Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

Moja firma skończyła zbierać na Znajdki. Oprócz karm, żwirku i zabawek ( nie wiem ile tego jest, bo ostatnio pracuję z domu) udało nam się zebrać 400zł.

Ponieważ od początku było mówione, że dajemy tylko karmę, to po konsultacji z p.Jolą zakupiłam 2x6kg Royal Canin Urinary dla kotów i 30 kartoników bozity z łosiem ( renifera nie było). Wszystko przyjdzie na firmę w tygodniu i zaraz potem wyślemy do Was samochód z tymi rzeczami. 

 

Oprócz tego p.Jola wyraziła zgodę na postawienie kartonu (jakoś obkleję znajdkowymi psiakami) w sklepie zoologicznym obok. Ludzie robiący zakupy będą mieli możliwość wkładania darów dla Znajdek i raz na miesiąc będziemy kuriera puszczać. Właściciele byli tak mili, że się zgodzili na postawienie w tym malutkim miejscu jeszcze jednego "mebla". Od razu zaznaczam, że to skrajnie uczciwi ludzie, więc na pewno wszystko pójdzie dla Znajdek

Link to comment
Share on other sites

Ula skup się! ;) Idź tam i siedź tak długo aż ograniesz! :) Przy okazji zabierz ze sobą kilka osób, bo jak na razie tylko jedna osoba zalicytowała ciucha.

Znajdziecie tam 43 ubrania dla małych kobiet lub dziecio-młodych.

A kto kupi za najwyższą kwotę dostanie w nagrodę noiwutką książkę. O psach :)

 

Swoją drogą, pytanie do osób robiących bazarki: czyj numer konta mam podać na bazarku? swój czy fundacyjny?

 

Kochani,

Czy ktoś z Was kojarzy jakiekolwiek ogłoszenia o poszukiwanym jednookim pekińczyku (szuczce)? Jeśli tak, to proszę natychmiast podac namiar!!! (Ja coś kojarzę, ale za diabła nie wiem skąd.. coś z początków tego roku?) (tel.504080091 lub do JB) Ta sunia jest teraz znajdkowa, ona i jej dwoje dzieci-kundelków.

 

Ponadto mamy też nowy nabytek w postaci mega przyjaznej suni średniej wielkości z ośmioma szczeniakami... ale nie mam zdjęć.

 

Z lepszych wieści:

2kociaki - chłopaki z czworaczków przetrzymywanych w Jataganie mają DSy. Zostały dziewczynki; cała biała i cała czarna.

Kajtek (czarny szczeniak z DT na Bamowie) ma DS.

Link to comment
Share on other sites

Doszli kurierzy z karmą.

 

Wysyłamy Wam transportem w tym tygodniu rzeczy:)

 

A ja wysyłam na Znajdkowego maila logo firmy i adres mailowy do puszczenia jakiś podziękowań :)

 

pozdrawiam

bosko! :) wyślę podziekowania, jak tylko dotrą na maila dane (jeszcze nie dostałam) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...