Jump to content
Dogomania

Łyska nareszcie szczęsliwa!! Dzięki Kochanym Dogomaniaczkom! :-))


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rybon ja obiecuje że jak tylko dostanę zdjęcia to ja zrobię taki plakacik ze wszystkim oko zbieleje. Był jeden telefon do mamy w sprawie Łysi. Dziewczyna ma się odezwac jutro bo to piesek dla cioci ale jeszcze nic nie wiadomo bo może inny itd... itd. Jestem wściekła bo jestem bezradna. Osób obserwuje dużo ale nikt nie dzwoni. Szkoda bo Łysia to okaz nie do podrobienia
Agnieszka (niepełnowartościowy Gamoń)

Link to comment
Share on other sites

nieoszlifowane diamenty, trufle........ skarby zawsze długo zostają nie rozpoznane. Zobaczycie, nagle pojawi się [B]TEN KTOŚ WŁASCIWY[/B] i wtedy i ona i my będziemy wiedzieć, że to jest właśnie ten [B]Ktoś,[/B] takie tam "dla cioci, zapytam męża, powiem sąsiadce..".. bez wartości. Ktoś zobaczy i pomysli, "[B]będzie moja a ja jej[/B] " i się dokona a my pomożemy dowieżć na koniec świata!!!!!

Link to comment
Share on other sites

popatrzcie, w wątku poniżej Happy end, psina ani młoda anii według ogólnie przyjętych kanonów urody prześłiczna - a jednak ktoś ją dostrzegł , jedzie do nowego domku.

[B]HEJ, LUDZIE SAMOTNI, SMUTNI, KTÓRYM OBOJĘTNA JEST OPINIA [/B]

[B]PUBLICZNA!!!!!! ZGŁOSCIE SIĘ PO ŁYSKĘ - PSIEGO QUASIMODO!!!!!! [/B]

[B]ONA MA TYLKO NIEWYGLĘDNE , ZNISZCZONE OPAKOWANIE i [/B]

[B]BRZYDKIE UBRANKO- W ŚRODKU SIEDZI CUD STWORZENIE...... TYLKO [/B]

[B]MÓWIĆ NIE UMIE GŁOŚNO..... DLATEGO NIKT NIE SŁYSZY TEJ NIEMEJ [/B]

[B]SKARGI!!!!!!! [/B]

[U]jeśli ktoś , kto ją wypatrzy będzie z woj mazowieckiego lub ościennych dożywotnio weterynarza ma z głowy - zgłaszam się[/U]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Rybon36[/COLOR][/B]
Wielką sprawą jest kochac te najstarsze ,najbiedniejsze, te tak zwane brzydale .[COLOR=red]TY[/COLOR] się do nich zaliczasz i wybrałas bardzo dobra drogę planujac kilka lat temu swoja przyszłosc.
Moja Aga chciała isc na weterynarie na SGGW- i dostała sie ale ja jej odradziłam i poszła na farmacje a teraz i biotechnologie
Do tej pory troche załuje ale sama wiesz jaki to zawod i jakie profity.
Niestety kasa to najwiekszy wróg człowieka.
U niektórych ludzi zatraca wszekie pozytywne walory.
Łyska nie poddawaj sie .Juz niedługo.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[COLOR=orange]Ludzie o wielkim sercu pomogą!!!!!!!!!!!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co, może i lepiej , że Twoja Aga nie poszła w wety, ja nie chodzę już prawie nigdy na obcasach, mam ręce jeka praczka, wycofałam sie na wieś, nie lubie przyjęć i codziennie sprzątam gó...... i si...... w ilościach hurtowych z drewnianej podłogi, wszscy mnie mają za wariatkę:lol: , a głównie Rodzice, tylko syn mnie wspiera, a co do kasy, bida z nędzą, bo "biznesłumen" ze mnie taka jak z koziej d... y trąba:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: , właśnie wychodzę z lecznicy, jadę do sklepu po 5 kg makaronu, jeszcze na jedną wizytę a potem robić wiadro jedzenia, sprzątać, wymieniać żwirek w kuwetach i tak w koło macieju:lol:

Link to comment
Share on other sites

Co te Agi takie walnięte. Moja Aga tez marzy o weterynarii, choć ma 14 lat. Od dawna. Może jej przejdzie jak jeszcze trochę poczyta. Na razie ma własny zwierzyniec blokowo - domowy, ale nauki tyle, że czasem na mnie kolej (ostatnio często). A łysiulka - do domku musi pójść. Włansego, kochanego, jedynego. Trzymam sine paluchy.

Link to comment
Share on other sites

Jak tylko Łysiulka dowie się jak bardzo wszystkie ciotki się o nią martwią, to na kolejnych zdjęciach będzie już o wiele weselsza :) a jeszcze jak się dowie, że niedługo znajdziemy dla niej domek i kochających właścicieli to futerko jej odrośnie ;) i niech no jeszcze któraś ciotka napisze, że Łyska to brzydal :mad:

Link to comment
Share on other sites

Skoro juz zostałam obgadana to włączę się do tej niezwykle interesującej dyskusji . Rzeszowskie dziewczyny baaaardzo proszę o zdjęcia. Jak najwięcej zdjątek!!! I jeśli można by jeszcze Panią Kierownik kundelka wypytac o wszystko co się da. :lol: Jutro jadę do Misia Tułacza ale w niedzielę zmontuję plakaciki. Rybon ja mam nadzieję ,że Ty nie zastrzegasz sobię praw autorskich, bo tak pięknie napisałaś, że chciałabym Cię zacytowac. Wprawdzie Łysuni powoli kończy się allegro ale błagam :modla: :modla: :modla: Ciocię Supergogę o Ponowne wstawienie po tym czasie. Walimy z grubej rury. I prosiłabym o maile na pv to porozsyłam plakaty. Łysiu śpij dobrze Aga kombinuje
Pozdrawiam Agnieszka (niedoskonały Gamoń)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gamoń']Rzeszowskie dziewczyny baaaardzo proszę o zdjęcia. Jak najwięcej zdjątek!!! I jeśli można by jeszcze Panią Kierownik kundelka wypytac o wszystko co się da. :lol:[/QUOTE]

Będą będą, jutro (znaczy sie juz dzisiaj ;) ) Gunia jedzie do schroniska, popstryka fotki, o które prosiłyście (tzn Beatka prosiła o różne pozy Łyski). Łyska jest o wiele weselsza w schroniskowej recepcji. Na pewo sie ucieszy jak Gunia jej powie, ze tutaj ma takie super Cioteczki, które dzielnie szukają dla niej szczescia i nie poddają się robiąc wszystko co w Ich mocy (osobiscie podziwiam).

Link to comment
Share on other sites

Cioteczka wstawi na allegro - do oporu. Jak będą nowe foty, przyslijcie mi na emaila, albo sobie ściągnę z wątku, mogę coś zmienić w opisie - w razie czego podpowiedzcie, bo ja tak jakoś z siebie piszę, a może być inaczej.
No i te siniejące paluchy trzymam - chyba same odpadną.:lol:
Łysiulka jest piękna, jedyna w swoim rodzaju, nikt się nie odważy mówić, że brzydka :mad:
Tylko domku, gdzie jesteś :shake:

Link to comment
Share on other sites

Drogie Ciocie, są zdjęcia!!

Patrzcie jaka Ona jest maluteńka...
[img]http://img370.imageshack.us/img370/3861/yska13ed.jpg[/img]
"A co to za dziwny przedmiot ma ta ciocia?"
[img]http://img370.imageshack.us/img370/6416/yska24ip.jpg[/img]
Taka jest śliczna...
[img]http://img370.imageshack.us/img370/4117/yska39jm.jpg[/img]
W całej okazałosci
[img]http://img370.imageshack.us/img370/4407/yska52cc.jpg[/img]
"czy ktoś mnie pokocha?"
[img]http://img370.imageshack.us/img370/7121/yska69rw.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Hej, Kochani!
Własnie przysłano do mnie sms'a!!!!!!!! W sprawie Łyski rzecz jasna, juz sabieram sie do pisania maila, trzymac łapuśki!!! :kciuki:
"Witam! Buszowałam po aukcji i znalazłam Łyskę chcialabym dowiedziec się o niej czegoś więcej, prosze o odpisanie na moj email..."

Link to comment
Share on other sites

Miłe Ciotki, czytajcie:
"witam ja jestem milena i chce wiedziec wiecej!czy ona toleruje inne psy i
jakie ma z nimi kontakty,nie daje 100% gwarancji ze bym ja wziela.ja mam
psa jamnika 8 lat i suke ze schroniska 3-5lat wzieta w ubieglym
pazdzierniku i musiala by je tolerowac bo moje psy tylko na poczatku robia
raban jak zobacza obcego psa ale by sie na 100% do niej
przyzwyczaily.mieszkam w bloku na 4 pietrze moje zwierzaki sa na pupilach
na [url]www.panmastr10.pupile.com[/url] i [url]www.diana11.pupile.com[/url] tam w opisie jest
tez reszta stron mojej licznej gromadki zwierzakow.warunek pod jakim bym
ja wziela jest taki:ona musi lubic inne zwierzaki (nie koniecznie gryzonie
po prostu psy) i musialaby byc do mnie przywieziona tam na aukcji pisalo ze
byla by taka mozliwosc.jestem z Płocka i nie mam willi ale Łyska mi sie
spodobala kiedy ja zobaczylam nawet sciagnelam sobie jej zdjecia i
ostatnie pytanie ile ona ma w klebie bo chyba do kolan to nie sie na
zdjeciach wyglada raczej na psa wielkosci ratlerka.pozdro i czekam na
odpowiedz:]"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...