Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

 

Już dawno jest wpisany :smile:  Dziewczyny - proponuję wizytę u okulisty   :shake:   W wykazie wpłat sierpniowych w przedostatniej linijce jest wpisany TNT, link do listy darczyńców http://znajdki.pl/index.php/darczyncy/darczyncy-indywidualni

 

Ja juz nosze okulary to wizyta nie jest mi potrzebna.Nie wiedzialam,ze firma jest wpisane w "darczyncach indywidualnych" :look3: .Nie wiem czy wplacali jakis grosz.Oni przywiezli karme.

Link to comment
Share on other sites

Ja juz nosze okulary to wizyta nie jest mi potrzebna.Nie wiedzialam,ze firma jest wpisane w "darczyncach indywidualnych" :look3: .Nie wiem czy wplacali jakis grosz.Oni przywiezli karme.

 

Ula, :buzi:  nie bierz okulisty dosłownie. Zgodnie z decyzją p. Joli w darczyńcach wpisujemy wszystkich, którzy pomogli Znajdkom nie wyliczajac czy wpłacili pieniądze, czy przekazali karmę .....

Link to comment
Share on other sites

Nowi znajdkowi podopieczni:

 

Dwie trikolorki znalezione na działkach, to chyba mama Diana i córka Dasza. 

[attachment=6286:Diana.jpg]

Diana

 

[attachment=6287:Dasza_98.jpg]

Dasza

 

Gacek to niezwykle miły, grzeczny piesek. Jest bardzo czysty. Ma ok. 4 lata (ur. 2010r). Pilnie szuka nowego domu.

[attachment=6288:Gacek.jpg]

 

Dolores ma około 5-6 mies

[attachment=6290:Dolores_99.jpg]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie powiem, bo się obrazi :siara:

A jak w przytulisku, są jakieś adopcpje? Nasza Aria mimo wielu ogłoszen nie ma brania, buuuu....

Dzis pielesze przytuliska opuscila KOTA Milka.Pojechala zakolegowac sie z Fila. :kiss_2:

Trzymajcie kciuki.

A jutro..................................tez sie bedzie dzialo :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Dzis pielesze przytuliska opuscila KOTA Milka.Pojechala zakolegowac sie z Fila. :kiss_2:

Trzymajcie kciuki.

A jutro..................................tez sie bedzie dzialo :klacz:

Ula, a która to Milka? Bo nic nie wiem o takiej :niewiem:  i nie ma na stronie ............   

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...