Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sędzia to chyba nie:hmmmm:, tylko w sekretariacie wbijają.
W każdym razie ja mam pamiątkowe pieczątki z V-ką (oceną dosk.) ze światowej w Amsterdamie :lol: Bardzo ładną pieczątkę zresztą ;). Przynajmniej po latach jest jakieś wspomnienie wystawy. Chociaż w Amsterdamie KAŻDY zgłoszony pies dostawał pamiątę w postaci "medalu" na ślicznym granatowym tle w opakowaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']jesli chcesz wiedziec ile jest dobermanow , jedz na sw marcina do poznania i sie dowiesz ! Ja wiem ile tam osob dzwoni , raz jakis hiszpan , raz wloch , niemiec , rosjanin i oni chca sie dowiedziec czy sa zgloszeni a nie ile jest psow w klasach[/quote]

Sądze że większość jeśli nie wszyscy z nas wiedzą że przed światówką ogrom pracy i miliony dzwoniących o potwierdzenia Moim zdaniem Poznań popełnił błąd udzielając komukolwiek wcześniej info o stawkach Trzeba było krótko powiedzieć wszystkim że będą w [U]internecie[/U] a nie stosować zasadę swoim mówimy reszcie nie bo przecież wiadomo że do związku raczej idą osoby z okolic nikt z drugiego końca Polski bez powodu nie jedzie do Poznania A tak jedni wiedzą drudzy nie i nerwy gotowe Ja świetnie rozumiem że jeżeli część wystawców już wie to inni też chcą no bo co oni gorsi że nie mieszkają w Poznaniu. Na pewno nie. Mógł się związek na coś zdecydować i nie byłoby kłopotu zawalili pod tym względem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleb']Powtarzam się ;)
Czy ktoś może przejeżdża przez Katowice i podwiózłby 2 osoby (bez psów). Oczywiście dorzucam się do benzyny ;-)

BTW.
Ile będzie labradorów?[/quote]
Jak by ktoś jechał ze Śląska lub z innych stron przez Opole do Poznania to też jestem chętna się zabrać, 1 osoba bez psa, oczywiście dokładam się do paliwa! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka']Sądze że większość jeśli nie wszyscy z nas wiedzą że przed światówką ogrom pracy i miliony dzwoniących o potwierdzenia Moim zdaniem Poznań popełnił błąd udzielając komukolwiek wcześniej info o stawkach Trzeba było krótko powiedzieć wszystkim że będą w [U]internecie[/U] a nie stosować zasadę swoim mówimy reszcie nie bo przecież wiadomo że do związku raczej idą osoby z okolic nikt z drugiego końca Polski bez powodu nie jedzie do Poznania A tak jedni wiedzą drudzy nie i nerwy gotowe Ja świetnie rozumiem że jeżeli część wystawców już wie to inni też chcą no bo co oni gorsi że nie mieszkają w Poznaniu. Na pewno nie. Mógł się związek na coś zdecydować i nie byłoby kłopotu zawalili pod tym względem[/quote]


To nie jest tak ze my niechcemy tego podawać tylko nie mamy czasu na rozowy telefoniczne w tym temacie.
PO RAZ KOLEJNY POWTORZE WIEC ZE KAZDY KTO MA DOSTEP DO INTERNETU BEDZIE MIAL DO TEGO DOSTEP POD KONIEC PAŻDIERNIKA - I NAPRAWDE NIE NALEZY ROBIC Z TEGO PROBLEMU - BO WSZYSCY ZAINTERESOWANI WIEDZIEĆ BEDĄ. WYSTARCZY TROCHE POCZEKAĆ< - MYSLE ZE PARE DNI I TAK NIC NIE ZMIENI - ODROBINE CIERPLIWOŚCI.
W oddziale leża ilościowe "stawki" i kazdy kto do niego przyjdzie dmoze sobie obejrzeć, wszyscy spoza oddziału bedą mili do tego dostęp kiedy TYLKO znajdzie sie na stronie www.
Doszukujecie sie problemu takm gdzie go nie ma, oddział naprawde sie stara by wszystko bylo jak najszybciej i nalezalo by to doecnić i cieszyc zsie z tego ze wogole stawki ilosciowe na www beda a tym bardziej juz pod koniec pazdiernika, normalnie jesli takie sie pojawiaja ( na innych wystawach) jest to najczesciej przed sama wystawa (zaledwie dwa trzy dni wczesniej) tu bedzie duzo wczesniej, dlatego doceńcie starania, i poczekajcie kilka dni ( to chyba nie jest az tak trudne)

Link to comment
Share on other sites

Ewunia,nie tłumacz i tak kto chce to nie zrozumie:evil_lol: Słuchajcie,jestem współorganizatorem wystaw krajowych(jednych z największych) i to co my jako wystawcy wyrabiamy,woła o pomstę!Bardzo zmienia się punt widzenia,z punktu siedzenia!Niestety:evil_lol: Trzeba choć raz być robolem wystawowym,żeby to pojąć!Uważamy(wystawcy),że jak płacimy,to nam się wszystko należy,wtedy gdy chcemy,bo zapłaciliśmy.Ja stojąc tak jak Ewa po obu stronach taśmy,powtarzam:szacunek działa w obie strony!Nikt z organizatorów nie ma obowiązku nam się tłumaczyć na forum.To jest nasza dobra wola i zrozumienie(patrz:jesteśmy tez wystawcami).To jest nasz prywatny czas.Większość z nas pracuje społecznie(w moim oddziale odpłatnie pracuje sekretariat,księgowość i 2 osoby,wklepujące zgłoszenia).Kto z Was jest w stanie wykonać taką robote przy 20500 psach i jeszcze nas informować na forum?Ja przy krajowej w ciągu jednego dnia miałam 148 pv i maili.
Klub Jamnika podał stawki ilościowe,ruszcie swoich bossów,oni moga się dowiedzieć.
A tak na marginesie.Co to zmieni?Znam stawkę ilościową,zgłosiłam,zapłaciłam i jadę,bez względu na to co sie stanie.
Życzę Wam wszystkim powodzenia,ale niestety nie każdy z naszych milusińskich będzie Zwycięzcą Świata;) Trzymam za Was:bigok:
Ps.Szefowa KJ jest ze Szczecina,to tak a propos wypowiedzi Różyczki

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem robolem wystawowym i jak to wyraziłaś jestem po obu stronach taśmy. To był ogólny komentarz do powyższych wypowiedzi odniosłam wrażenie że część osób jest rozczarowanych że oni nie wiedzą a inni wręcz przeciwnie bo mieszkają w Poznaniu lub mają rodzinę znajomych Chodziło mi o to że najlepiej było sobie zaoszczędzić czasu i [U]wogóle[/U] nie informować bo będzie w internecie Przecież to jest gigantyczna liczba zgłoszonych psów i wiadomo że jak jednej osobie udzieli się info to inni też chcą Część związków tak robi mówi że będzie na necie i nie trzeba szukać tych stawek tracić nie potrzebnie czasu Tak mogłoby się dodzwonić więcej osób potwierdzających to oni są ważniejsi Poprostu pomyślałam że to byłoby lepsze rozwiązanie i to uważam za błąd Zgadzam się w 1000% że to niczego nie zmieni ja mam rodzinę w Poznaniu i ich nie wysyłałam do oddziału bo po co i tak jadę. Nie chciałam nikogo obrazić ani wywołać jakiejś burzy Myślałam że mogę powiedzieć co sądze ale widzę że lepiej nie bo nie dość że obrażam ludzi i nie mam szacunku to jestem zielona, nie wiem jak "świat" wygląda i niczego nie rozumiem:evil_lol: W każdym razie przepraszam że na ubliżałam komuś to nie było moją intencją naprawdę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']Ja juz wszystko wiem - wywiad dziala :D ale i tak super, ze Poznan wrzuci na strone - nie spodziewalam sie tego!

Jak by kogos flaty interesowaly to zgloszonych jest tylko 85 :(

[FONT=Arial]PSY [/FONT]
[FONT=Arial]championy 12 [/FONT]
[FONT=Arial]mlodziez 9 [/FONT]
[FONT=Arial]otwarta 12 [/FONT]
[FONT=Arial]posrednia 3 [/FONT]
[FONT=Arial]szczeniaczki 2 [/FONT]
[FONT=Arial]uzytki 4 [/FONT]

[FONT=Arial]SUKI [/FONT]
[FONT=Arial]championy 9 [/FONT]
[FONT=Arial]mlodziez 13 [/FONT]
[FONT=Arial]otwarta 10 [/FONT]
[FONT=Arial]posrednia 7 [/FONT]
[FONT=Arial]szczeniaczki 1 [/FONT]
[FONT=Arial]uzytki 3[/FONT][/quote]

Czyli Doca ukochana wygrywa w szczeniakach na 100% :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Czy klasa championów będzie sędziowana jako pierwsza - przed młodzieżą i innymi? Bardzo by mnie to interesowało?

Co do stawek, informacji i organizacji wystaw to wystawcy na szczęście mają szansę głosować nogami. Podobnie jest w przypadku sędziów - do kiepskiego dużo osób nie pojedzie i staweczka jest skromniutka. Na szczęście "niewidzialna ręka rynku" działa i tu :-) Osobiście bardzo się cieszę, że Białystok dostał CACIB-ówkę, bo ten oddział jak mało który umie organizować wystawy. No znam i inne dużo gorsze przykłady, ale nie będę pisał, bo po co? Kto wie ten wie.

Link to comment
Share on other sites

Ja też właśnie dostałam potwierdzenie!
Dostałam numerek i kupon na katalog na czwartek(wystawiam w czwartek).Jest też mapka z numerami hal ale ringi nie są pokazane.Oczywiście na potwierdzeniu jest napisane jaka hala i który ring.Ocena zaczyna się o godz.10.00

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...