Jump to content
Dogomania

Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ


Frogg

Recommended Posts

  • Replies 802
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, mam dwóch super wetów, jeden w Śremie, drugi w Swarzędzu, świetni fachowcy i z dużym sercem dla psów w potrzebie, możemy skorzystać z nich, dostaniemy rabat, policzą nam je praktycznie po kosztach.
[B]Mogę też pomóc jutro w transporcie [/B](i finansowo też). Od 12 do 19 nie będzie mnie dzisiaj na necie, jakby co to podaję mój numer 602688847.

Link to comment
Share on other sites

OOo to super jesli masz fajnych wetow:] najlepiej jakby je ktos jednak obejrzal...
jak co to ja czekam tez na tel- 793 750 862
najchetniej wyslalabym TZta, moge tez sie ruszyc, ale mam zapalenie pycherza paskudne, a ze wczoraj nielegalnie! przsiedzialam na dogo to dzis znow spadek formy i co 3min kibelek:(

Link to comment
Share on other sites

jak cos-to u mnie ciezko z fiansami, ale jakis tam grosik niewielki na weta czy na mleczko sie znajdzie...czekamy jak syt sie rozwinie:diabloti:

edit: Aniu mam nadzieje ze nie jestes zla ale kiedys zdarzylo mi sie przez Kajetana twoim nr troszku podysponowac i komus podeslac...przepraszam!

Link to comment
Share on other sites

hej,
dopadlo mnie grypsko (stad taki moj dziwny glos Aniu jak dzis dzwonilas rano) - dzis nie bede sie raczej z domu ruszac, dlatego kazda pomoc organizacyjna w transporcie, wecie, jedzonku, czy opiece nad malymi bedzie bardzo mile widziana. Btw, na gg jestem niewidoczna, ale obecna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']A myślałam, że Cię obudziłam! Ok, to w takim razie z Murowanej G. mamy najbliżej do Swarzędza,to tam pojedziemy. Będziesz w stanie ze mną jechać?[/QUOTE]

przebywam obecnie w Poznaniu (Wilda), wiec stad bysmy jechaly, co nie zmienia faktu, ze chyba do Swarzedza najblizej. Tak, moge z Toba jechac jesli nie obawiasz sie rozsiewania przeze mnie wszedzie zarazkow ;) Nie wiem kiedy beda male, dzis albo jutro Frogg ma je dowiezc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']przebywam obecnie w Poznaniu (Wilda), wiec stad bysmy jechaly, co nie zmienia faktu, ze chyba do Swarzedza najblizej. Tak, moge z Toba jechac jesli nie obawiasz sie rozsiewania przeze mnie wszedzie zarazkow ;) Nie wiem kiedy beda male, dzis albo jutro Frogg ma je dowiezc.[/QUOTE]

Jutro mój wet jest do 13, więc tak musiałybyśmy najpóźniej o 12 być u niego. to w takim razie wieczorem zgadamy się czy masz już maluchy.

Link to comment
Share on other sites

Małż staje lekko okoniem, ale po długich negocjacjach jednego szczyla możemy wziąć do siebie pod warunkiem że:
- będzie to ostateczna ostateczność i nikt z okolicy się nie znajdzie i maluchy maja zdechnąć w tej budzie
- będzie bezpośredni transport

Jeśli będzie potrzeba i transport, to spróbuję jeszcze jakiś dt załatwić, żeby tak bez sensu z jednym maluchem nie jechać :diabloti:

Po odkarmianiu ostatnio kociaków powinnam mieć jeszcze mixol, na zdjęciach widziałam, że one ze spodeczka chlipały? Więc butla chyba się już nie przyda? Na jedzonko i profilaktykę chyba dam radę wyskubać jakąś kaskę, w razie czego zrobię bazarek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']jak cos-to u mnie ciezko z fiansami, ale jakis tam grosik niewielki na weta czy na mleczko sie znajdzie...czekamy jak syt sie rozwinie:diabloti:

edit: Aniu mam nadzieje ze nie jestes zla ale kiedys zdarzylo mi sie przez Kajetana twoim nr troszku podysponowac i komus podeslac...przepraszam![/QUOTE]

No co Ty, nie ma sprawy, dzięki temu Roxa nie trafiła do Swarzędza :razz:

Link to comment
Share on other sites

dziekuje ci ze zadzialalas...bo mnie ten telefon zupelnie zaskoczyl- nie wiem skad nie wiem jak ale ktos (?) dzwoni ze siedzi z astem w aucie i zebym go zabrala...a ja za 10min wchodze do pracy-do kasyna-a tam zasiegu nie mam zupelnie...to na cito wybralam pare moich kryzysowych nr i przekierowano mnie do Ciebie:evil_lol:
w sumie to dziekowac takiemu jednemu doktorkowi co za duzo pali Marlboro stanowczo:cool1:

ok ale nie offuje juz...
maluchy w gore!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']Frogg to przywieź jutro psiunia nr 1 i tą ostatnią białą sunię:loveu:

Są urocze, nie powinny tam marznąć w budzie.

Halo szukamy tymczasów!! jeszcze 6 psiaków szuka dobrych domków tymczasowych:placz:

Ah i zadzwon do mnie jeszcze dzisiaj zeby sie dokładniej umówic ja juz wracam do domku i jutro czekam na maluchy.



Już je kocham:loveu:[/QUOTE]

Dziś cioteczka emdzilek miała pobudkę o 6:00 rano :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Wyjechałam dziś z maluszkami o 4:30, myślałam, że będą większe korki a tu nic z tego i cioteczka emdziałek musiała wcześniej wstawać :cool3:
Oczywiście maluchy na "dzień dobry" nasiusiały - to tak w ramach powitania :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Dziewczyny, mam dwóch super wetów, jeden w Śremie, drugi w Swarzędzu, świetni fachowcy i z dużym sercem dla psów w potrzebie, możemy skorzystać z nich, dostaniemy rabat, policzą nam je praktycznie po kosztach.
[B]Mogę też pomóc jutro w transporcie [/B](i finansowo też). Od 12 do 19 nie będzie mnie dzisiaj na necie, jakby co to podaję mój numer 602688847.[/QUOTE]


Dzwoniłam do Ciebie cioteczko, ale nie masz zasięgu. Skontaktujemy się później.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']Frogg, ile tych maluszkow zostalo jeszcze w tej Puszczy? I jak wygladasz z transportem? Bo Ania zaoferowala pomoc w razie problemu.[/QUOTE]


Zostało 6 z czego jednego Pani właścicielka nie chce oddać. Jak dziś po nie pójdę to jeszcze z nią porozmawiam.
Jak na razie kiepsko z transportem, byłabym bardzo wdzięczna Ani gdyby dała radę podjechać do Długiej Gośliny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frogg']Zostało 6 z czego jednego Pani właścicielka nie chce oddać. Jak dziś po nie pójdę to jeszcze z nią porozmawiam.
Jak na razie kiepsko z transportem, byłabym bardzo wdzięczna Ani gdyby dała radę podjechać do Długiej Gośliny.[/QUOTE]

moze wez nieco wykorzystaj straz miejska z MG? Callnij do radiowozu i zapytaj sie, czy nie dadza rady Cie zawiezc - to po pierwsze, a po drugie powiedz co kobieta zamierza z tym jednym. Chlopaki ze SM moze okaza sie pomocni? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']moze wez nieco wykorzystaj straz miejska z MG? Callnij do radiowozu i zapytaj sie, czy nie dadza rady Cie zawiezc - to po pierwsze, a po drugie powiedz co kobieta zamierza z tym jednym. Chlopaki ze SM moze okaza sie pomocni? ;)[/QUOTE]

Jak jest jasno to nie jest problem, zresztą oni także nie mają wozu terenowego. najpierw postaram się załatwić sprawę polubownie, jak się nie uda to zadzwonię po Straż Miejską.

W razie czego ja do Poznania mogę przywieść maluchy w poniedziałek rano.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frogg']Jak jest jasno to nie jest problem, zresztą oni także nie mają wozu terenowego. najpierw postaram się załatwić sprawę polubownie, jak się nie uda to zadzwonię po Straż Miejską.

W razie czego ja do Poznania mogę przywieść maluchy w poniedziałek rano.[/QUOTE]

ale lesniczy maja zapewne... wiec moze warto sprobowac kontaktu z SM i prosby o taka organizacje. Jak bedziesz lazic po lesie w te i z powrotem, to trafisz do lozka tak jak ja.
Co do transportu, to Ania mowila, ze od poniedzialku jej nie ma przez nastepne 2 tygodnie. Napisalam jej smsa, jak bedzie mogla, na pewno do Ciebie zadzwoni. Najwazniejsze teraz to wyciagnac szczeniorki z budy i dac im cos porzadnego do jedzenia - krowie mleko nie jest z cala pewnoscia odpowiednia (jak juz wczesniej bylo zauwazone na forum)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...