Jump to content
Dogomania

Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ


Frogg

Recommended Posts

  • Replies 802
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mój TZ właśnie dostał zawał :lol::diabloti:


nawet w domu nic nie mówię za tą Trójkę to mnie ukrzyżują :mad: ale spoko ,będziecie mnie odwiedzac w szpitalu ;-]


ciotki 2 tyg , zeby mnie nikt nie .....


jutro ide sprzedać do biura zeby sobie grosza dorobic więc po południu ,wieczorem mam czas

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kataryna18']mój TZ właśnie dostał zawał :lol::diabloti:


nawet w domu nic nie mówię za tą Trójkę to mnie ukrzyżują :mad: ale spoko ,będziecie mnie odwiedzac w szpitalu ;-]


ciotki 2 tyg , zeby mnie nikt nie .....


jutro ide sprzedać do biura zeby sobie grosza dorobic więc po południu ,wieczorem mam czas[/QUOTE]


Jutro, jutro , jutro :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']jak cos jestesmy do uslug, weekend TZet ma wolny, w tygodniu po 15/16moglby autkiem jechac wiec nic sie nie krepowac :evil_lol:
a jesli w srode daloby sie to polaczyc to w ogole byloby super...:p na te pare dni maluszki by sie przetrzymalo:razz:[/QUOTE]

To ja jutro poproszę :loveu::loveu::loveu: O której możecie być w Murowanej Gośłinie albo Długiej Goślinie :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

czyli jutro?? bo jak cos to pisalam do KateBono z zapytaniem o ten 19-w sumie to pare dni jeszcze jest... :) ale jak wolicie jutro to ok:)

edit: ok juz przeczytalam, zadzwonilam:) na jutro jestesmy gotowi. ja odzieje pieluszke:diabloti: coby TZtowi pomoc z kluskami i smigamy...
opracuje droge-bo lepiej nie autostrada-bo tam z tego co kojarze 2bramki sa??:roll: wiec niepotrzebne koszty...
podobno za 100zl obrocimy w obie strony...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']to umowmy sie tak ok 14-15?? podaj na pw adres, i moze nr tel?? chyba ze Ania moglaby maluszki podrzucic do Poznania- tak byloby nam juz super wygodnie:diabloti:[/QUOTE]

Poproszę Anię i dam znać. W razie jak by się nie udało 14 - 15 bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Ja i tak jadę z maluszkami do ms arwi do Poznania, to czy jeszcze do kogoś podrzucić? Słuchajcie, jutro od 9 jestem poza domem, więc kontakt tylko na telefon, ok?[/QUOTE]


Bardzo dziękuję Aniu, fajnie ze się odezwałaś. NIe chciałam dzwonić do Ciebie o tej godzinie.
Do zabrania są jeszcze te 3 szczeniaczki - kundelki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']o fajnie- to bysmy podjechali gdzies tu w Poznaniu- byloby super bo nie wiadomo jak ten dentysta skonczy mi Tzta remontowac:) jak cos jestesmy na laczach :)

a te kundelki tez maja w planach jutro weta??[/QUOTE]

Nie nie one już są po wetowaniu. :D

Trzymam kciuki za TZ - jak ja nie lubię dentysty brrr

Buziaki kaLOlina - dbaj o zdrówko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']Emiś nie jestem pewna czy dziewczyny nie biora Cie pod uwage jak tylko zalatwia transport na Slask??[/QUOTE]

no właśnie...tylko z tym transportem kiepściunio:-( i Halbinka wzięłaby ze 2....i jeszcze jedna osoba ze Śląska chciala dać tymczas...

no nic - bądźcie w kontakcie:p

Link to comment
Share on other sites

Akcja przebiegła pomyślnie.

O 9:30 ze Strażą Miejską odebrałam 2 pieski i 3 suczki od Pani. Jeden piesek został u niej, ale obiecała, że mały będzie w domu i że zapewni mu opiekę weterynaryjną. Ja ze Strażą Miejską będziemy Panią nachodzić co 2 -3 dni bez zapowiedzi i o różnych porach i sprawdzać czy wszystko jest ok.

SM przywiozła mi 3 szczeniaczki - kundelki. Są przesłodkie :) , czyste, zadbane.

Wróciliśmy do domu o 10:30.

Ania przyjechała po 11:00 i pojechała do weta do Swarzędza. Wszystkie szczeniaki (5+3) będą miały przegląd weterynaryjny i zrobione co trzeba.

Pozdrawiam i bardzo wszystkim dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...