Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='panienkabubu']A ja przyszłam się pochwalić, że cuda się zdarzają, moja Novinka 3 miesiące i 1 dzień po porodzie dzisiaj wygrała CWC, CACIB i BOB (na 13 bostonów) w Kielcach :-)
Także odpowiednia dieta, dużo ruchu i suki super wracają do swojej kondycji przedporodowej :-)[/QUOTE]


Zuch dziewczyna :multi: wielkie gratulacje!

Link to comment
Share on other sites

Butu brawka !!
[quote name='bargest']I....stalo sie malutkie yorki wlasnie przyszly na swiat:multi:Urodzilo sie 3 chlopaczkow i na oslode ostatnia przyszla dziewczynka.[/QUOTE]
Ha, na moje zawołanie się urodziły :) :) :)
4 maluchy u yorka to swietny wynik . gratulacje !
[quote name='Vectra']Gratuluję wszystkim nowym mamusią :loveu: :loveu: :loveu:

a to kuleczka , mamy już tydzień :p
[/QUOTE]
KULA :) jest ogromna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Panienkabubu gratulacje dla Twojej suczki.To wspanialy wynik.

Maly brzuchol widac, ze pelny:lol:

Jesli chodzi o fotki to musicie chwile poczekac skonczyl mi sie limit na fotosiku i musze wykupic abonament, chyba, ze macie inny sposob wstawienia fotek.[/QUOTE]
mamy !

[url=http://www.imageshack.us]ImageShack® - Image Hosting[/url]
później klikasz w szary przycisk "Browse.."
wybierasz plik który chcesz wysłać i klikasz "otwórz"
czekasz chwile az się załaduje, i kopiujesz pierwszy link na żółtym tle, czyli "direct link to image".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A ja przyszłam się pochwalić, że cuda się zdarzają, moja Novinka 3 miesiące i 1 dzień po porodzie dzisiaj wygrała CWC, CACIB i BOB (na 13 bostonów) w Kielcach :-)
Także odpowiednia dieta, dużo ruchu i suki super wracają do swojej kondycji przedporodowej :-)[/QUOTE]


Gratulacje i zazdroszczę, szkoda że z grzywkami pp nie jest tak łatwo. Mi Molly wylniała tak że mogłam hhl z niej zrobić teraz odrasta ale podejrzewam że co miot będzie tak więc chyba jej gwiazda wygasła i załuję że ją dopuściłam zanim ukończyła intera. Bo nawet ze słabą szatą wygrywa w kalsie ale już dalej to włos za słaby. Jakby ktoś miał pomysł co mogłoby pomóc przy kolejnym miocie żeby sytuacja sie nie powtórzyła to będę wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']a jak ktos ma szczeniaczki takie na wpol swoje to moze tez sie pokazac ?:evil_lol: ok 5 tygodniowe szkraby... tylko ze porodu nie odbieralam a tylko pudelko z zawartoscia;)
[URL]http://img137.imageshack.us/img137/9226/dsc0131u.jpg[/URL]

[/QUOTE]

A co to za cudo z nakrapianym nochalem :lol::loveu:

A.

Link to comment
Share on other sites

a to maluszki z mojego podpisu, matka zostala zastrzelona i osierocila 11 malcow, u mnie na DT trafila 5. szukam im domkow wiec jakby ktos mial dobry domek dla maluszkow (bardzo mini piesek) to prosze poleccie te brzdace. do adopcji bylyby za ok 1,5 -2 tygodnie.

wiecej info o maluszkach jest po kliknieciu w moj podpis o 5 brzdacach ;)

a tak jestesmy glodni ze wlasna noge zjadamy ;)
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/9065/dsc0149b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']a to maluszki z mojego podpisu, matka zostala zastrzelona i osierocila 11 malcow, u mnie na DT trafila 5. szukam im domkow wiec jakby ktos mial dobry domek dla maluszkow (bardzo mini piesek) to prosze poleccie te brzdace. do adopcji bylyby za ok 1,5 -2 tygodnie.

wiecej info o maluszkach jest po kliknieciu w moj podpis o 5 brzdacach ;)

a tak jestesmy glodni ze wlasna noge zjadamy ;)
[URL]http://img254.imageshack.us/img254/9065/dsc0149b.jpg[/URL]
[/QUOTE]

ups, jakoś przeoczyłam....:oops::oops:

biedne maluchy :shake:

będę pamiętała

A.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...