Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gucci13']A jak się dodaje?No i aktualnych nie mam bo teraz jest obcięty na krótko.[/QUOTE]

A moze zaloz mu galerie i napisz tam wiecej na jego temat wstaw fotki :)
Musisz wejsc w yorkch w galerie i tam po lewej jest zeby zalozyc nowy temat, trzeba wpisac tytul (nazwa galerii)
a zeby wstaic zdj to trzeba w odp u gory kliknac taki kolorowy kwadracik i tam wkleic link do zdjecia :)

Link to comment
Share on other sites

może ja wytłumacze ? ;)
No to tak zdjęcia wrzuca się bardzo prosto . A więc wchodzisz na strone np. [url]www.tinypic.com[/url] tam macie napisane plik : Wstaw
klika sie w wstaw wybiera zdjęcie tam zaznaczasz że rozmiar 640x480 . klikasz prześlij teraz, czekasz aż się załaduje kopiujesz kod zdjęcia najlepiej ten drugi ;) czyli kod IMG forów i paneli dyskusyjnych . wchodzisz na swoją galerie na dg i tak jak piszesz wiadomości tak wklejasz zdjęcie i gotowe :) .
powodzenia :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Aga&Dakar']Juz pierwsze strzyzenie mamy za soba, bylo super, stal bardzo grzecznie ale juz zarosl i wybieramy sie ponownie do gabnetu.
Nie wiem o co chodzi z tym zdjeciem ale ja je widze w poscie od razu.[/QUOTE]

Zalozcie galerie :) poprostu w dziale galeria zaloz nowy temat a w tytule wpisz nazwe galerii ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...