Jump to content
Dogomania

Aldo zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w DT u AlinyS !!


Kika9004

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Musisz zadzwonić do Justyny ( Kontakt 607-077-350- Justyna ) Ona ma problemy z dogomanią dziś i tylko telefonicznie można. Ludzie z W-wy a dokładniej z Otwocka jadą po psiaka do Kruszewa. W drodze powrotnej zabraliby i Dziadka. Tyle wiem. Zadzwoń, proszę bo może byłaby taka możliwość. Ja nie wiem nic więcej.
Mikołajuuuuu przybywaj!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]My mamy wstępnie transport mieć 2 stycznia, albo w ten wtorek/środa. Mój kolega może zawiezie. Mamy przetransportować Staszka. Z Kadzidła (20 km od Ostrołęki), również do Jaktorów. To może wasz piesek też się z naszym zabierze.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie każdy ma dostęp do internetu w święta i niektórzy podróżują na znaczne odległości (tak jak ja) pewnie dlatego mało się dzieje.
Szczerzę piszę, że nie chcę osobiście brać calej odpowiedzialności za Dziadka. Mam już sporo innych psów na głowie, a teraz muszę zająć się moim kotem, który od kilku dni nie je, ma anemię i musi dostawać kroplówki. Wczorajszy wieczór spędziłam na poszukiwaniu lecznicy w Białymstoku, która sprzeda mi zestaw do kroplówek, ale się udało i mogłam w mniej stresujących warunkach podać kotu niezbędne płyny i leki. Jutro wracam z nim do W-wy, by porobić badania, bo podejrzewamy niewydolność nerek. W tej chwili ustabilizowanie jego stanu jest dla mnie najważniejsze.

O ile dobrze pamiętam na transport pieniądze jakieś wpłynęły. Abym mogła zrobić przelew potrzebna jest faktura lub rachunek.
To samo tyczy się rozliczeń za hotel- musi być faktura bądź rachunek, bym mogla wypłacić pieniądze.
Czy potrzebny jest transporter do przewozu Dziadka?

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, to przynajmniej jedna kwestia załatwiona.
Dziadek zapewne będzie wymagał wizyty u weterynarza- może wizyta u dr Garncarza nie będzie potrzebna, jeśli inny dobry wet stwierdzi, że z oczami już nic nie da się zrobić.
Czy będzie ktoś, kto Dziadka do weta zawiezie? Ewentualnie, czy Ty AlinoS będzie mogła za zwrot kosztów paliwa go zabrać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...