Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

[quote name='Gazuś']Z tego co zauważyłam to w szczeniakach najczęściej wygrywają te 8 miesięczne, w młodziezy te około 18 m-cy, a w pośredniej 22-24 mc :) Więc najstarsze. I chyba o to chodzi - wyrośnięty piesek robi 'lepsze wrazenie' :)[/quote]

Aż chciałoby się powiedziec "niestety". I to głównie w kwestii klasy młodzieży. Dla mnie osobiście klasa tak szeroka wiekowo jest lekkim absurdem. Bo rzeczywiście pies 9 miesięczny a pies 18 miesięczny to często dwa różne światy. IMHO młodzież powinna się kończyć w wieku 15 miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Godelaine - dla mnie to w ogóle powinno być troche więcej tych klas :) Miło by było popatrzec na baby :) A co do młodziezy masz racje - wystarczy popatrzec na zdjęcia. Ale myślę, że grupy wiekowej młodziezy nie zmniejsza ze względu na mł.ch.pl - no bo nie każdy ma dojazd do jakiś dalekich wystaw a w pół roku nie zawsze są jakieś pod nosem :)
Zeliika - Chodzi jeszcze o to, że my w otwartej :lol: Ale i dla mnie i dla [psa to fajna zabawa i to się liczy :) Jeszcze zobacze jak będzie się czuł na halowce w G-sku, bo jak będzie mu tam źle, to go nie będę zmuszać do światówki. Ale myślę, że będzie wsyztsko oki :lol:

Link to comment
Share on other sites

no to chyba znają się z moimi :lol:

na początku jak zaczełąm namawiać jakieś pół roku temu to stwierdzili obydwoje że jak będzie chałupka...(bardzo dł jej ne będzie dopóki działki nie kupimy) potem moja mama zaczęła sama szukać szczeniolów...póki co nic...ale najważniejsze że moja mama jest za..a stronka ją jeszcze bardzioej przekonała...wkońcu przecież papierzyska nie długo składamy ;-))

Link to comment
Share on other sites

Jo-Jo - z tym, że u mnie nikt - nie licząc mnie i Docka - nie jest za :shake: Urodziłam się nie w tym domu co trzeba normalnie. Rodzice kompletnie nie rozumieją, dlaczego chce mnieć psa, po co rodowody, wystawy to dla nich czarna magia (Ale na Sopot zabrali rodzinkę, żeby sie pochwalić :lol: )... A jak jechałam na badania oczu Docka (Wynik - cąłkowicie zdrowy :D) to trzeba im było przez tydzień tłumaczyć PO CO chce go zbadać... Bo przecież ' Ale u goldenów nie są obowiązkowe, to po co? '... Nie mówiąc o tym, że wątpie, żeby wiedzieli jak pies się rodowodowo nazywa :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']nie wiem ;-))

a czy przypadkiem nie są co dwa lata :-P nie no żartuje wiem tylko że Europejska w 2007 jest w Zagrzebiu i jedziem y ;-)) wtedy to już napewno ze dwoma psiami ;-))[/quote]

My tez jedziemy!!! i myslałam o jakims krótki urlopiku gdzies nad morzem :)) na poczatku czerwca nie bedzie 35 stopni :lol: ale zanurkowac pewnie sie da :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']to musimy sobie wspólny urlop Musiałek na nurkowanie załatwić :lol: tydzień na początku czerwca może być bardzo ciepły ;-)) a psiska też kąpieli słonecznej zarzyją :lol: Bardotka jedziesz z nami ? :lol:[/quote]

SUPER a Bardotka tez jedzie, ma juz stałą miejscówkę u mnie w samochodzie :lol: Bez niej już nigdzie nia jadę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...