholm
Sweden


European Section

Year Date Town Country
2004 from June 4th to June 6th Barcelona Spain
2005 from June 3rd to June 5th Tulln
Austria
2006 from June 9th to June 11th Helsinki Finland
2007 from June 8th to June 10th Zagreb Croatia
2008 from October 3rd to 5th Budapest Hungary

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"nice_girl"']Dlaczego my nie mamy zagranicznego sędziego? Rasą polską corgi z pewnością nie są. 0X[/quote

[color=blue]Jak ja Wam zazdroszczę tego sędziego!!!!! Nasze mają sędziowie o których w życiu nie słyszałam.[/color]

Link to comment
Share on other sites

Będziemy będziemy ;) Mamy jak najbardziej miedzynarodowa obsade(az 3 sedziow na beagle - ale sama spodziewam sie sporej ilosci :) ) wreszcie wystawa swiatowa - pokazac sie trzeba ;) Juz mysle ile psow bedzie w championach...20..? 30...? ;)

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze ,że nazwiska tych sędziów są mi całkowicie obce :o więc nie wiem jakiego sędziowania mam się spodziewać.Myślę ,że przyjadą odpowiednio przygotowani i zaprezentują światowy poziom.Ze swojej strony tak sobie myślę ,czy na tą wspaniałą okazję nie zaopatrzyć się jeszcze w jakiegoś malutkiego Nobiska .bo mój duży Nobis za rok to już stary psiur będzie .... :wink:

Link to comment
Share on other sites

8) 8) 8)
@All

Ca de Bou sędziuje Czech Jaromir Dostal - jest to akurat w 100% neutralny wybór. Padło na sędziego z kraju gdzie nie ma ani jednego zwycięzcy Europy, ani jednego Intera, że ZW. ŚW. nie wspomnę. Pozim Ca de Bou jest słaby...nawet bardzo słaby...

Chyba wszyscy będą zadowoleni... :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Jak ja Wam zazdroszczę tego sędziego!!!!![/quote]
nie wiem czego Ty zazdroscisz :-?
Chcialabys byc sedziowana przez sedziego na wystawie Swiatowej, ktory moze Cie ocenic na pierwszej lepszej wystawie w Polsce :roll:
Ja bym wolala najepiej kogos z kraju pochodzenia rasy :-?
[quote]No nie,ja tam jestem zły na moją obsadę!!! Mam nadzieję że to zmienią [/quote]
Ja tez :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cardi'][quote]Jak ja Wam zazdroszczę tego sędziego!!!!![/quote]
nie wiem czego Ty zazdroscisz :-?
Chcialabys byc sedziowana przez sedziego na wystawie Swiatowej, ktory moze Cie ocenic na pierwszej lepszej wystawie w Polsce :roll:
Ja bym wolala najepiej kogos z kraju pochodzenia rasy :-?
[/quote]
Otóż to. To troche niesprawiedliwe- bordery będą sędziowane przez Anglika. :roll:

Swoją drogą, ciekawa jestem, jak Poznań poradzi sobie z organizacją tej wystawy, skoro z ogranizacją miedzynarodówek ma problemy. :-?
I tak się pewnie zjawię w Poznaniu. W końcu nie codzień ma się światówkę we własnym kraju! :D

Link to comment
Share on other sites

W Tullnie bylo stoisko Organizatora Swiatowki w Poznaniu 2006 :D

Mamy piekna ulotke, stron sie szykuje (tj. wiem, ze jest ale ciagle maj byc nowe informacje). Pani z ktora gadalam powiedziala ze szykujemy sie na pryjecie okolo 15 tys psow :o Ja jestem pewna, ze bedzie wiecej!!! W Tullnie bylo okolo 15 a to "tylko" europejska :wink: :D
Oj bedzie ciezko.... najgorzej widze miejsca parkingowe i miejsca do spacerow z psami. :-?

Nas sedziuje polska sedzina, nie musze jechac na swiatowke aby nas sedziowala, wystarczy jakakolwiek krajowka, wiec tak sobie... :-? Aleco tam, nie codzien jest Swiatowka :lol:

Link to comment
Share on other sites

No prosze, czyli Poznan szykuje sie na stawke wielkosci Europejskiej.. Ja mam natomiast dziwne wrazenie, ze przy cenie zgloszenia na poznan, bedzie stawka minimum 25 -30 tys psow.. Zwlaszcza, ze poznan jest w takim dosc dostepnym miejscu na wystwe dla calej europy.. Ciekawa jestem niezmiernie, jak oni sobie z tym poradza.. Oby dobrze..
:roll:

Link to comment
Share on other sites

jak sobie porownam wielkosc terenu w Tullnie a w Poznaniu to niestety obawiam, sie ze trudno bedzie sie tam pomiescic, a przedw wszystki, ze tam bedzie NIELADNIE :( zadnej zieleni, parku, skrawka trawy, cienia i drzew.... no i to centrum miasta!!!! Nie wiem czy poznaniacy pozwola sobie na totalna blokade miasta na 4 dni!!! :o Tulln to mala miejscowosc ale autokaty, busy, osobowe, przyczepy itepe. jadace tam na wystawe z Wiednia zablokowaly rano dojazdowa autostrade! :o A co dopiero samo centrum miasta, ktore i tak jest zakorkowane! :o oj, boje sie, boje.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...