Jump to content
Dogomania

ATOS został u nas.


Waldek

Recommended Posts

Ponawiam Waldek swoj powyższy post.


Waldek, a moze by tak, zrzucic sie na jakas karme, moze zorganizowac kogos, kto by podszedl z psem do weta? Poszukamy ludzi z okolic, tylko gdzie dokladnie jest Atos? Trzymac go, to troche malo, jesli pies ma widoczne problemy z chodzeniem. Potrzebne suplementy, odżywski, glukozamina na stawy. Wtedy podasz adres, jak okresli wet co potrzebne i wysle Ci. Jednoczesnie bedziemy szukac DS.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cantadorra']Ponawiam Waldek swoj powyższy post.


Waldek, a moze by tak, zrzucic sie na jakas karme, moze zorganizowac kogos, kto by podszedl z psem do weta? Poszukamy ludzi z okolic, tylko gdzie dokladnie jest Atos? Trzymac go, to troche malo, jesli pies ma widoczne problemy z chodzeniem. Potrzebne suplementy, odżywski, glukozamina na stawy. Wtedy podasz adres, jak okresli wet co potrzebne i wysle Ci. Jednoczesnie bedziemy szukac DS.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za chęć pomocy , on nie ma problemu z chodzeniem , karmy ma dość i to z najwyższej półki, spacery też ma zapewnione ...wszystko jest w najlepszym porządku ....tylko jego obecność u nas jest bardzo uciążliwa....nie toleruje kotów a to są główni moi rezydenci ...mój drugi onek Foks i mały Kubuś są z kotami za pan brat ....Atos niestety nie , musi być izolowany...on sie męczy i my przy nim ...

Link to comment
Share on other sites

hmmm, Szarotka - mnie też

Waldek, wcześniej pisałeś, że nie masz kiedy podejść do weta, że pies ma problemy. Jak ktoś oferuje pomoc, to się okazuje, że pies jednak zdrowy i nic mu nie trzeba.

[quote name='Waldek']może kiedyś jak 5-6 psów moich odejdzie[/QUOTE]
Foks, Kubuś, ... i ? bo z wątku wynika, że masz dwa i Atosa na dt

[quote name='Waldek']Ja też nie mam warunków na trzy psy ...od niedawna widząc bezdomne biedy odwracam się w drugą stronę , niestety nie mogę już pomóc , jeśli chodzą po ulicy po prostu omijam je , to przykre ale prawdziwe[/QUOTE]
Do siebie zabrać, nie możesz, ok oczywiste - ale odwrócenie się w drugą stronę nie jest chyba najlepszym rozwiązaniem, chwalić się nie ma czym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek']coś bliżej ....[/QUOTE]
Jestes bardzo lakoniczny w wypowiedziach. Pare osob chcialo pomoc i jak gdyby nie wiadomo jak mozna pomoc.
Starszy pies to potrzeba czasu zeby go wyadoptowac, czasami jest fuks i sie uda szybko znalezc dobry dom, jest to jednak rzadkosc.
Ogolnie mam takie poczucie, jak bys cedzil informacje przez zeby i potrzebowal nas do towarzystwa raczej niz do jakiegos dzialania. Pelno niedopowiedzen, dlatego mowie, ze watek jest jakis taki niespojny.

Link to comment
Share on other sites

[B]morisowa, Szarotka [/B]-niech tak już zostanie ...."pomęczę się" z nadzieją, że DS dla Atosa się kiedyś znajdzie .....teraz właśnie takiej i tylko takiej pomocy oczekuję ....

reszta psów ma u mnie dom stały a jest to 10 piesków , Foks i Kubuś w mieszkaniu a 8 na działce ...

Link to comment
Share on other sites

Do góry Atosie....

[B]Szarotka[/B] wątek może i nie jest zbyt spójny, staram się teraz go uporządkować tzn wyjaśniłem , że hotelik oraz tymczas nie wchodzi w grę, skoncentrujmy się na domu stałym, zmieniłem tytuł wątku ..

Jeśłi chodzi o dolegliwości Atosa to ogólnie ma się świetnie , ma apetyt, wygląda na zdrowego, uszy już wyglądają dobrze.
Jeśli chodzi o kaszaki to taka jego uroda i właściwie prawie nic nie można z tym robić , a właściwie to można kontrolować i jak któryś zacznie pękać to trzeba go wycisnąć i w kieszonkę wstrzyknąć jodynę .....aby się nie odnawiał , nie jest to dla niego uciążliwe....ja już cztery kaszaki tak załatwiłem ale jeszcze kilka dojrzewających pozostało .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Ruda kazdy na dogo ma psy i zadko sie zdarza, ze pies tu dom znajdzie. Trzeba zrobic ogloszenia.[/QUOTE]

Ogłoszenia robione były, a jesli chodzi o ogłoszenie na dogomanii to zdziwię Cie, ale ludzie często zaglądają na takie strony gdzie szukają psiaka do przygarnięcia, więc myślę, że szansa jest zawsze i trzeba próbować wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę z aktualnym zdjęciem ...


[URL=http://img694.imageshack.us/i/atos1.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2500/atos1.jpg[/IMG][/URL]


[URL="http://img191.imageshack.us/i/atos2.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/6863/atos2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...