Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

nie nie jestem opiekunka, ale wracam z jej opiekunka do domu czasem to wiem...mogę też o Kiri parę słów powiedzieć ;)

Kiri...młoda sunia, która bardzo lubi zabawki (jak jakaś widzi łapie do pyska i sobie idzie) najbardziej to chyba lubi się szarpać z opiekunem ^^. poza tym....trochę ciągnie na smyczy, ma nie spożyta ilość energii, jak było ciepło to najlepszym dla niem zajęciem było kopanie dołków i kładzenie się w nich. z psami nie ma konfliktów (przynajmniej nigdy o nich nie słyszałam) z Diukiem często lubiła uprawiać psie zapasy :). jeśli chodzi o komendy do potrafi siadać i warować, a także podawać łape.
no to tyle mogę o niej powiedzieć z tego co widziałam i z rozmów z jej opiekunką, nie wiem czy ma konto na dogo

trzymam kciuki za dom Tequili :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Dzięki :) jesteś jego/jej opiekunem?[/QUOTE]
Laro, opiekunką Kiri jest Marta, ta co Ci mówiła, że przez przypadek założyła wątek 4 razy i się pytała Ciebie, jak to usunąć. Nie wiem czy to pamiętasz.
Więc suka ma wątek tylko link potrzebny.
Tak jak pisze Istar19, Kira ma dużo energii, adhd prawie jak Czarek :-p i jest taka nieokrzesana, chociaż bystra, bo szybko sie uczy i dużo już umie.

Link to comment
Share on other sites

Laro, znalazłam wątek Kiri, a w zasadzie 2 wątki bo jak wyżej pisałam były 4 wątki - zostały 2 Różnią się trochę fotkami. Podaje oba linki wybierz, który chcesz:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/181720-Kto-pokocha-Kiri[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/181569-Kto-pokocha-Kiri[/url]

Link to comment
Share on other sites

Pani Aniu, ja mam jeszcze pytanie. To tylko pytanie, bo i tak zdam się, oczywiście, na Pani decyzję. Skoro aktualnie zostałam bez psa - czy mogłabym może dostać tego brodatego, o numerze 283/09? On już jest długo, przypomina mi kogoś:), poza tym to pies, a wiem, że jakoś łatwiej schodzą suczki na zajęcia:) Więc, tak po sprawiedliwości...:)
Jeśli nie, to mogę dostać tego uszatego, gryzącego, którego proponowała Pani Bożenie. Zresztą każdego, jaki ma być. Ale... gdyby można... ten duży kudłaty mnie jakoś ujął.

Link to comment
Share on other sites

POMOCY! Mam co 3 minuty telefony o psa, Misia jest dziś w gazecie METRO, nie dam rady ich wszystkich obsłużyć,

Dziewczyna z Gdańska chce psa, ma 2 dzieci stale jest w domu, jest osoba niedowidząca, mieszka na parterze ma zamykane podwórko, chce pieska małego, który byłby towarzyszem zabaw dla dzieci, jedno z dzieci jest tez niedowidzące, chłopiec starszy zdrowy mieszka w Gdańsku, nie ma możliwości komunikacji - próbowałam znaleźć jakis wolontariuszy z Gdańska ze schroniska - nie potrafię

Drugi kontakt z Pyskowi, Pani ma małe dziecko chce albo szczeniaka - wilczurowatego suczkę, albo małego pieska do 2 lat, mam wszystkie dane (telefon) Gdańsk - ulica chyba Kosturka, tak nabazgrałam, że nie potrafię się przeczytać, mam też dom dla kudłacza - najchętniej pudelka w Gdańsku-starsza pani, samotna, odciążcie mnie bo zwariuję, dobrze że dziś kierowniczki nie ma bo czuje się jak w centrali telefonicznej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...