Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='Ania_Carmen']W niedziele urodziły sie maluszki :multi: 4 pieski i 1 suczka, odwrotnie jak ostatnio (1 piesek i 4 suczki) :lol: A mieliśmy 8 zamówień na same sunie i tylko jedno na chłopca !!! Ludzie czekali od paru miesięcy, a tu psikus, same chłopy, ale jakie chłopy :loveu:[/quote]

[quote name='Meggy']Witajcie kochani!!
Krótka relacja...
o 20,45 wczoraj 13 marca urodziła sie pierwsza dziewczynka ważąca 2,0, dalej 21:15 dziewczynka-2,0, potem 22:05 chłopczyk- 2,1, dalej 22:45 dziewczynka-2,0, potem 23:11 chłopak-2,0 i na końcu śpiewaczka operowa, która pierwszy koncert już dała dziewczynka 23:45 z wagą 2,10.

MAluszki są czarne, piękne, duże i nie opuszczają baru.Arika na siku wychodzi na sekundę i zwrot do dzieci, spisuje sie w tej roli ;)

Poród odbył sie bez komplikacji, poradziłam sobie sama przy rodzeniu, potem szybkie wytarcie i do cyca...Wydaje mi się, ze w miarę szybko sie sunia uporała z rodzeniem,a ważne, ze wszystkie urodziły sie tak jak chciałam 13 marca(imieniny mojej przyjaciółki i też Orsinii ;))

Powiem Wam, że to niesamowite uczucie odbierać taki poród.Strach zawsze jest, ale uwieńczony łzami radości i zadowolenia, że udało sie :loveu:

Zdjęcia zaraz pozmniejszam i powrzucam na jpg. a teraz biorę sie za zdjęcia na stronę, gdzie będą wszelkie informacje o szczeniorkach, może się wyrobię z wielką pomocą Marty, która czuwa nad moją [URL="http://www.:"]www.:[/URL])

Saksjo, ja drugą dobę nie śpię ;)[/quote]
[SIZE=5][COLOR=Red][B]Gratulacje dla Was i Waszych Mamusiek!!![/B][/COLOR][/SIZE]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Meggy']Dziękuję dziewczyny za wszystko :loveu:

Diano, to już na zakręcie ostatnim sunia, trzymam moooocno kciuki!!!!!!!:loveu:
Informuj na bieżąco jak idzie!!:loveu:[/quote]


Będę informowac jak tylko się coś wreszcie wykluje:eviltong:
Tymczasem zapomniałam pogratulować odebrania porodu i oczywiście samych dzidziusiów:multi: ! Muszą byc piękne. Czekam na fotki:cool3: !

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Asiaczku, dziękuję Diano.:loveu:

Diano moje fotki są na [URL="http://www.little.jpg.pl"]www.little.jpg.pl[/URL] a także na stronie [URL="http://www.basza.republika.pl"]www.basza.republika.pl[/URL] :)

Ehh, wczoraj o tej porze walczyliśmy ;)

Link to comment
Share on other sites

U nas dzisiaj temp od rana 37,5. Ostatni raz jak mierzyłam godzinkę temu było 37,4. Śniadania nie zjadla i od rana już 3 razy wymiotowała żółcią.
A ja właśnie rzucam się po domu i wszystko sprzątam i szykuję na przyjście dzidziusiów...zobaczymy kiedy się maluchy zdecydują ;)

Link to comment
Share on other sites

Meggy, gratuluję maluchów :). Przepraszam tylko za spóźnienie, ale czasem różne figle nam życie płata.
Diana, za ciebie trzymam jeszcze kciuki :). I czekamy na wieści.
Moja już bardzo grubiutka(dzisiaj 57 dzień - jak to szybko zleciało), ledwo się rusza. Ku mojej rozpaczy spodobało jej się chyba na gniazdko miejsce pomiędzy olbrzymią biblioteczką, a moim łóżkiem, zamknięte praktycznie z wszystkich stron (jedynie łóżko można odsunąć). Wchodzi tam w nocy i trochę grzebie (potem łajza wyjsć nie może:eviltong: , taka gruba).
Ostatnio (dwa dni temu ) warzona była - z początkowej wagi ok. 7,3-7,5 , skoczyła teraz na równe 10 kg (przed jedzeniem :cool3: ). Aż strach mnie bierze, żeby maluchy za duże nie były .
W każdym razie trzymajcie kciuki za mnie. Bo mała sobie poradzi.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam za Was wszystkich kciuki!!! Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę ze to juz tuż tuz :)
W porodzie Meggy uczestniczyłam tylko telefonicznie ale i tak przezywałam jak głupia :evil_lol:... teraz czekam na cieczkę... która w terminie powinna byc lipiec/sierpien... tyyyle czekania. a pewnie jeszcze przez upały w lecie troszke sie przesunie... ;)
Ale przynajmniej umilam sobie czas czytając o Waszych porodowych zmaganiach :)

Link to comment
Share on other sites

A u mnie smutek. Wczoraj usg wykazało, że prawie na pewno jest ciąża - dopiero dwa tygodnie, więc wet nie daje 100% pewności, ale sam chciał zrobić tak wcześnie, z czystej ciekawości czy da radę odczytać. Tak więc wczoraj była wielka radość. A dziś od rana sunia wymiotuje strasznie i ma biegunkę. Boję się, żeby się nie odwodniła. Nic nie je drugą dobę. Nos suchy, gorący. Ugotowałam jej marchewkę - dotychczas niezawodny sposób na biegunkę - nie tknęła. Tylko lekarstwo w łyżce pasztetu udało się wcisnąć. Ale to dosłownie wcisnąć.
Teraz mąż jest z nią u weta, zobaczymy, co powie :-(

Link to comment
Share on other sites

mi Saskja, spokojnie, najważniejsze co lekarz powie. Mam nadzieję, że nie dawałaś jej żadnych leków sama? Są leki, które można dać nawet w ciąży, ale nie wolno tego robić samemu.
Trzymam kciuki i pisz, jak coś będziesz wiedzieć już.
-------------
U mnie mamuśka też sobie smacznie śpi.

Link to comment
Share on other sites

Dałam jej rano i w południe Enterogast, ale nie sama oczywiście, tylko po telefonicznej konsultacji z wetem. Mąż właśnie wrócił, wet orzekł, że sunia jest strasznie zagazowana, gorączki nie ma. Pójdę teraz z nią połazić po łąkach, choć trochę, może jak się porusza, to jelitka zaczną pracować. Może też znajdzie tej swojej ulubionej trawy na niestrawność.
Strach pomyśleć, co się stanie z maluszkami, jeśli nadal nie będzie jeść. Przecież teraz im się tworzą wszystkie te najważniejsze organy. Z drugiej strony u ludzi jest tak, że prędzej organizm matki odbierze sobie wszystko, co ma zmagazynowane, niż pozwoli, by czegoś zabrakło płodowi. Nie wiem tylko, czy to działa też u zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Ehh sunia strasznie się męczy, ale ani nie ma śladu skurczy ani wody nie odeszły:roll: To wkleje Wam fotki zrobione dzisiaj telefonem. Vega stwierdziła ze najlepszym poslankiem dla niej będzie moje łózko:lol: .


[img]http://img.photobucket.com/albums/v367/snooopy/Kopia16-03-07_1531.jpg[/img]

[img]http://img.photobucket.com/albums/v367/snooopy/Kopia16-03-07_1535.jpg[/img]

[img]http://img.photobucket.com/albums/v367/snooopy/Kopia16-03-07_1530.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...