Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='Iza.']Jakie kreciki śmieszne :loveu:[/QUOTE]

Niesamowicie urosły przez tydzień :) Sama byłam zaskoczona :)
Ale muszę napisać, że orientowałam się w stadku i nie wydaje mi się, żebym pomyliła numerki od zeszłego tygodnia :):):) Miałam lekki problem z 2 i 4 chłopczykiem ale szybko go rozwiązałam jak wzięłam oba razem na ręce. 4-ka jest drobniejszy, chociaż urósł baaardzo :):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Mam nadzieje że poradzi sobie z porodem tak jak w zeszłym roku szybko, sprawnie i przede wszystkim sama, bez niczyjej pomocy;)[/QUOTE]
też będziemy trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie,
a tydzień później my rodzimy, oby też wszystko dobrze poszło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']och nareszcie są zdjęcia! ;)
cudne kluski... tylko dla mnie wsje takie same :D (...)

[/QUOTE]

Teoretycznie są takie same , ale praktycznie nie :)
Każdy ma swój indywidualny rys :)
Suczka nr 1 to wykapana siostra czyli REGINA, piesek nr 3 identyczny jak ojciec w tym wieku czyli mój CAREWICZ, piesek 4 jest delikatniejszy i bardziej podobny do suczki nr 1 niż do brata nr 2 , piesek 1 i 3 i suczka 2 mają dodatkowo pewien odrębny szczegół ...
I po tym je można rozpoznać ;)

Link to comment
Share on other sites

U Lusi 56 dzień, od wczoraj robię pomiary na razie trzyma 38,5, brzuszek opadnięty, biust się zaróżowił.
Było wczoraj trochę niepokoju (to nasz pierwszy raz) , nie wiedziałam,że dopomiaru "ludzkim" termometrem trzeba dodać 1 stopień :razz:.

a w głowie sto scenariuszy na najbliższe dni:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slawi']U Lusi 56 dzień, od wczoraj robię pomiary na razie trzyma 38,5, brzuszek opadnięty, biust się zaróżowił.
Było wczoraj trochę niepokoju (to nasz pierwszy raz) , nie wiedziałam,że dopomiaru "ludzkim" termometrem trzeba dodać 1 stopień :razz:.

a w głowie sto scenariuszy na najbliższe dni:roll:[/QUOTE]
Temperatura wzrosła o dwie kreski czyli 37,8,pokazuje jej się wydzielina ,ale chyba jeszcze nie tej nocy moja bombonierka się otwoży:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']u mnie napiecie wzrasło od rana ;)
Sheinie spadła temperatura do 37,1 - dzis jest 59 dzien
czy juz powinnam panikowac ?? :)[/QUOTE]
Oooo, czy to jest ta wyjazdowa ciąża...?
Bo jezeli tak - to wisisz mi jeden wyjazd;)

[quote name='ladyyork']U mnie 61 dzień, a temperatura 37,6 i nic:lookarou:[/QUOTE]
Hohoho, następna ciężaróweczka:)

Trzymamy za Was kciuki:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

to na razie czekanie. To czekajmy na maluchy!!!
Wiecie co - u kogoś to tak fajnie czekać, oglądać, podziwiać. Gorzej jak ma się to towarzycho w domu i piszczy już nad ranem, z mopem latasz jeszcze zanim oczy otworzysz a jak troszkę podrosną i zaczną zwiedzać otoczenie to ciągle tylko liczysz czy wszystkie na miejscu są...
Więc teraz czekam na relacje u innych. :) u siebie jeszcze długo poczekam na maluchy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...