Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='Cavisia']U nas dzisiaj 60 dzień, ale spokój jak na razie, apetyt ma, śpi i tyle. A ja się już maluchów doczekać nie mogę! A tak sobie pięknie zaplanowałam poród na sobotę :evil_lol: ...[/quote]

Cavisia to prawie już , ale ten czas leci.

Link to comment
Share on other sites

hej,
gratulacje maluszkow
no Cavisia - to ma suczka jeszcze czas, moje rodza na 62-63 dzien, ale teraz za jakies 10 dni mam miec male niufki
zaczynamsie denerwowac, to nie to samo co shih ztu czy lhasa apso, choc porod zapewne lzejszy od shicakow (kto je odbieral, wie o czym mowie;))
juz je czuc jak sue ruszają;-)

Link to comment
Share on other sites

Ja doświadczona nie jestem, ale napisze tyle co sama zaobserwowałam. Wymacac ciążę można ok 26 dnia. W dolnej części brzucha delikatnie dotykając można wyczuć coś w stylu fasolek;) Poźniej płody przesuwają sie i chyba wymacać się już nie da. Dobry wet powinien bez problemu umieć "ręcznie" okreslić czy suka jest ciężarna czy nie, więc jesli takowego dobrego weta posiadasz to radzę jego poprosić żeby Ci pokazał jak to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']U nas dzisiaj 60 dzień, ale spokój jak na razie, apetyt ma, śpi i tyle. A ja się już maluchów doczekać nie mogę! A tak sobie pięknie zaplanowałam poród na sobotę :evil_lol: ...[/quote]

Cavisia co się Wam ta sobota tak ciągnie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Termin macania, to 26-28 dzień. Ale ja nigdy nie macam... i nie robię USG... Po prostu wiem, że suka jest w ciąży. Taka mądra jestem!;)

Pzdr.[/quote]

A bo Ty taka mądra jesteś:razz: Jakbym tyle ciąż i porodów przeżyła to bym takich mądrych pytań nie zadawała:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...