Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

No nareszcie mam kruszynkę w domu :multi: Przywieżliśmy go do domu ok 18 najpierw obwąchał wszystkie kąty, posprawdzał wszystko ,pobawił się i zjadł ROYALA junior (dostał w wyprawce) jeszcze zdążył nasiusiać wprzedpokoju i poszedł grzecznie spać.Śpi cały czas nie wiem czy w nocy się nie obudzi i będzie chciał do łóżka .Ale jak na razie to był bardzo grzeczny:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwa63']No nareszcie mam kruszynkę w domu :multi: Przywieżliśmy go do domu ok 18 najpierw obwąchał wszystkie kąty, posprawdzał wszystko ,pobawił się i zjadł ROYALA junior (dostał w wyprawce) jeszcze zdążył nasiusiać wprzedpokoju i poszedł grzecznie spać.Śpi cały czas nie wiem czy w nocy się nie obudzi i będzie chciał do łóżka .Ale jak na razie to był bardzo grzeczny:lol::lol::lol:[/quote]

no mój na początku też tak dużo spał... ale teraz to już 1-2 razy w ciągu dnia pośpi... no i jest karmiony zróżnicowanie.. lubi też zjeść wątróbkę i serduszka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kordzinkasia1']Cześć
Chciałabym się tylko przywitać i powiedzieć że mam 3 miesięcznego yorka która się zwie Pati.[/quote]


Witamy nowego psiaczka :multi:

[quote name='justynaw']Witam 28 stane sie szczesliwa posiadaczka Yorkusia(sunia) no i będe czestym bywalcem na tym forum mam nadzieję że duzo sie od was dowiem i naucze o tych psiakach[/quote]


Witamy witamy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mango urodzil sie w Anglii (wprawdzie nie w Yorkshire ale w londynie ;)) 4 lipca. obecnie wazy 450gram i mierzy 12cm na 12cm ;). Jest cudownym wesolym psiakiem, troche upartym...jego charakterek idealnie pasuje do czlonkow calej rodzinki..:lol:
pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...