Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

Chcesz kupić zwykły kantar czy Gentle Leader? Ja polecam ten drugi, jest droższy ale skuteczniejszy i bezpieczny dla psa. I rozmiar można fajnie regulować że będzie można go wykorzystać nie tylko dla jednego psa, ale także innych o zbliżonch wymiarach pyska. Moja znajoma używa np jednego rozmiaru GL dla swojego jamnika i mixa ONka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fluxblues']Kuba123 powiedziała, że będzie rozmowa w sobotę.
Dziwisz się teraz, że się zwraca takim a nie innym tonem, czy dziwić się będziesz kiedy zamkną nam wolontariat w schronisku?[/QUOTE]

Zakończę rozmowę, bo nie znasz motywów i okoliczności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fluxblues']Najwyraźniej nie znam.
Widzę, że z taktem potrafisz zakończyć rozmowę...[/QUOTE]

Tak, bo nie wypowiadam się z wyższością wobec innych. Zajrzyj do słownika co oznacza słowo takt. Zakończenie rozmowy nie jest żadnym nietaktem, a moja wypowiedź jest tylko stwierdzeniem faktu, nie ma żadnego ładunku emocjonalnego.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mahtalie-zuzia']Chcesz kupić zwykły kantar czy Gentle Leader? Ja polecam ten drugi, jest droższy ale skuteczniejszy i bezpieczny dla psa. I rozmiar można fajnie regulować że będzie można go wykorzystać nie tylko dla jednego psa, ale także innych o zbliżonch wymiarach pyska. Moja znajoma używa np jednego rozmiaru GL dla swojego jamnika i mixa ONka.[/QUOTE]

Chce kupić zwykły, 60 zł to trochę drogo tym bardziej ze ja np na prywatnym jamniku miniaturze takiego rozmiaru dla Czarka raczej nie wykorzystam, i raczej kantar będzie w użyciu tylko ten 1 raz w tygodniu, więc na początek chce kupić zwykły i zobaczyć w ogóle jak to działa, myślałam o takim:
[url]http://sklep.apet.pl/shop,show,34[/url]
albo takim
[url]http://sklep.apet.pl/shop,show,403[/url]

Link to comment
Share on other sites

posłuchajcie ten ton o którym mowa wzioł się stąd że do schroniska zgłosiły się dwie osoby z pretensjami że psy schroniskowe po lesie biegają swobodnie !!! moja szefowa była tym faktem przerażona z resztą ja też !! psy w schronisku muszą być zabespieczone !!!!!!!!!!!!! i od tego nie ma żadnego ustępstwa . Pomyślcie chwilę psy do schronu trafiają różne ,co by było gdyby jakiś osobnik natknął by się nagle na psa a pies by go ugryzł ,lub psiak by zwiał. pies poza obiektem musi być pod scisłą kontrolą !!!! `

Link to comment
Share on other sites

zapomniałam laro mam do ciebie wielką prożbę czy na pierwszej stronie można umieścić numer tel. od kuby 123 bo to ona zajmuje się wolnotariuszami a ludzie do mnie dzwonią i pytają jak zostać wolnotariuszem więc może dobrze by było coś takiego umieścić , mam nadzieję że kuba się zgodzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Nieźle sie uśmiałam...nie ma to jak szacunek do drugiej osoby...fajnie tam macie :)[/QUOTE]

No nie Justyno :)

[quote name='xszilax']zapomniałam laro mam do ciebie wielką prożbę czy na pierwszej stronie można umieścić numer tel. od kuby 123 bo to ona zajmuje się wolnotariuszami a ludzie do mnie dzwonią i pytają jak zostać wolnotariuszem więc może dobrze by było coś takiego umieścić , mam nadzieję że kuba się zgodzi[/QUOTE]

Tak Pani Aniu, umieszczę, niech tylko najpierw kuba123 wyrazi zgodę, bo nie chcę być znowu zlinczowana :p

Link to comment
Share on other sites

Ludziska dopiero wróciłam i co było jakieś szkolenie?
Jakieś nowe zasady, czy tylko te co były?
Mam nadzieję, że doszło do jakiegoś kompromisu, bo w toksycznej atmosferze trudno mówić o współpracy...

Acha i ja mam pytanie czy nam wolno jest używać kantarków?
Bo tak jak dg przymierzam się do zakupy, ale bez sensu jak kupię i nie wolno nam będzie, bo ja na swoich raczej nie będę używać, chyba, ze na Rexie, ale on ma większy łeb niż Foks, dlatego pytam. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Dzisiaj została adoptowana Dżina.[/QUOTE]Super :).

[QUOTE][B]Proszę wszystkich, którzy mieli nowe psy aby wkleili tu ich opisy, znaleźli na stronie schroniska i podali nr schroniskowy. [/B][/QUOTE]I ja się do tej prośby przyłączam. Każda dodatkowa informacja o psie jest cenna! Wprowadzam je od razu na schroniskowe strony i szukający psiaków mogą się dowiedzieć czegoś więcej niż: "łagodny, wesoły, nieduży"...

Link to comment
Share on other sites

[B]1271/09 Amber[/B]

Suczka jest łagodnie nastawiona do innych psów, jednak jest troszke lękliwa, przez co czasami warkie na innego psa (tylko wtedy gdy drugi pies skoczy na nią, bądź jest zbyt nachalny) Amber reaguje już na swoje imię oraz przychodzi na komendę, jest skupiona na człowieku, bardzo lubi pieszczoty. Ładnie chodzi na luźniej smyczy, trzyma się blisko czlowieka. Trzeba nad nią jeszcze troszkę popracować, bo nie do końca ufa ludziom. Nadałam jej imię Amber ze względu na jej śliczne bursztynowe oczka :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Acha i ja mam pytanie czy nam wolno jest używać kantarków?[/QUOTE]Ja odpowiem bo mi szkoleniowiec poradziła. Wolno :-).

[QUOTE]
Nieźle sie uśmiałam...nie ma to jak szacunek do drugiej osoby...fajnie tam macie [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]"...my jesteśmy tacy przyjaciele,
co się nie lubią
(...)
...co się skubią,
...co się boczą"

Można czasem odnieść inne wrażenie ale wszyscy jedziemy na jednym wózku. Choć bywają zgrzyty to każdy jest równie potrzebny i stanowi część zespołu. :-) A że dynamiczni z nas ludzie, no to cóż, czasem ta cecha jest niezbędna żeby przeżyć dzień. Wpadnij do nas, zobaczysz że nie jest tak strasznie :-). Sama Cię wszystkim przedstawię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Ja odpowiem bo mi szkoleniowiec poradziła. Wolno :-).

"...my jesteśmy tacy przyjaciele,
co się nie lubią
(...)
...co się skubią,
...co się boczą"

Można czasem odnieść inne wrażenie ale wszyscy jedziemy na jednym wózku. Choć bywają zgrzyty to każdy jest równie potrzebny i stanowi część zespołu. :-) A że dynamiczni z nas ludzie, no to cóż, czasem ta cecha jest niezbędna żeby przeżyć dzień. Wpadnij do nas, zobaczysz że nie jest tak strasznie :-). Sama Cię wszystkim przedstawię.[/QUOTE]

Tak się składa,że większość osób znam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...