Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

ja dziś dostałam tą sunie [url]http://www.katowice.schronisko.net/adopcja-id-26583.html[/url] tak mi się zdaje, że to ona ;]
nazwałam ją Myszka....bo taka nieśmiała trochę jest ;)
założę jej wątek w najbliższych dniach

Link to comment
Share on other sites

Ludwik wreszcie wylazł z boksu:loveu::loveu::loveu: po półrocznym mendzeniu o Ludwiku, wreszcie się doczekałam i mam filcaka.

Ludwik jest wspaniały i 2 profesjonalistki (zgadnijcie kto:megagrin::megagrin::megagrin:) wygoliły mu głowę ( nic nie widział wcześniej ) nożyczkami...do paznokci , nie chcecie wiedzieć jak teraz wygląda.:cool3:

Ludwika męczy biegunka i ma syf w uszach, pies do ogolenia, a potem do kochania:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xszilax']sporo się działo po adopcji Czarka niestety nieudanej ale zobaczymy co dalej . Trochę się oberwało schronisku za tą adopcję ja osobiście tak nie uważam że wydajemy tylko żeby wydać bo tak te oskarżenia zrozumiałam , to miało zupełnie inaczej wyglądać niż jest . Nie miejcie też żalu do dziewczyn że nie sprawdzają domów bo to nie jest tak że każdy kto przyjdzie do biura dostanie adres lub telefon od tego jest Amikat i przydzielona Kuba123 to że Rybka ,Soboz czy teraz Leonarda dostała bo poprosiłam o to szefową ale po resztę adresów czy telefonów [B]macie [I]od tego swoich przełożonych i[/I][/B] to do nich kierować musicie swoje prośby.A o reszcie pogadamy jutro .[/QUOTE]

Ta, szkoda tylko, że ich nie ma w schronie gdy są potrzebni.:evil_lol:
Bo to jest tak, ze teraz są często jakieś akcje, powinna być osoba, która ogarnia wolontariat i jest w schronie choćby przez godzinę....bo tak co akcja to zostajemy bez "opiekuna"

Ja nie mówię, że schronisko wydaje psa po to, żeby wydać, to nie tak, ludzie potrafia kłamać, dlatego potrzebne są wizyty, nie ogarniemy całego schroniska, ale warto ogarnąc te psy, które są w wolontariacie, ja myślę, ze to nie będzie jakiś wielki probolem dla kierownictwa a wręcz przeciwnie, czyż nie fajnie wiedzieć, że pies ma dobry dom i spać spokojnie?;)

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym zostać wolontariuszką i razem z wami pomagać zwierzakom.
Z tegoż względu chciałabym się dowiedzieć, co muszę zrobić (dokładnie), żeby nią zostać.
Czy wypełnia się jakiś formularz, albo coś podobnego?
I czy trzeba ew. osobiście z nim przyjechać do schroniska, czy można np. drogą elektroniczną.
Proszę o odpowiedź.
Z góry dziękuje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olciaki']Chciałabym zostać wolontariuszką i razem z wami pomagać zwierzakom.
Z tegoż względu chciałabym się dowiedzieć, co muszę zrobić (dokładnie), żeby nią zostać.
Czy wypełnia się jakiś formularz, albo coś podobnego?
I czy trzeba ew. osobiście z nim przyjechać do schroniska, czy można np. drogą elektroniczną.
Proszę o odpowiedź.
Z góry dziękuje :)[/QUOTE]

Wydrukować i wypisać umowę:
[URL]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/wolontariat,32.html[/URL]

I w przyszłą sobotę jest wolontariat o 10.30, osoby poniżej 18 roku życia zajmują się głownie szczenami, albo idą do kociarni.
Mile widziane własne smakołyki w postaci parówek i kliker, smycze też się przydadzą.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek Koszałka (numer schronowy to chyba [B]98/10):

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/183454-KOSZAA-EK-w-opaA-ach-czyli-mini-piesek-szuka-domu?p=14461790#post14461790[/URL]

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_Qbj5mfb9LrQ/S8CFnGAdM9I/AAAAAAAAE1k/lDmC_LMvVuI/s640/Kosza%C5%82ek7.JPG[/IMG]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Misia już w Łodzi, Pani bardzo przejęta nowym domownikiem (była już nawet u weterynarza). Myślę, że Misia dobrze trafiła, jest co prawda drugi piesek (samiec) ale Pan domu z uwagi na niepełnosprawność jest stale w domu. Z rozmowy i wizyty w trakcie oddawania pieska widać, że mają "bzika" na punkcie psów i nie skrzywdzą zwierzaka, pomimo skromnych warunków finansowych, kupują wszystko co najlepsze dla swoich psiaków.

Z innej beczki uszyłam wczoraj koszulkę po sterylizacji dla mojej wcześniejszej podopiecznej Neli i źle przeczytałam wymiar zamiast 50 cm to 70 cm, nie wiem czy zdążę do środy uszyć następną czy ktoś ma pożyczyć na 12 dni? Ja mam teraz taką na 70 cm, tak mniej więcej chyba dla Tequilii, jak szyłam wydawała mi się trochę duża, ale myślę sobie taki ma wymiary Nela, a tu na kartce zamiast 70 cm było 50 - różnica spora...

Link to comment
Share on other sites

Wątek Myszki, mam tylko problem ze zdjęciami...jak by mi ktoś podpowiedział jak je wstawić z picassa albo z fotosika ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/183468-Zapomniana-Myszka-czy-ktoA-da-jej-dom?p=14462736#post14462736[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Moi państwo właśnie zdecydowali się na suczkę nr 12/10. Chcą ją i tylko ją, bo przypomina im ich poprzednią sunię. Ma być głównie do towarzystwa dla starszej pani. Mam tylko nadzieję, że ona jeszcze jest, bo oni będą załamani.. Ktoś coś wie? Zaraz zadzwonię do dyżurnego, ale nie wiem, czy sprawdzi w niedzielę.. Pies jutro w południe ma już ciepły dom, oby był.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leonarda']Niestety, dzisiaj nic mi w schronisku nie powiedzą, dopiero jutro rano. A tamta pani czeka jak na szpilkach, bo boi się, że będą mieli pecha.. mieli już obiecanego pieska, który do nich nie trafił.. Może ktoś z tych, co byli wczoraj, coś wie?[/QUOTE]

ja byłam wczoraj, ale szczerzę mówiąc nie wiem czy psiak był, najlepiej pani Ani spytać.

Link to comment
Share on other sites

Leonardo to jest nutka od Michaliny jest w schronie jest bardzo kochana łagodna ma 5 lat może rok więcej fajnie że będzie miała dom . Dziękuję bardzo za spotkanie z Sarą jednak mnie nie zapomniała dobrze że schron nie zrobił na niej żadnego wrażenia czuła się jak na swoim , jest cudna ma naprawdę super domek jeszcze raz wielkie dzięki . A teraz już wiem że wygrały czwartki ale może ruszą dopiero od Maja bo na ten miesiąc grafik mamy już zrobiony ale tu musicie poprosić Kube 123 żeby to wcześniej ustaliła z moją szefową ,i wtedy spotkamy się dwa razy w tygodniu . Jak już wiecie po sobocie same wpisujecie do rejestru psa swoje spostrzeżenia pamiętajcie o tym i przypominajcie mi jak zapomnę dać wam do wpisu te informacje jednak przy wydawaniu psa są ważne . No to na razie tyle

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...