Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

Przepraszam, że z opóźnieniem, ale zapomniałam, że mam w aparacie kilka zdjęć z poprzedniej naszej loterii na Polach Mokotowskich, ale lepiej późno niż wcale ;)


[IMG]http://img864.imageshack.us/img864/1348/dscn3612.jpg[/IMG]


[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5682/dscn3611t.jpg[/IMG]


[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9027/dscn3609s.jpg[/IMG]


[IMG]http://img685.imageshack.us/img685/6650/dscn3608n.jpg[/IMG]


[IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1882/dscn3613.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Igam dziękuję bardzo za załatwienie i prowadzenie tego "festynu", bric-a-brac i jola_li, dziękuję za to że pomogłyście Igam, bo samej było by jej bardzo trudno. Ja muszę się wyprowadzić, bo wymówiono mi wynajem i mogę tutaj być tylko do 28 czerwca. Mam teraz straszne urwanie głowy i każdy grosz się przyda, bo musimy z psami wyprowadzić się do mnie na działkę, gdzie nic niema, ani wody, ani prądu, ani ogrodzenia, ale na razie jeszcze się nie poddaję.
Dziękuję również dziewczynom, które były z nami w Markach, tym których niema na dogo, również.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21.']Igam dziękuję bardzo za załatwienie i prowadzenie tego "festynu", bric-a-brac i jola_li, dziękuję za to że pomogłyście Igam, bo samej było by jej bardzo trudno. Ja muszę się wyprowadzić, bo wymówiono mi wynajem i mogę tutaj być tylko do 28 czerwca. Mam teraz straszne urwanie głowy i każdy grosz się przyda, bo musimy z psami wyprowadzić się do mnie na działkę, gdzie nic niema, ani wody, ani prądu, ani ogrodzenia, ale na razie jeszcze się nie poddaję.
Dziękuję również dziewczynom, które były z nami w Markach, tym których niema na dogo, również.[/QUOTE]
A daleko ta działka ?:(

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!

"Nadejszła" ta wiekopomna chwila i postanowiłam się do znajdkowej familii na forum przyłączyć (choć długo się wzbraniałam...). Ale tyle prywaty.
Chcę Was prosić o pomoc związaną z przeprowadzką P. Joli na nową lokalizację. Czy ewentuanie będą chętni do pomocy (pracy) w dniach (23-28/06/2011)? Nie ma jeszcze planu prac, ale napewno przydadzą się ręcę chęte do pomocy. Przeniesienie zwierzków i ich "akcesoriów" będzie wymagało dużo wysiłku. Jeśli ktoś może - niech rezerwuje sobie czas na ten okres.
Być może będą potrzebne osoby z autem z hakiem (i przyczepką, ale hak będzie już połową sukcesu)... Albo ktoś ma zdolności manualne i chce się nimi pochwalić przy rozmontowywaniu kojców :eviltong: A może ktoś posiada namiar na poczciwego elektryka, albo solidną firmę, która stawia ogrodzenia? Każda forma pomocy jest potrzebna.
Wiem, że okres sprzyja leniuchowaniu w pobliżu zbiorników z wodą. Ale takie sytuacje zdarzają się nie codziennie. Pomóżmy. Zorganizujmy się.

Pozdrowienia dla ekipy z sobotniej kwesty w Markach! (skóra mi już z nosa zaczęła schodzić...:cool1:). Wieczorem postaram się wrzucić zdjątka.
Karolina

Link to comment
Share on other sites

Witusiowa Ewa wcześniej też całkiem sporą sumę wydała na bazarku :loveu:

Aleksandro, dwa razy w życiu się przeprowadzałam i mam nadzieję, że już mnie to nie spotka. Naprawdę, samo pakowanie rzeczy, przenoszenie do samochodu, cokolwiek, na pewno się przydasz ;)

Karola, witamy, witamy :multi: W jakie okolice ta przeprowadzka? Jak Wy sobie poradzicie z przewozem tylu zwierząt? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Witusiowa Ewa wcześniej też całkiem sporą sumę wydała na bazarku :loveu:

Aleksandro, dwa razy w życiu się przeprowadzałam i mam nadzieję, że już mnie to nie spotka. Naprawdę, samo pakowanie rzeczy, przenoszenie do samochodu, cokolwiek, na pewno się przydasz ;)

Karola, witamy, witamy :multi: W jakie okolice ta przeprowadzka? Jak Wy sobie poradzicie z przewozem tylu zwierząt? :shake:[/QUOTE]


To w takim razie jak będę w domu to się zgłaszam do pomocy !:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Pani Jolu ale jakiś dom tam na działce jest?
A kojce to te będą przenoszone?
Strasznie mi przykro, ale moja młodzież wyjeżdża w Boże Ciało, gdyby nie wyjeżdżali na pewno by pomogli.[/QUOTE]

stałego domu nie ma :shake: kojce będą przenoszone

p. Jola prosiła abym napisała, że [B]potrzebna jest sucha karma dla kota Gucia z chorymi nerkami - karma Royal Canin Urinary dla kota. Gucio może jeść tylko tę karmę[/B] :-(
może ktoś ma taką karmę i może przekazać dla Gucia?

Link to comment
Share on other sites

Działka, na która będziemy przeprowadzać wszystkie istotki jest 12 km od obecnej lokalizacji. Myślę, że najpierw musimy zebrać grupę chętnych, a potem będziemy dzielić się pracą wg.możliwosci (np. osoby zmotoryzowane będą mogły przewozić rzeczy, itp.). Ale dopóki nie ma tam nic musimy w jakiś sposób znaleźć solidne ekipy do budowy odpowiedniego ogrodzenia, elektryka, który podłączy prąd (profesjonalistę, który zna się na fachu, a nie jakiegoś "Zenka-bębenka", który tylko weźmie kasę i zrobi lipę,a nie podłączenie), ekipę do podłaczenia wody,itp. Może macie namiary na kogoś, kogo można polecić. Burza mózgów Przyjaciele!
Jeśli chodzi o Gucia, to Biedak potrzebuje na cito tej karmy, bo "zatyka" się juz, futerko stało się matowe, kołtuni się i wypada. Jest taki kochany, a widać, że cierpi..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolalalala'] (skóra mi już z nosa zaczęła schodzić...:cool1:). [/QUOTE]

U nas słonko też mocno świeciło :) Dopiero dziś mogłam spokojnie się położyć na plecach ;) hehe

[B]Przelałam 770 pln na znajdkowe konto[/B] (729 + 40 za rzeczy sprzedane poza loterią).

Bardzo mi przykro z powodu konieczności przeprowadzki. Niestety ja nie będę mogła osobiście pomóc :( Przepraszam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']stałego domu nie ma :shake: kojce będą przenoszone

p. Jola prosiła abym napisała, że [B]potrzebna jest sucha karma dla kota Gucia z chorymi nerkami - karma Royal Canin Urinary dla kota. Gucio może jeść tylko tę karmę[/B] :-(
może ktoś ma taką karmę i może przekazać dla Gucia?[/QUOTE]


Bazar na karmę.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209130-Czy-CHORE-KOTY-znajd%C4%85-pomoc-na-PSIEJ-dogomanii-%28-Na-znajdki-26.06?p=17023826#post17023826[/URL]


Nie każdego stać na sfinansowanie, ale grosz do grosza, może zbierzemy trochę... Zapraszam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Aleksandro, a czy po powrocie będziesz mogła jakoś zorganizować ten bazar od Witusiowej Ewy?[/QUOTE]


Jak tylko znajdę czas,to tak. Teraz zaczną się wakacje,dlatego nie mogę tego obiecać na 100 % bo będę u babci,cioci.. nad morze z z rodzicami i nie wiem,czy z babcią w lipcu też nie pojadę ,dlatego na razie nic nie obiecuję ! :(


Ale postaram się . :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj raniutko [B]Igam [/B]przywiozła mi część rzeczy, które nie sprzedały się na loterii :)

I dzięki temu powstał bazar, na który zapraszam. Kupujący, podnoszący, odwiedzający mile widziani ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/209395-gt-gt-gt-gt-gt-gt-Ogromne-KSI%C4%84%C5%BBKOWISKO-lt-lt-lt-lt-lt-lt-lt-Na-przytulisko-Znajdki-27.06[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Dzisiaj raniutko [B]Igam [/B]przywiozła mi część rzeczy, które nie sprzedały się na loterii :)

I dzięki temu powstał bazar, na który zapraszam. Kupujący, podnoszący, odwiedzający mile widziani ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/209395-gt-gt-gt-gt-gt-gt-Ogromne-KSI%C4%84%C5%BBKOWISKO-lt-lt-lt-lt-lt-lt-lt-Na-przytulisko-Znajdki-27.06[/URL][/QUOTE]



Dziękujemy !! :multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Dzisiaj raniutko [B]Igam [/B]przywiozła mi część rzeczy, które nie sprzedały się na loterii :) [/QUOTE]
A Bric-a-brac wstała rannym świtem, żeby je odebrać :evil_lol:
I uwinęła się z tym bazarkiem w iście ekspresowym tempie :multi:

Resztę fantów, jakie mi zostały zawiozę do Ewy. Dobrze? :)

Link to comment
Share on other sites

Aleksandro a jak z tymi zakupami za zebrane przez was pieniądze? miałaś się zaraz odezwać po podpisaniu przeze mnie tego zaświadczenia do szkoły i jakoś nic się nie dzieje, psiakom potrzebny fiprex, a ty zaraz niedługo wyjeżdżasz.
bric-a-brac dziękuję za bazarek. Do wyprowadzki zostało 16 dni, a tam na działce jak na razie pusto, potrzebne materiały na kojce, ja mogę pomieszkać pod namiotem, jakiś mam, ale one muszą być jakoś zabezpieczone, nie wiem co mam robić.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Igam;17054442

Resztę fantów, jakie mi zostały zawiozę do Ewy. Dobrze? :)[/QUOTE]

Średnio, dobrze, bo ja mam już cały pokój zajęty tym towarem, a wreszcie musi wrócić tam biuro.
A może przejmie to osoba, która będzie prowadzić loterię w najbliższą sobotę..............Mimiś, lub ktoś inny................. nie wiem............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...