Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

[quote name='scorpio133']wam tez nic nie brakuje.Nie znam Was , ale mysle ze Aleksandra 95 to ta z prawej strony jak sie oglada zdjecia. Mam racje?[/QUOTE]


Tak ha ha . :D a po czym można rozpoznać ? :D


[quote name='Kamila Proc']teraz wierze...[/QUOTE]


zdjęć ogólnie jest około 700 . :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']I tak nie wiecie , która to ja , a która to druga Aleksandra. :Dhaha.:)[/QUOTE]

A ja wiem, :eviltong: bo Was widziałam na Polu Mokotowskim :lol:

Ola, podpis pod zdjęciem trzech biegających psów, to na pewno nie Tila, tylko chyba Tosia??

[quote name='scorpio133']wam tez nic nie brakuje.Nie znam Was , ale mysle ze Aleksandra 95 to ta z prawej strony jak sie oglada zdjecia. Mam racje?[/QUOTE]

Skoro Aleksandra95 napisała, że "A my-to znaczy ja , Aleksandra i koleżanka nie z dogomanii byłyśmy u Pani Joli... ....mam nadzieję , że Aleksandra mnie nie zabije" tzn., że na zdjęciu jej nie ma tylko jest Aleksandra i koleżanka :lol:

Link to comment
Share on other sites

bric-a-brac, dziękuję za pralkę, jeszcze nie wypróbowałam jej, bo pojechałyśmy z JOAPG, zawiezć Fida do noewgo domku, trzymajcie kciuki, żeby już nie wrócił. Byłyśmy z Fidem i Milką i Pani chciała zaadoptować obydwoje, ale Milka chodzi na smyczy jak chce i nie dała by sobie rady z dwoma na spacerze, więc Mila wróciła do domu. JOAPG wzięła do siebie Sarę na trochę, aby ją nauczyć chodzić na smyczy i przyzwyczaić do hałasu ulicy, oraz sprawdzić czy to ona załatwia się w domu. Jeszcze raz dziękuję i proszę trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Ale mam fajnie, moja Mesia jest doskonałą nauczycielką, bardzo ja ucieszył piesek w domu i stara sie pokazywać Sarze wszystko. Sara boi się wchodzenia po schodach, więc Mesia zaproponowała windę i wchodziła i wychodziła żeby pokazać że nie ma się czego bać to samo robi na schodach , zagania Sarę wchodzi, schodzi i pokazuje jak to się robi. a teraz sie bawią w najlepsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOAPG']Ale mam fajnie, moja Mesia jest doskonałą nauczycielką, bardzo ja ucieszył piesek w domu i stara sie pokazywać Sarze wszystko. Sara boi się wchodzenia po schodach, więc Mesia zaproponowała windę i wchodziła i wychodziła żeby pokazać że nie ma się czego bać to samo robi na schodach , zagania Sarę wchodzi, schodzi i pokazuje jak to się robi. a teraz sie bawią w najlepsze.[/QUOTE]

Bo Mesia to mądra dziewczynka, widać od pierwszego poznania :loveu:
Dzięki za pomoc w transporcie, Joapg!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21.']bric-a-brac, dziękuję za pralkę, jeszcze nie wypróbowałam jej, bo pojechałyśmy z JOAPG, zawiezć Fida do noewgo domku, trzymajcie kciuki, żeby już nie wrócił. Byłyśmy z Fidem i Milką i Pani chciała zaadoptować obydwoje, ale Milka chodzi na smyczy jak chce i nie dała by sobie rady z dwoma na spacerze, więc Mila wróciła do domu. JOAPG wzięła do siebie Sarę na trochę, aby ją nauczyć chodzić na smyczy i przyzwyczaić do hałasu ulicy, oraz sprawdzić czy to ona załatwia się w domu. Jeszcze raz dziękuję i proszę trzymajcie kciuki.[/QUOTE]

Fido bądź grzeczny!! :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:

[quote name='bric-a-brac']Dzisiaj wieczorem będę [I]damę [/I]pakować w samochód :diabloti:

A przy okazji, dziękuję [B]Igam [/B]i [B]paros [/B]za pomoc przez PW/tel. Bo to z nimi obgadywałam sprawę pralki już długo za długo :loveu:[/QUOTE]

Tobie podziękowania za pralkę a że transport trochę długo trwał to dlatego, że akurat okres świąteczno-noworoczno-zimowy wypadł. Najważniejsze, że pralka dotarła dzięki JOAPG

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że dziękuję również Simba123 i Igam, ale tak się zaabsorbowałam pralką, że zapomniałam napisać i dla Was podziękowania, araz dla Paros. Dzisiaj już z samego rana dzwoniła do mnie nowa właścicielka Fido, że władował jej się do łóżka i razem spali całą noc i Pani się martwi czy on wytrzyma bez miłości w czasie kiedy ona będzie w pracy. Całe szczęście, że tam w domu zostaje jej mama, bo tak to nie wiem czy on by czego nie narozrabiał, więc trzymajmy na razie za niego kciuki, żeby był grzeczny. Eva mimo tego, że odetchnęłam po adopcji Fida, bo już nie muszę się martwić o koty, to jednak przyzwyczaiłam się do niego.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]mam kilka rzeczy ( 2 posłania, makaron dla psów, itp); komu można podrzucić lub można u mnie odebrać, na Ochocie.
[/QUOTE]

na Ochocie mieszkam Ja więc jeśli chcesz moge odebrać lub możesz mi podrzucić (Pl. Narutowicza) jestem w stałym kontakcie z P. Jolą i napewno bedę tam jechać

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się bardzo i z pralki u P.Joli (dzięki Bric'u) i z Fidowego nowego domku. Dziękuję także mojej koleżance za podarek i JOAPG za jego zawiezienie :)
BTW - czy Fido zamieszkał w Warszawie? Jeśli tak, to może jakiegoś behawiorystę na przynajmniej 1 wizytę możnaby umówić (jeśli tak, to bym się już tym zajęła :) ).

[B]Ponieważ 1 stycznia już za nami, a tym samym zbliża się nieubłagane rozliczanie z podatku :diabloti: [/B][B]pamiętam jak P.Jola mówiła coś o fundacji.[/B]
[B]Ale słyszałam też, że wielu fundacjom nie udało się w zeszłym roku odzyskać wpłacanych na nie pieniędzy - podobno czegoś nie złożyły (przepisy się zmieniły, czy jakoś tak - był ten temat na Dogo).[/B]
[B]Dlatego pytanie - czy na fundację, z której P.Jola może uzyskać pieniążki można wpłacać ten 1% ?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Cieszę się bardzo i z pralki u P.Joli (dzięki Bric'u) i z Fidowego nowego domku. Dziękuję także mojej koleżance za podarek i JOAPG za jego zawiezienie :)
BTW - czy Fido zamieszkał w Warszawie? Jeśli tak, to może jakiegoś behawiorystę na przynajmniej 1 wizytę możnaby umówić (jeśli tak, to bym się już tym zajęła :) ).

[B]Ponieważ 1 stycznia już za nami, a tym samym zbliża się nieubłagane rozliczanie z podatku :diabloti: [/B][B]pamiętam jak P.Jola mówiła coś o fundacji.[/B]
[B]Ale słyszałam też, że wielu fundacjom nie udało się w zeszłym roku odzyskać wpłacanych na nie pieniędzy - podobno czegoś nie złożyły (przepisy się zmieniły, czy jakoś tak - był ten temat na Dogo).[/B]
[B]Dlatego pytanie - czy na fundację, z której P.Jola może uzyskać pieniążki można wpłacać ten 1% ?[/B][/QUOTE]A jaka to Fundacja ?

Link to comment
Share on other sites

A ja troszkę o Sarze,
Sara szczwany lis, nie daje się stłamsić mojej Mesi, choć Mesia jest 2 razy większa. Dziś mają fazę na zabawę więc się przetaczają po całym mieszkaniu w te i z powrotem, ciągnąc się za łapy, uszy i ogony. Sara mały cwaniak jak nie może sobie poradzić z Meśką to siada jej na głowie. Na spacerze chodzą ładnie we dwie, choć Sara jeszcze plącze się ze smyszą, ale uznała że Mesia się orientuje w terenie więc trzeba robić to co ona i iść tam gdzie Mesia. Sara bardzo ładnie sygnalizuje że chce na dwór i opanowała już schody choć na początku troche ją przerażały, nie boi się śródmiejskiego ruchu, jest ostrożna ale nie przerażona, ćwiczyłyśmy już przechodzenie przez ulicę i tory tramwajowe. To urocz psina, która potrzebuje bardzo swojego człowieka, bardzo domaga się uwagi, jest bardzo mądra i szybko się uczy. Jest ostrożna ale ciekawa. Nadaje się do mieszkania w mieście.

Link to comment
Share on other sites

zapraszam na wątek malutkich kolorowych kociaków z kocim katarem :-(

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/199930-Kolorowe-malutkie-kociaki-z-kocim-katarem-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC!!!?p=16083511#post16083511"][B][COLOR="#800080"]kolorowe malutkie kociaki z kocim katarem...[/COLOR][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...