Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Witam często zaglądałam na to forum aby poczytać o waszych doświadczeniach i poradach w s. piesków. Długo zastanawialam sie nad wyborem rasy pieska który trafi do naszego domku ... no i pało na yoreczka. Zajmuję się domem a więc mam dużo czasu na zajmowanie się psem. Ale to w koncu forum o pieskach więc...przedstawiam wam moją kochaną sunię o imieniu Daisy:p. Jest u nas dopiero 3 tygodnie, a już skradła nasze serca...To bardzo żywa sunia, bardzo lubi zabawy z moim 3 letnim synkiem :lol: Oto kilka fotek[/SIZE][/FONT]
[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6483/dsc04776hw.jpg[/IMG]
[IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1825/dsc04788r.jpg[/IMG]
[IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5338/dsc04795e.jpg[/IMG]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Narazie to wszystko...do zobaczenia niedługo :)[/SIZE][/FONT]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/210567576cc6f430.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam i ja :)
Przymierzam się do kupna pieska
podzwoniłam po hodowlach u mnie w województwie podlaskim i ceny mnie porażają
2 i 2,5tysiąca to dla mnie za duzo :(
max bym dala 1200-1500
nie chcę miec psa do wystawiania ale z dobrego domku i do kochania
i co marzenia upadły :(

Link to comment
Share on other sites

OCZYWIŚCIE ,że nie upadły!:loveu:
[B] Cena: 1 300,00 zł
[/B]
[B]Ogł. z dnia: 2009-09-18
[/B]
[B] SZCZENIĘTA RODOWODOWE

SZCZENIĘTA ur.01.08.2009 po MŁ.CHAMPIONIE POLSKI (waga 2,1kg)oraz doskonałej,lokatowej suce(waga2,6kg) 2 PIESKI I SUCZKA

SZCZENIĘTA Z METRYKĄ ZKwP zaszczepione,odrobaczone,po przeglądzie weterynaryjnym .

Szczenieta bez wad, zgryzy prawidłowe,bez przepuklin,zrośnięte ciemiączka,bardzo obiecujące o doskonałej anatomii i gatunku włosa,

Juz do odbioru,

SZUKAMY,KOCHAJĄCYCH,ODPOWIEDZIALNYCH OPIEKUNÓW ,CHĘTNIE DO DOMU Z DZIEĆMI,

KONTAKT 509 225 667 509 225 667

cena podana za pieska,suczka 1500 [/B]

To ogłoszenie z ale gratki:lol:1300-1500 może być???:p:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witam! :) Ja też od niedawna "choruje" na Yoreczka:) Nawet mój Narzeczony dał się namówić. Szukam pieska do adopcji i mam nadzieję, że uda mi się takiego znaleźć:) Fajnie, że jest takie forum, można się bardzo dużo dowiedzieć, nie mówiąc już o dobrych radach tych, co już pieski mają:) pozdrawiam wszystkich:)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że tym szczęśliwcem zostanie jedna z tych yorczek uratowanych z pseudo hodowli. Jedna wiem, że została już adoptowana, prawdopodobnie ta mniejsza, a ja chciałabym bardzo wziąć tę drugą, jeżeli oczywiście wszystko przebiegnie pomyślnie:) będę informować:) A jeżeli się nie uda to i tak się nie zrażam:) pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']trzymam kciuki mocno :D nie zapomnij relacjonować :mad: miałaś już tą wizytę?[/quote]

Miałam:) Dopiero co się skończyła:) Jest o.k. :multi:super się gadało, dużo nowych rzeczy się dowiedzieliśmy, dużo rad otrzymaliśmy i jeżeli tylko któraś ze suniek jest jeszcze do adopcji to mam nadzieję, że trafi do nas:) Jak będę już wiedzieć na 100% na pewno napisze:)

Link to comment
Share on other sites

:multi:Sprawa jest już zamknięta prawie na ostatni guzik:) Sunia trafi do nas w poniedziałek, najpóźniej we wtorek:) Dlatego jutro jedziemy po wyprawkę dla "młodej":evil_lol: Nie możemy się już doczekać poniedziałku. Na pewno rzucimy jakieś zdjęcia, no i będziemy pisać jak się psiaczek przystosowuje do nowego domku i nowych właścicieli:) Dzięki wielkie Dziewczynom za wszystko co zrobiły, żeby mała do nas trafiła, Ockhamie za wizytę u nas i całej reszcie za wsparcie:)
pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...