Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

[quote name='xszilax']do dg32 czy mam rozumieć że mam wam przygotować drugiego psa i bedziecie miały dwa , czy czaruś juz odpada? Zapka kesi masz tak długo aż nie znajdzie domu[/QUOTE]

Czarek zostaje + jeszcze jeden mikrus :evil_lol:, ale dopiero na przyszła sobotę, bo nas i Rybki w tą sobotę nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Idę dziś po pracy na rozmowę przed adopcyjną (16:10) Pani nie ma inetrnetu (dzieci: 11,12, 16) - nie pracująca, 3 pokoje, zadzwoniła z ogłoszenia w bibliotece, mieszka obok mojej pracy, chcę jej pokazać parę piesków, nie tylko z naszego schroniska, ale gdyby wybrała naszego to czy pisze się jakąś notatkę z takiej wizyty? jakiś formularz z nią spisuje, gdyby wybrała naszego? Mam formularz z forum beagli, czy ona ma go podpisać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xszilax']rybko czy mam rozumieć że cie niema teraz w sobotę , a siostry jak tam?[/QUOTE]

Niestety w sobotę nas nie ma.
Za tydzień będziemy. :>
Za tydzień będzie też Daga, moja koleżanka, która miała Maję ( półtoraroczna sunia, szarawa, mała, nieśmiała). :)

Link to comment
Share on other sites

Robię mały off :oops:.

Potrzebuje pożyczyć klatkę kennelową - znajoma adoptowała huskiego no i niestety pies niszczy w domu, zastanawia się nawet nad oddaniem go do schroniska, ja poradziłam jej kenel ale nie wiadomo czy zda on egzamin w przypadku jej psa.
Dlatego też może ma ktoś pożyczyć na 2 - 3 tygodnie co by dziewczyna mogła przetestować zanim kupi własny.

A może ktoś ma jakiś pomysł, przy czym od razu napisze, że pies w ogóle nie reaguje na jedzenie, czyli zabawki typu kongo itp odpadają, ale może znacie jakieś inne rozwiązanie to poratujcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DG32']Robię mały off :oops:.

Potrzebuje pożyczyć klatkę kennelową - znajoma adoptowała huskiego no i niestety pies niszczy w domu, zastanawia się nawet nad oddaniem go do schroniska, ja poradziłam jej kenel ale nie wiadomo czy zda on egzamin w przypadku jej psa.
Dlatego też może ma ktoś pożyczyć na 2 - 3 tygodnie co by dziewczyna mogła przetestować zanim kupi własny.

A może ktoś ma jakiś pomysł, przy czym od razu napisze, że pies w ogóle nie reaguje na jedzenie, czyli zabawki typu kongo itp odpadają, ale może znacie jakieś inne rozwiązanie to poratujcie.[/QUOTE]

Ciężko cokolwiek poradzić nie znając psa i jak wygląda jego dzień, klatka może pomóc, jednak pies musi się do niej najpierw przyzwyczaić, uznać ją za schronienie i za miejsce gdzie czuje się bezpiecznie. To nie moze wyglądać tak że pies za kare wysyłany jest do klatki.

Może problemem jest to że pies ma za mało ruchu? Może być wiele przyczyn. Pies musi być wybiegany, bo pies zmęczony to pies szczęsliwy :)

W każdym razie życze powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']wszystko wyjaśnię w sobotę
mam nadzieję, że to będzie tylko jednorazowo
wszystko będzie zależało od Was
ŁAMANIE ZASAD RÓWNOZNACZNE JEST Z WYPOWIEDZENIEM WSPÓŁPRACY[/QUOTE]

Skoro wszystko wyjaśnisz w sobotę to nie wiem po co tu to piszesz Agnieszko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']przypuszczam,że jutro będzie masa pytań tu na wątku, więc wolę to uprzedzić
poza tym jeśli pewne sprawy są'' na piśmie'' nie można powiedzieć, że nic nie było mówione[/QUOTE]

Ale trzeba było w ogóle nie pisać tego:

"moja pierwsza dyrektywa na sobotę dla wolontariuszy
mam nadzieję, że jedyna w takim tonie
W SOBOTĘ USTANAWIAM BEZWZGLĘDNY ZAKAZ OPUSZCZANIA TERENU SCHRONISKA Z PSAMI "

tylko powiedzieć nam to w sobotę wprost, wtedy napewno uniknęłabyś pytań na wątku ;)

Tutaj raczej nie może być coś powiedziane, a niejednokrotnie słowo nie ma dużego znaczenia. Liczy się działanie i uznanie dla tego działania, a nie puste słowa ;)

Link to comment
Share on other sites

pozwól, że sama będę decydować co i kiedy piszę oraz w jakiej formie
czasem mam wrażenie,że piszesz po to, by pokazać swoją wyższość nad rozmówcą- z nutą ignorancji w tle
po co to roztrząsasz
napisałam i już, a ty to po prostu przyjmij do wiadomości

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...