Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wchodzisz na stronę image snack.Klikasz na "browse"pojawią ci się zdjęcia z komputera:loveu:Klikasz na jedną z nich.następnie przy resisz image zaznacz właśnie ten napis i kliknij - 480x640.Następnie start upouland (czy jakoś tak:lol:)Potem pojawią ci się linki skopiuj ten pierwszy i w odp. na dogo naciśnij obrazek żółty z góram i wklej ten link,naciśnij ok i zdjęcie powinno pojawić się w odpowiedzi:lol::diabloti:Mam nadzieję , że jasno objaśniłam jakby coś to pisz:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chana']Witaj Naveelitka.
Wszystko bedzie bobrze ; trzeba troche cierpliwosci . Napisz jak to sie uklada . Ja tez sie namyslam zeby wziasc malutkiego ;ale sie troche boje bo Tiny jest strasznie zazdrosna .
Calusy dla Shiny , Nelli i Ciebie[/quote]

Napewno będzie dobrze :) Zmagalismy się z decyzją długo z tego samego powodu co Ty. Shinia jest bardzo zazdrosna. Piesek jest u nas trzeci dzień i juz zaczynają się razem bawić :multi: Problem jest z zabawkami, Shinia żyje w przekonaniu, że wszystkie są jej i nawet te nowe kupione na Nelly zabiera i wnosi na sofę, gdzie jak juz się zorientowała, mała nie dosięga ;)
Piekna jest Twoja Tiny
Moja Nelly:

[IMG]http://i38.tinypic.com/5ogpz7.jpg[/IMG]

Pozdrawiamy :)

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy za complimenty.
Naweelitka masz duzo szczescia ze po trzech dniach juz sie bawia ;moja mala jedza to nie tylko o zabawki jest zazdrosna ale i o mnie . Nawet jej siostry nie moge wziasc na rece . . Teraz zaluje ze nie wzielam dwa od razu .Twoja malutka jest sliczna ; nie masz zdjecia tej drugiej ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chana']Dziekujemy za complimenty.
Naweelitka masz duzo szczescia ze po trzech dniach juz sie bawia ;moja mala jedza to nie tylko o zabawki jest zazdrosna ale i o mnie . Nawet jej siostry nie moge wziasc na rece . . Teraz zaluje ze nie wzielam dwa od razu .Twoja malutka jest sliczna ; nie masz zdjecia tej drugiej ?[/quote]

Mam dużo tylko że na kompie w którym zepsuł mi sie monitor, a nie chcę jej teraz robić zdjęc bo ma cieczkę i wygląda "nie-wyjściowo", więc nie męczę jej zdjęciami. Dołączę za kilka dni.
Jeśli chodzi o zabawę - to jeszcze nie jest normalna zabawa, chodzi smutna, jak przytulamy tą małą to ona nie chce byc obok:shake: Pomimo, że chcemy ją razem na kolanka, jedna u mnie druga u męża - to Shinia wychodzi. Ale jesteśmy dobrej mysli, myślałąm, że będzie o wiele gorzej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...