Jump to content
Dogomania

Niewidomy, stary, maleńkiEdi- tak bardzo chce byc kochany...juz w najwspanialszymDS:)


ana666

Recommended Posts

Nie chce nikogo oceniac ani krytykowac, tylko po prostu wkurza mnie jak tyle osób staje na rzęsach, aby zalatwić psiakowi DT domowy i to w takich warunkach, kasy wszędzie szukamy, robimy co możemy żeby usłyszeć, że..... pies na płatny DT nie może iść. A czemu o tym nie było napisane 13 stron wcześniej?? Byłaby inna taktyka działania, pewnie więcej info byłoby na PW niz na wątku. sorki ale mnie takie sytuacje wyprowadzaja z równowagi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']nie było mnie bo dogo mi nie działało :/
mam swoje zwierzaki, sprawy i nie zawsze mam też czas wejść na dogo, mysle że nie cięzko to zrozumieć...
mozesz zadzwonić do kierownika ale tylko ciebie wyzwie Goniu, i dzwonić można w godzinach 7-14.[/QUOTE]
ANIU..W TAKIM RAZIE BARDZO PROSIMY NAPISZ NAM COS WIECEJ O TEJ SYTUACJI, BO NIE DZIW NAM SIE ZE MY TU SIE WKURZAMY I UMIERAMY Z NIECIERPLIWOSCI.....PRZECIEZ WYRAZNIE BYLO NAPISANE ZE TEN PIES POTRZEBUJE WYJSC ZE SCHRONU!!!!NIE MAMY ZLUDZEN- DARMOWE DT SIE JUZ SKONCZYLY...Kto ile mogl- przyjął..skad u kierownika taki w ogle pomysl ze wezmiemy go na darmowy tymczas..?????NAPISZ WSZYSTKO..NAPISZ WIECEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

DALEJ CISZA????????????????????????ANIU!!!!!!!!!!!!!!!!WESZLAS TU TYLKO PO TO ZEBY NAPISAC ZE NIE MOGLAS WEJSC NA DOGO????:(:(:(NO...chyba sie zalamie.....na kase ktora uprosilam od dziewczyn czarusiowych wiesz ile psiakow czeka??mogloby juz jechac....na domek Renaty wiesz ile psow jest chetnych???Nie wiem co zrobie jak nie wyjdzie z Edusiem.....chyba naparwde z dogo sie wycofam na jakis czas, bo nie mam nerwow...:(
Dogo07- masz chyba zapchana skrzynkę..poisalam do Ciebie ale nie idzie poczta:(

Link to comment
Share on other sites

To nie dla mnie takie olewkowe akcje. Po prostu nie dla mnie. Po nocach nie spie, kombinuje... ehh i nie mówię tutaj o watku Ediego tylko.... a załozycielka wejdzie na chwile i doopa.... takie zachowanie bardzo mi przypomina zachowanie jednej osoby z dogo..

ja tez sie chyba wycofam.. to nie dla mnie :(

Link to comment
Share on other sites

Witam Ediego.To pozostaje tylko czekać...do wyjaśnienia sytuacji małego.Jeszcze o czymś takim nie słyszałam.Pozbędą się psa, czyli kłopotu i co komu do tego jaki to DT płatny czy nie.Przecież taki kierownik nawet palcem nie kiwnie, by tym małym, chorym, niepełnosprawnym bidom ulżyć w ich doli.Aniu to super pomysł, żeby zaadoptowała Ediego jakaś osoba, żeby tylko go z tamtąd wyciągnąć.Zajrzę wieczorkiem.Do deklaracji dołożę tyle samo na transport.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ Edi nie ma raczej szans na znalezienie jakiejkolwiek przystani przed zimą,a nie mam sumienia usłyszeć,że został zagryziony,albo zamarzł,bo go towarzysze wysiudali z budy,także proponuję mu dt i dokładam 50zł do transportu,ponieważ nie moge po niego osobiście przyjechać.Jak z moimi danymi?Czy umowę dt ktoś mi przywiezie,czy podać dane na pw?
Tylko błagam o milion ogłoszeń,bo zaadoptować na stałe go nie mogę:shake:
W razie jakiś nieprzewidzianych kosztów weta,poproszę o wsparcie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']No to super :D Edi trafi do psiego raju :D :D :D[/QUOTE]TAk..Edus trafo do psiego raju, ale musimy do soboty najpozniej niedzieli zoraganizowac transport i pieniadz na transpport..Renatka daje 50 zł od siebie..ale my musimy resztę zdobyc i znaleźć kogos kto zawiezie Edusia-- ii to jest teraz priorytetem...
Cioteczki...konieczny bylby bazarek..mysle tez ze musimy miec zapas pieniazkow chocby na leczenie w razie czego, zeby potem kiedy wet bedzie konieczny, nie obudzi c sie z reka w nocniku...bo wiemy ze jak piesek jest bezpieczny, to ludzie z watku sie wykruszaja i zostaje sam....
Renai da dom, jedzenie i sserduszko..ale reszte musimy zapewnic mu my....dlatego bardzo prosze o bazarek(Syla pisala mi ze ma jakies fajne fanty na bazarek i chetni przesle je osobie ktora zrobi), prosimy tez o OGLOSZENIA oraz o pieniazki do skarpety dla Edunia....każda zlotowka jest cenna i potzerbna...jesli znajdzie domek- a pieniazki beda w skarpecie- to wiadomo,ze wspolnie zadecydujemy dla jakiego psaika- na pewno nie przepadna:)
Czyli potrzebny transport z Obornik do..???Reniu napisz mi dokladnie dokad..???Gdzie te Oborniki są???Czy ktos zna kogos z tamtych stron, kto ewentualnie zajmuje sie przewozem psiakow???CZy ktos moze napisac na watku transpprtowym pytanie????PROSZE O POMOC, BO SAMA NIE DAM RADY- POMAGAM JEDNOCZESNI W TRANSPPORTOWANIU sWIATA DO MORII..TEZ JEST CO ROBIC:)KTO POMOZE????No i bardzo prosze rozsylac watek z prosba o pomoc finansową...kazda:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']ja też bazarek mu zrobię, tylko w przyszłym tygodniu jakoś.... bo muszę się trochę obrobić :)[/QUOTE]
LIlus...dziekujemy!!Twoje bazarki to zawsze super zastrzyk finansowy- nie wspominajac juz o super fantach:):):) bardzo dziekujemy:D
Ale chodzi jeszcze o bazarek taki z rzeczami....kto umie robic??Syla chciala podeslac rzeczy komus kto to potrafi robic na bazarek..???KOT ZECHCE POMOC W ZROBIENIU???

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Red][B]UWAGA UWAGA!!!!!!!!
POTRZEBNY TRANSPORT NA TRASIE OBORNIKI WLKP- WARSZAWA(OKOLICE)!!!!!!!!NA SOBOTE NAJPOŹNIEJ NA NIEDZIELE!!!!!!SPRAWA PILNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!PROSIMY OSOBY KTORE MOGA POMOC O PILNY KONTAKT NA PW!!!!NIE MAMY CZASU...[/B][/COLOR][/SIZE]
(Prosze rozsylac tego offa gdzie sie da...wszystkie cioteczki prosze)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66'][SIZE=4][COLOR=Red][B]UWAGA UWAGA!!!!!!!!
POTRZEBNY TRANSPORT NA TRASIE OBORNIKI WLKP- WARSZAWA(OKOLICE)!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
(Prosze rozsylac tego offa gdzie sie da...wszystkie cioteczki prosze)[/QUOTE]
Renia mieszka w Sochaczewie, prawie 60 km bliżej niż do Warszawy
Z Obornik to jest prawie 300 km

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Dodalam wątek na transportowym([B]kurcze- udalo mi sie nigdy wczesniej tego nie umialam znaleźć i zrobic:):)[/B]Czekamy na odzew:)NApisalam tez do cioteczek( z Poznania) z mapy pomocy ..czekamy do jutra na odzew:)[/QUOTE]
Palec Boży Cie pokierował,zeby Edusia z tego piekła wyciągnąc:razz:

Link to comment
Share on other sites

naprawde..a ten palec Bozy to cioteczka Kama..ktora nie jest na dogo....ale pisze ze mna maile i wysyla pieniazki....i zawsze wynajdzie bidunie...:(..ale juz.....juz bedzie lepiej..jak pomysle ze teraz śnieg pada, zimno a on moze lezy na zimnej ziemi bo nie trafil do budy albo nie znalazl wolnego miejsca to chce mi sie leciec do niego na piechote...:(z zapowiadaja w tym tygodniu...20 stopni mrozu..BOJE SIE O EDUSIA....gdyby mogl go ktos wyciagnac szybciej i przeyrzymac w domku do soboty....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']naprawde..a ten palec Bozy to cioteczka Kama..ktora nie jest na dogo....ale pisze ze mna maile i wysyla pieniazki....i zawsze wynajdzie bidunie...:(..ale juz.....juz bedzie lepiej..jak pomysle ze teraz śnieg pada, zimno a on moze lezy na zimnej ziemi bo nie trafil do budy albo nie znalazl wolnego miejsca to chce mi sie leciec do niego na piechote...:([B]z zapowiadaja w tym tygodniu...20 stopni mrozu..BOJE SIE O EDUSIA....gdyby mogl go ktos wyciagnac szybciej i przeyrzymac w domku do soboty....[/B]:([/QUOTE]
Właśnie też słyszałam o tych mrozach i boje sie o Niego:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...