Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

[quote name='smuga']a jak jest z "cennikiem" psów ze szkolenia? tak jak pisze na stronie schrona?[/QUOTE]

Wydawało mi się że szkolone psy są wydawane na takich samych warunkach jak inne schroniskowe. Tzn. umowę adopcyjną spisuje się ze schroniskiem a nie z fundacją i opłaty też są takie jak w cenniku schroniskowym, czyli 40 - 70 zł. Mylę się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']Podajcie swoje numery gg i adresy mailowe, zrobiłam tabelkę z zestawieniem danych, by móc szybko się skontaktować, to może być przydatne, najlepiej na pocztę wysłać, na razie mam parę osób, podaję wzór

Lp
Imię i nazwisko
Adres maila
Nick na dogomanii
Numer gg
Adres Skype
Telefon stacjonarny
Telefon komórkowy
Pies pod opieką[/QUOTE]

gdzie te dane mam wysłać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']Podajcie swoje numery gg i adresy mailowe, zrobiłam tabelkę z zestawieniem danych, by móc szybko się skontaktować, to może być przydatne, najlepiej na pocztę wysłać, na razie mam parę osób, podaję wzór

Lp
Imię i nazwisko
Adres maila
Nick na dogomanii
Numer gg
Adres Skype
Telefon stacjonarny
Telefon komórkowy
Pies pod opieką[/QUOTE]

Soboz4, ja mam takie dane, listę wolontariuszy ;)

Link to comment
Share on other sites

to nic, nie od razu Kraków zbudowano, powoli się zbierze.
Dobrze zrobić sobie na poczcie i na gg grupy (wolontariat) wtedy łatwo wysyła się wiadomości, bo pstryka się tylko w grupę, a nie trzeba wybierać po kolei każdego, wypraktykowałam i naprawdę jestem zadowolona z takiego rozwiązania. Tak samo smsy z gg, są bezpłatne jeżeli ktoś wysłał numer na internet, to też szybsza forma komunikacji, oczywiście jak zajdzie taka potrzeba, bo przecież normalnie nie musimy być aż w takim pogotowiu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smuga']Rybcia jak byś była w tym sklepie to kup mi też kliker kase ci przyniose w sobote[/QUOTE]

Kurcze za poźno powiedziałaś bo już byłam w apecie, chyba, że Ci się nie spieszy to bym przyniosła na przyszły tydzień?

Lara kupiłam czerwony, on jest z regulacją głośności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']smuga koleżanka jutro idzie do apetu to Ci kupi, to w sobotę podejdź do mnie i do Luśki bo ja Cię nie znam.:)[/QUOTE]

Nie jesteś jedyna, mnie się wszystko plącze, niby znam parę osób, imiona, nicki, ale...
Nie potrafię dopasować osoby do danych...

Link to comment
Share on other sites

Uwaga, najprawdopodobniej Toster i Diana jadą w sobotę do swoich domków!!!!!
Myślę maciaszek że mogą przyjechać po psy do schronu w sobotę ok. 10, 11.? Trzeba informować o tym schron? Nie chciałabym żeby wyniknęły jakieś problemy i żeby ludzie na darmo taki kawał drogi nie jechali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zapka']Uwaga, najprawdopodobniej Toster i Diana jadą w sobotę do swoich domków!!!!!
Myślę maciaszek że mogą przyjechać po psy do schronu w sobotę ok. 10, 11.? Trzeba informować o tym schron? Nie chciałabym żeby wyniknęły jakieś problemy i żeby ludzie na darmo taki kawał drogi nie jechali.[/QUOTE]

Super!:) Wreszcie temu maminsynkowi ktoś odetnie pępowinę;) i może te wszystkie uczucia przeleje na nowych właścicieli, chociaz może lepiej nie wszystkie, wystarczy połowa, bo znowu będzie miał obsesje tym razem na punkcie właścicieli :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zapka'] Trzeba informować o tym schron? Nie chciałabym żeby wyniknęły jakieś problemy i żeby ludzie na darmo taki kawał drogi nie jechali.[/QUOTE]
Tak, koniecznie poinformuj schronisko! Powiedz, że to domy sprawdzone (choć tylko częściowo). Podaj nazwiska osób, które psy będą odbierały i powiedz kiedy mniej więcej przyjadą. A ludziom, którzy będą przyjeżdżać powiedz, żeby jeszcze przed wyjazdem przedzwonili, upewnili się czy psy na pewno są i potwierdzili, że będą :).

Link to comment
Share on other sites

podrukowałam po 4 ogłoszenia:
Fendi, Julka, Sara, Blacky, Lucky, Diuk, Foksik, Czaruś, do mojej Giny niestety nie doszłam, drukarka mi siadła
Lara co z tymi kontaktami?

Fendi nie nadaje się do ogłoszenia, za marna jakość druku, całkiem mi się drukarka rozjechała, pomimo napełnienia tuszem,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...