Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też nowa. Razem z Pixelkiem.
Urodził się 14 kwietnia 2009. Nie ma rodowodu, ale mi to nie potrzebne - KOCHAM GO BEZGRANICZNIE. Uwielbia swoje zabawki z dzieciństwa, spacery i... kostki ;) Jak każdy mały łakomczuch. Ulubiona zabawka? Piłeczka labiryntka. Czasami dzięki tej piłce mam go na 1h z głowy - przydatne, jak jest dużo pracy...

Pozdrawiamy Opole!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich :)
Wiem, że kilku osobom już rzuciłam się w oczy:cool3:, mimo to przywitam się oficjalnie.
Wybór akurat Yorka był nieplanowany. Rozglądałam się za Maltańczykiem, jednak mama chciała zrobić mi niespodziankę wybierając Yorka... i tak szczerze mówiąc, to...
Bardzo jej za to dziękuję! :) Yorki, to inteligentne i oddane psy, a nie tylko słodkie kukiełki jak uważają niektórzy.
Coś o mnie:
Mam na imię Magdalena. Uczę się i mieszkam w okolicy Olsztyna. Aktualnie czekam (pełna obaw i lęków) na moją sunię - Shirę, która obecnie liczy sobie siedem tygodni. :loveu:
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich razem z moim Yoreczkiem, Dudusiem;)
Urodził się 27 czerwca 2009 roku, a ze mną jest od 20 sierpnia 2009. Niestety nie ma rodowodu, ale mimo to jest dla mnie najukochańszym i najwspanialszym psem na świecie:) Jest bardzo inteligentny i cwany, ale taki jest chyba każdy york. Ale mimo to jest bardzo posłuszny i myślę, że dobrze go sobie "wychowałam", mimo to, że jeszcze ciągle pracujemy nad różnymi rzeczami. Kocha chodzić na spacery, wybrzydzać, tym co mu daje jeść, ganiać za butelkami i kraść mi chusteczki:)
Jest słodkim przytulakiem, który potrafi przespać cały dzień, a o 22:00 znosi wszystkie zabawki do łóżka i jest bardzo chętny do zabawy;)
Pozdrawiamy wszystkich i cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do grona dogomaniaków:)
PS Wstawiałabym fotkę, ale nie wiem jak (można prosić jakąś instrukcję na PW;))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

witam wszystkich dogomaniaków,mam na imię Dorota,a moja sunia Dora,(zbieżność imion,sunia miała już imię w rodowodzie :) ),Dora trafiła do mnie jako dorosły pies więc nie zmieniałam jej imienia,trochę śmiesznie bo do mnie mówią Dorcia i na małą też wołamy Dorka:),
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia1']witam wszystkich dogomaniaków,mam na imię Dorota,a moja sunia Dora,(zbieżność imion,sunia miała już imię w rodowodzie :) ),Dora trafiła do mnie jako dorosły pies więc nie zmieniałam jej imienia,trochę śmiesznie bo do mnie mówią Dorcia i na małą też wołamy Dorka:),
Pozdrawiamy[/QUOTE]

Witamy Was:multi: Załóż Dorce galerie:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...