Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

[quote name='malvaaa']dziewczyny gdzie P. Jola sie przeprowadza? do jakiej miejscowosci? mam wolny piątek wiec moge pomoc, dysponuje samochodem, wolnym czasem, checiami i moge zabrac tz do pomocy.[/QUOTE]

12 km od Rasztowa,to chyba niedaleko Klembowa,jak się nie mylę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']dziewczyny gdzie P. Jola sie przeprowadza? do jakiej miejscowosci? mam wolny piątek wiec moge pomoc, dysponuje samochodem, wolnym czasem, checiami i moge zabrac tz do pomocy.[/QUOTE]
Jola przeprowadza sie do Kraszewa 12 km od Rasztowa.Co do pomocy to pewnie sie przydasz ale nie wiem czy piatek jest aktualny.Jola sie musi wypowiedziec.Tam musi byc ogrodzenie zeby sie przeniesc nie wiem czy do piatku zdazy.Ale ;) ;) jak masz wolnt piatek i mozesz pomoc to jest do zabrania siatka od Bric.ktora by sie przydala ale nie mamy transportu.Jakby co to napisz do niej pw.Dziekujemy za ofoafowana pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Jola przeprowadza sie do Kraszewa 12 km od Rasztowa.Co do pomocy to pewnie sie przydasz ale nie wiem czy piatek jest aktualny.Jola sie musi wypowiedziec.Tam musi byc ogrodzenie zeby sie przeniesc nie wiem czy do piatku zdazy.Ale ;) ;) jak masz wolnt piatek i mozesz pomoc to jest do zabrania siatka od Bric.ktora by sie przydala ale nie mamy transportu.Jakby co to napisz do niej pw.Dziekujemy za ofoafowana pomoc.[/QUOTE]
Witam Wszystkich .Uleńko nie do Kraszewa tylko do Krusza,a raczej trochę za Krusze....i z Rasztowa będzie ok.12 km.Cieszę się z udanego festynu i z domków dla piesków....szkoda,że nie mogę pomagać fizycznie,ale jestem całym sercem z Wami....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Jak sie pomylilam w nazwie miejscowosci to wszystkich przepraszam.Musialam Kraszew z Kruszem pomerdac.SORRY.Ewa pomagasz jak mozesz za kazda pomoc dziekujemy.[/QUOTE]
To ja przepraszam Uleńko,że sprostowałam,ale Kraszew jest zaraz przy Rasztowie,a Krusze dalej,dalej....pozdrawiam serdecznie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Jola przeprowadza sie do Kraszewa 12 km od Rasztowa.Co do pomocy to pewnie sie przydasz ale nie wiem czy piatek jest aktualny.Jola sie musi wypowiedziec.Tam musi byc ogrodzenie zeby sie przeniesc nie wiem czy do piatku zdazy.Ale ;) ;) jak masz wolnt piatek i mozesz pomoc to jest do zabrania siatka od Bric.ktora by sie przydala ale nie mamy transportu.Jakby co to napisz do niej pw.Dziekujemy za ofoafowana pomoc.[/QUOTE]

Nie do Kraszewa, tylko do [B]Krusza.

[/B]Edit : Nie zauważyłam, że już poprawione[B] ;)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jak patrzę na tą siatkę, to obawiam się, ona się nie zmieści w osobówkę... No chyba, że jakąś z naprawdę dużym bagażnikiem, albo możliwością przewiezienia na bagażniku montowanym na dachu.
Tak czy inaczej, ja mieszkam jakieś 65km od Warszawy w kierunku przeciwnym od Radzymina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Podobno Pani Jola może zostać jeszcze miesiąc.. :) tak napisał ktoś na drugim wątku .[/QUOTE]
To znaczy, że nie odpowiedziano mi ani tak, ani nie, więc zastosuję samowolkę i nie wyprowadzę się dopóki nie będę miała ogrodzenia i kojcy. Nie mam wyjścia.

Link to comment
Share on other sites

zrobilam dzis parę zdjęć rudej i białej u tattoi . Jesli ktores beda w miare to wstawię na wątek, Pan zainteresowany Białą nie odezwał się, miał przedyskutowac z żoną...widocznie żona byłą na nie...a szkoda bo Biała to super psina, taka delikatna...

Link to comment
Share on other sites

Pan odezwał się do mnie, żona nie zgodziła się i on zrezygnował. Jeszcze będzie do wyadoptowania 8 szczeniaków i matka, onkowate, było dziewięć, ale jednego zabrali ludzie. Paros wstawi zdjęcia. Potrzeba karmy dla maluchów i matek, bo ja już sama nie mam, dzielę się jak mogę. Onka jest na ogródkach działkowych, na opuszczonej działce. Dzisiaj część odrobaczyłam i odkleszczyłam, na resztę zabrakło mi leków. Szczylki mają bardzo jasne dziąsła, trzeba je również zaszczepić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21.']Pan odezwał się do mnie, żona nie zgodziła się i on zrezygnował. Jeszcze będzie do wyadoptowania 8 szczeniaków i matka, onkowate, było dziewięć, ale jednego zabrali ludzie. Paros wstawi zdjęcia. Potrzeba karmy dla maluchów i matek, bo ja już sama nie mam, dzielę się jak mogę. Onka jest na ogródkach działkowych, na opuszczonej działce. Dzisiaj część odrobaczyłam i odkleszczyłam, na resztę zabrakło mi leków. Szczylki mają bardzo jasne dziąsła, trzeba je również zaszczepić.[/QUOTE]

A jutra Pani ma czas? :) może bym przyjechała..nudzi mi się w domu .. :(

Link to comment
Share on other sites

W drugiej wsi w opuszczonym domu mieszka sunia owczarka z 9 szczeniakami[/B] :loveu: Całe to towarzystwo też szuka domów :-(
Sunię dokarmiała mieszkająca nieopodal pani ale nie ma finansów na karmienie całej gromadki. Szczeniaki mają już około 6 tygodni i nie wystarcza już im pokarm od suni, potrzebna jest karma dla szczeniaków i dla suni. Szczeniaki mają duże brzuszki i dzisiaj Bajk21 odrobaczała całe towarzystwo.
[B][COLOR="#ff0000"]PILNIE POTRZEBNY JEST PREPARAT NA KLESZCZE I NA PONOWNE ODROBACZENIE. PILNIE POTRZEBNA JEST KARMA DLA SZCZENIAKÓW I DLA KARMIĄCEJ SUNI. [/COLOR][/B]

Sunia dostała robocze imię Gaja. Dzisiaj były robione zdjęcia (wymagają obróbki) na razie wkleję kilka zdjęć

mama Gaja
[IMG]http://img846.imageshack.us/img846/5724/ma5p.jpg[/IMG]

jeden z piesków
[IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7633/2p6d.jpg[/IMG]

jedna z suczek
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7619/3s1c.jpg[/IMG]

[B]w innej wsi też maluchy[/B] :-(
5 szczeniaków z mamą, są na wsi u faceta, trzeba je koniecznie wyadoptować.
[IMG]http://images39.fotosik.pl/918/032d2b15a1b69bcbgen.jpg[/IMG]

Szczeniaki mają około 2 miesiące, są 2 sunie [B]Gusia[/B] i [B]Greta[/B] oraz 3 pieski [B]Gacek, Geron[/B] i [B]Gibson[/B] :loveu:

[IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6605/razeme.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...