Jump to content
Dogomania

terierowata Kaśka w schronie pojechała do zasłużonego ds :)


kora78

Recommended Posts

co za cisza? nkt nie wrócił?
ciotki, poradźcie co robić?
zabierać je na hotel? czy czekać, aż małe odchowa? bo szczeniaki w schrone dom znajdą raczej...

domek z austrii zdeklarował pomoc finansową, połowę kosztów sterylki, ale też twierdzi, że na siłę nie ma co jej do nich wozić.
czy tę kasę na hotel przeznaczyć?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Laski przecież jak dobrze pamietam sa srodki po Larce na wykorzystanie ktore podarowała wiesio;)
To dobry moment aby spozytkowac je na pomoc Kasi.

nie ma na co czekac, tlyko pomagac skoro tak bardzo jej tej pomocy potrzeba- bo wychowanie szczeniat to ciezkie zadanie dla suki - a szczeolnie takiej ktora kibluje w schronie...
nie ma pewnoesci ze szczenieta przezyją, ja juz widzialam jak umierały w schronie szczenieta nowo narodzone , bo pracownikom sie nie chcialo podejsc do kojca mimo krzyków naszych i błagania... a co tam.. luty temp.-15... a szczenieta miały kilka minut od porosu do tego jak zamarzały wijac sie w konwujsjach na naszych oczach..

wiec, nie ma na co czekac , tylko suke na hotelik- kaske macie na poczatek!

Link to comment
Share on other sites

mam osobę dp sprawdzenia dziewczyny z Austrii,jak będzie potrzeba. czekam na maila albo z dalszą chęcia adopcji suki, lub z deklaracją na hotel.

darunia-puma co ze stówą na Kaśkę?

jak będzie kasa, staram sie o wyciągniecie Kaśki na hotel do zuziaM

Link to comment
Share on other sites

maluchów nie mamy bo one w domku teraz z mama mieszkaja i nie ma tam jak wejsc.

Co do Kaski to ja bym sie dowiadywała ile ona jeszcze musi tam zostac i powiedzaial temu Austriackiemu domkowi, żeby ja brał jak już ją wydadzą.
Po co czekć i właściwie na co?
Teraz mieszka osobno ale jak dlugo? Skoro chcieli pomagać to niech ja biorą z maluchami.
Oni deklarują pomoc finansową? to ja wolałabym ją wyadoptować zamiast trzymać w hotelu i sie martwic czy na następny miesiąc starczy i jak długo jeszcze to potrwa.

Ale to musi byc wszystko pewne a nie ze pies gdzies zniknie jak wyjedzie i kontakt sie urwie.

Daj wogole link do strony tej organizacji. To po niemiecku jest, tak?

Link to comment
Share on other sites

to nie organizacja, a takie forum, jak tutaj. w mailu dziś zapytałam o stronę tego forum. mam osobę, któa może wszystko tam sprawdzić, nawet osobiście, bo tez tam mieszka. czekam teraz na odpis:
czy jeszcze chcą psy brać
ile i jak często mogą finansowo pomagać
nazwę forum i czy mogę podac komuś jej prywatne namiary w celu sprawdzenia
xmartx, dzięki :) będę pamiętać

laska to polka, mówi po polsku, ale forum już austriackie

Link to comment
Share on other sites

Dostałam info przez sms,że jednak nasza Austria nie bierze psów :(
Nie mają tyle kasy na szczepienia małych u nich, na pokrycie nam transportu, itp. teraz też wyszło, że nie mogą tyle czasu małym poświęcić w domu, itp
dobra, nie wnikam, nie kminię, czy to byli oszuści, czy wymówki są realne

grunt, że Austra się wyłamała

deklarują comiesięczne wsparcie finansowe w kwocie 100-120zł
wcześniej była mowa o jednorazowym 200zł na sterylkę...
dopóki kasy nie dostanę, nic nie robię, w nic nie ufam

Schron mówi,że może da radę ją ciachnąć, jak małę odstawi i zaczipować, ale teraz już chip nie jest tak koniecny. Ale, aby to zrobili to suka musi tam zostać, aż małę odstawi.
Schron mówi,że nia ma opcji, aby małę poszły akurat jako na świąteczne prezenty dla dzieci :)

Darunia-puma co z tymi pieniędzmi od wieso, któymi dysponujesz i z których obiecałąś tutaj stówę na Kaśkę i któe wieso mi też na to przyznała?
Napiszę do wieso, skoro ty nie odpowiadasz. Boję się, że już tą kasę wydałaś. Napisz tu czarno na białym, że masz pieniądze na Kaskę. Nie wykręcaj się.

Jak dostanę kasę od wieso przez darunię pumę i pieniądze od Austrii to dokładsam stówę od siebie, zbieram 50zł i wsadzam Kachę do zuziaM

Jedzonko po astce można opchnąć na kasę na Kaśkę lub przeznaczyć na styczeń na hotel, by było taniej

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj Luśka - kora czy jak ci tam nie życzę sobie aluzji co do mnie i info typu - "boję się że już tą kasę wydałaś" przepraszam wszystkich innych ale G...... CI DO TEGO !!!! Jeśli pannico wydałam to na inne psy które są po wypadkach, okaleczone czego nasza kaśka nie ma! Nie wykręcam się tylko działam na innych wątkach tam gdzie są psy ranne i potrzebujące tych pieniędzy! Ty na pewno pieniedzy nie otrzymasz zapomnij ! Jestem w stałym kontakcie z wiesią i mam rozporządzać tymi pieniędzmy i skoro Kasi teraz nie wyciągamy PRZEZNACZAM PIENIĄDZE NA INNE BIEDNE PSY! Ja dostaję od Wiesi pieniądze comiesięcznie i jak będzie trzeba na Kasie dać tą stówkę to oczywiscie dam ale widzę że co najmniej do początku stycznia one będą potrzebne innym!!!! I wreszcie zejdź ze mnie bo to robi się nudne!!! Zaśmiecasz kolejny wątek durnymi komentarzami jak nie masz się gdzie wyżyć to może poszukaj pracy a siedź w domu bo dziczejesz!!!
Wszystkich innych przepraszam za mój wywód!!! Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']słuchajcie wiesia mi również napisala że mogę spożytkować te pieniążki jak uważam i ok 100zł dam oczywiście na kasię...s[/QUOTE] tutaj, wtedy i nie tylko w tym wątku obiecałaś przekazać te pieniądze na kaśkę, kóre zostały z innego psa w jeszcze większej ilości. widać, ile twoje słowo jest warte. ważniejsze są dla ciebie fochy i załatwianie osobistych porachunków na watku, który ma pomóc psu, bo mnie o to tutaj chodzi. szkoda,ze tobie nie, bo pies na tym cierpi. jesli masz torche oleju w glowie to usuniesz powyzsza wypowiedz, zwlaszcza czesc o nikach, bo to szkodzi nie jednemu psu,ale wszystkim w schronie! nie mysl o sobie,a o psach i ich dobru!

te pieniądze nie były dla mnie, a dla PSA W POTRZEBIE. no,ale dla ciebie Kaśka i małe nie są w wystarczająco złym stanie, bo nie mają ran kłutych, ciętych, i szarpanych... pieniądze można było wpłącić wprost na hotel.

pokazałaś klasę :) i nie tylko ja to widzę

z mojej strony eot, tutaj do ciebie

Link to comment
Share on other sites

nie załatwiaj swoich prymitywnych pogadanek na wątku kasi nie zaśmiecaj go .......... a dla zakończenia tematu w którym również Wiesia jest tego samego zdania pieniądze zostały rozdane więc skończ tą żenującą polemikę
Temat zamknięty a klasę to ty masz ale pierwszą gimnazjalną ale tak wynika z twoich wypowiedzi które prześledziłam chcąc być obiektywną ...... nie ma hotelu to na jakie konto miałam wpłacić pieniądze? Dużo mówisz mało robiąc podbijając wątki i ukrywając się przed innymi pod innym nikiem twoja praca jest daremna......
Nie ty jesteś odpowiedzialna za rozporządzanie Wiesi pieniędzmi skoro jesteś taka cudowna to czemu Wiesia tobie ich nie przelewa? hhhmmmm
A co do klasy to faktycznie ty jej nie widzisz i kto jeszcze ..........twój synek roczny? :razz:

Temat tak jak pisałam zamknięty i jeśli chodzi ci o dobro psa nie odbijaj piłeczki!!!
Skup się na "pomocy"
Czytaj mój post poprzedni ze zrozumieniem jest tam wszystko zawarte o mojej i Wiesi pomocy .......:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Uważajcie z wysyaniem psów za granicę. Zwłaszcza do Niemiec. Moja tymczasowiczka poszła teraz do Berlina, do Polki i ona ostrzegła mnie, bo w Niemczech szczeniaki kundelki chodzą po 200 euro. Są tacy, którzy już zwietrzyli biznes i biorą maluchy na handel. Sprawdziam i moja koleżanka potwierdziła to.
Nie mówię, że maluchy źle trafią, ale tego nie wiemy , więc spradajmy te domki za granicą.

Link to comment
Share on other sites

tak, miałam ten dom sprawdzić, bo juz znalazłam wtyczkę. Wcześniej niewiele myślałam o sprawdzaniu, ale tu i ódzie odpowiednio mnie nastraszono, więc poszukałam głębiej... Początkowo strasznie się cieszyłam, że tacy dobrzy i chętni do pomocy ludzie, tyle kasy przeznaczą na pomoc bezinteresownie...
Jednak z domku nic nie wypaliło, może włąśnie to było takie oszustwo, a może nie, tego się już nie dowiemy.
Oby przynajmniej ich deklaracja była pewna.
Dozbierałoby się jakoś te brakujące, i Kachę na hotel z małymi w połowie grudnia. A maluchy, ciiii nie będę zapeszać ;) kochani moi dobroczyńcy :)

Link to comment
Share on other sites

Witam,
po przeczytaniu tematu, postanowilam sama napisac pare slow.
Jestem zdziwiona i nie podoba mi sie sytuacja jaka na temacie wystapila.
Wiele rzeczy nie rozumiem :

dlaczego najpierw sunia zniknela a potem sie odnalazla ????
( zle reszersze ? niedokladne zajecie sie sprawa ? )

Dlaczego jedna osoba wystepuje pod dwoma pseudonimami ???
( to daje zly obraz na sparawe !!! )

Dalaczego domek w Austrii odpadl ?
( podejrzewam ze mial takie same watpliwosci jak ja ?!?! )

Dlaczego od razu napastowanie na ludzi w Niemczech, ktorzy pomagaja zwierzeta skoro sie nie zna szczegolow !!!( Nie ukrywam ze wszedzie sa zli...)

Zwierzeta sa tutaj adoptowane i za okreslana cene oddawane, bo skad wziasc pieniadze na pomaganie innym bidulom ??????

Wiem, bo sama przewozilam psy z Hiszpanii gdzie Galgos po sezonie lowieckim sa
wieszane na drzewach nawet nie ma kuli zeby cierpienie tych psow zmniejszyc !!!!

Dlaczego wyciagac sunie w nowe miejsce skoro ma juz swoj wlasny kacik na odchowanie szczeniat ???? I robic im wszyskim ponowny stres ????

W tej chwili hotelik to wyrzucony pieniadz (obojetnie jaki to hotelik jest, nie obrazajac nikogo )

a co dalej , kto ja wezmie gdy pieniedzy zabraknie na hotelik, macie stale zobowiazania ?
Wroci spowrotem na beton ???

Uwazam ze trzeba rozsadnie podejsc do sprawy, bo na razie sunia jest bezpieczna a inne maja o wiele gorzej i tym teraz trzeba pomoc.
Jezeli chodzi o pieniadze, deklarowalam gdy sytuacja byla podbramkowa i biedna sunia byla z malcami w kojcu z innymi psami, potem " zaginela " to jest dla mnie niezrozumiale. Postanowilam jutro zadzwonic do schroniska i sama osobiscie dowiedziec sie jak sytuacja wyglada.

Moze ktos mi napisze odpowiedz na powyzsze pytania ?!?!
Pozdrawiam Wieso

Link to comment
Share on other sites

Witam Cię kochana!!!
Cieszę się że się tu zjawiłaś i od razu rozwieję wszelkie wątpliwości dotyczące pieniążków jakie od Ciebie dostałam na psy....
Przekazałaś mi pieniążki i zdałaś się na mnie abym to ja podjęła decyzję na jakie pieski pieniązki pójdą więc to ja zadecydowałam i jestem za tą decyzję odpowiedzialna przed Tobą i postąpiłam zgodnie ze swoim sumieniem i swoją wiedzą na temat psów, więc jeszcze raz aby urwać ten temat powtarzam :
Uznałam!!!! Iż pieniądze na Kasie nie były aż tak pilne jak na inne psy i nieważne czy ten pies jest w Wałbrzychu czy na końcu Polski, a jeżeli ktoś chce tak bardzo pomóc Kasi to niech decyduje swoimi pieniążkami lub pieniążkami które otrzyma od darczyńców do dysponowania nimi.
Cieszę się że trafiło akurat na mnie i wybrałam największe tragedie wśród psów i nie żałuję podjętych przeze mnie decyzji! A tym którym się to bardzo nie spodobało życzę znalezienia drugiego takie Anioła jak Wisia!
I nie decydowania za mnie nie swoimi pieniążkami!
Pozdrawiam Cię Wiesiu serdecznie i mam nadzieję że do niedługiego zobaczenia w Niemczech !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...