Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

zaczęło się - rodzimy . Czeka nas dłuuuuuuga mam nadzieje owocna noc . Wody juz odeszły - na moją posciel niestety bo akurat mieliśmy pana szacujacego nam straty po pozarze i sunia musiala być sama przez jakis czas .Auto juz czeka na dworku gotowe w razie tfu tfu komplikacji . Trzymajcie kciukaski , zmykam brzusio glaskac .

Link to comment
Share on other sites

No to trzymamy kciuki! I czekamy na wspaniałe wieści!
I ja przedstawię naszą małą kruszynkę -jedynaczkę:loveu: przyszła na świat w sobotę wieczorem
[img]http://img718.imageshack.us/img718/5105/girl006.jpg[/img]
[img]http://img251.imageshack.us/img251/5619/girl002.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']zaczęło się - rodzimy . Czeka nas dłuuuuuuga mam nadzieje owocna noc . Wody juz odeszły - na moją posciel niestety bo akurat mieliśmy pana szacujacego nam straty po pozarze i sunia musiala być sama przez jakis czas .Auto juz czeka na dworku gotowe w razie tfu tfu komplikacji . Trzymajcie kciukaski , zmykam brzusio glaskac .[/QUOTE]

Trzymamy kciuki :p

Link to comment
Share on other sites

ja najpierw liczylam od ostatniego krycia i wyszło mi, ze w walentynki, a tu się okazało, że sunia calą pulę jajeczek już na pierwsze krycie przygotowała! Tyle, ze u mnie reproduktor w domu i on wybierał termin taki jaki jemu odpowiadał.... Zna się chłopak na sprawie! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karka']No to trzymamy kciuki! I czekamy na wspaniałe wieści!
I ja przedstawię naszą małą kruszynkę -jedynaczkę:loveu: przyszła na świat w sobotę wieczorem
[/QUOTE]
Kruszyneczka-Rodzyneczka:)
Gratulujemy!

[quote name='mosca']No, 'moja' suczka już po kryciu!!!:) Dobrze pamiętam, że przy kilku kryciach liczy się od tego ostatniego?? Nie mogę się doczekać usg :))))))[/QUOTE]
Ja zawsze staram si liczyć od "środkowego" dnia, jeżeli takowy był.
Ale Panbazyl ma rację. Jak reproduktor w domu, to on wybiera dzień. Taka prawda:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']zaczęło się - rodzimy . Czeka nas dłuuuuuuga mam nadzieje owocna noc . Wody juz odeszły - na moją posciel niestety bo akurat mieliśmy pana szacujacego nam straty po pozarze i sunia musiala być sama przez jakis czas .Auto juz czeka na dworku gotowe w razie tfu tfu komplikacji . Trzymajcie kciukaski , zmykam brzusio glaskac .[/QUOTE]
Na razie żadnej info... czekamy i zaciskamy.
Licze, że jak jutro zajrzę, to juz będzie wszystko jasne i... bez komplikacji, tfu, tfu, tfu...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Panbazyl i Asiaczek! Jak najbardziej był środkowy dzień :) I był progesteron robiony - doświadczony narzeczony zamieszkuje we Francji. Za to gra wstępna była znikoma, tak szybko czarne przeszły do czynu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...