Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

Nie wiedzę problemu, zawsze pytałam przed robieniem zdjęć i mówiłam że będą zamieszczone - nikt się nie oburzał, tylko szkoda że te które ja zrobiłam mają taka marną jakość...
Bardzo powoli idzie mi nauka obsługi aparatu. Dopiero 3 dni temu zrobiłam pierwsze (manualnie ustawione) zdjęcie o poprawnych parametrach...

Link to comment
Share on other sites

Mialam chyba najdziwniejszą rozmowę przedadopcyjną. Facet chce sukę, obojętne jaką byle duża, ktoś w rodzinie zajmuje się "tworzeniem nowych ras"???? Myślałam, że się przesłyszałam początkowo, albo ze mną coś nie tak! Na wsi ktoś z rodziny ma halę ogrzewaną gdzie jest 8 psów, suka ma być 9, podobno maja te psy sie uczyć chodzenia przy owcach!!!

Psy bierze na siebie facet z Rudy Ślaskiej, który stwierdził że co mnie obchodzi gdzie potem będzie suka, ja mam zrobić wizytę u niego w mieszkaniu, bo suka dopiero za miesiąc pojedzie "na halę" i mam ocenić jego warunki w mieszkaniu, a docelowy adres ma mnie nie interesować...
Nie wiem czy ktoś może sądzić, że po takiej rozmowie dostanie psa???

Coś mam pecha z Rudą Śląska, z góry przepraszam normalnych obywateli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leonarda']Oczywiście będę w sobotę - proszę mi przygotować psa:) Może być Czarek, jak się umawiałyśmy. Wolałabym tylko usłyszeć, co na to DG32. Pozdrawiam.[/QUOTE]

Leonardo to może weź Czarka, ja miałam być w schronie w tamta sobotę ale nie dałam rady (i tu przykra wiadomość dla tych którzy już się ucieszyli że nas nie ma :evil_lol:) najpewniej wrócę ale dopiero w kwietniu, no i niestety na pewno nie będę w każda sobotę, raczej w co drugą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']Mialam chyba najdziwniejszą rozmowę przedadopcyjną. Facet chce sukę, obojętne jaką byle duża, ktoś w rodzinie zajmuje się "tworzeniem nowych ras"???? Myślałam, że się przesłyszałam początkowo, albo ze mną coś nie tak! Na wsi ktoś z rodziny ma halę ogrzewaną gdzie jest 8 psów, suka ma być 9, podobno maja te psy sie uczyć chodzenia przy owcach!!!

Psy bierze na siebie facet z Rudy Ślaskiej, który stwierdził że co mnie obchodzi gdzie potem będzie suka, ja mam zrobić wizytę u niego w mieszkaniu, bo suka dopiero za miesiąc pojedzie "na halę" i mam ocenić jego warunki w mieszkaniu, a docelowy adres ma mnie nie interesować...
Nie wiem czy ktoś może sądzić, że po takiej rozmowie dostanie psa???

Coś mam pecha z Rudą Śląska, z góry przepraszam normalnych obywateli...[/QUOTE]

Wrzuć na czarne kwiatki i adj kilka pierwszych cyfr telefonu albo e-mail

Link to comment
Share on other sites

Wrzuciłam na czarne kwiatki, poinformowałam nasze schronisko, jak również w Rudzie Śląskiej, mają się do niego przejść wraz ze strażą miejską, ale co to da jak on u siebie warunki ma dobre i psa żadnego...

Boję się czy to nie tak jak szajka z Warszawy, która adoptowała duże psy, a potem słuch o nich ginął, podstawiali fikcyjne osoby, które nie potrafiły po adopcji przedstawić zdjęć psów w nowych domach. Rencista może chciał dorobić parę złotych, bo chyba z własnej woli by takich głupot nie opowiadał, jak to możliwe że nie wiedział nic zdrożnego w tym co mówił????
Już sama nie wiem czy to rzeczywiście może być takie opłacalne? Przecież taka masa psów jest bezdomnych, żeby zarabiać na tych biedakach, a może tylko ja widzę w tym jakąś teorię spiskową????

Link to comment
Share on other sites

Maciaszku to ja narozrabiałam przy zdjęciach tekilli w boksie były dwie jedna tekilla a druga maksia do zdjęcia miała iść tekilla ale jak zawołałam to przyszła ale dopiero po sprzedaży prawdziwej tekilli okazało się że została maksia i zdjęcie jest maksi a numer do miej podam jutro wieczorem sory

Link to comment
Share on other sites

Rybciu na sobotę przygotuję oba telefony dla ciebie i leonardy , Soboz dla ciebie mam dwa psiaki możesz jednego wybrać trudne to zadanie ponieważ oba mogą ugryż więc się zastanów czy dasz radę nie wiem czy są agresywne zawsze ale wydaje mi się że po prostu gryzą z strachu nie potrafią zaufać człowiekowi a schron zrobił też sporo są to numery 213/10 i 98/10 daj znać którego bierzesz najlepiej sms

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że biorę, 98/10 nie potrafię znaleźć, [B]ale sunia 213/10 jest jak najbardziej świetna![/B]
Jedyne co to nie wiem jak będzie z sobotą, zmarła dziś koleżanka z pracy, jeżeli pogrzeb będzie w sobotę nie będę mogła przyjechać, jeszcze nie znam terminu pogrzebu...

Link to comment
Share on other sites

Teraz go widzę, świetny jest, wygląda jak zajączek wielkanocny, można z nim zrobić kartki świąteczne!

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/268/14fdcd04a6d6331d.jpg[/IMG][/URL]


[B][U]Ja jednak jestem wierna suczkom:[/U][/B]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/273/e2b66fda88b0e21b.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Soboz chciałam cię przeprosić ale znowu pomyliłam psiaki obie sunie są do siebie bardzo podobne będziesz miała sunię 1185/09 jak da się ją wyciągnąć . Maciaszku ta tekilla która została to 1204/09 i tak na prawdę ma na inię Maksia ale ono jej się chyba nie podoba bo na nie nie reaguje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...