Jump to content
Dogomania

OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM


Malwi

Recommended Posts

jutro kochana napisze, jeszcze musze odpisać na Twoją zaległa wiadomość, nie martw sie nie zapomnialam ;)
Operze najbardziej pomogą stale deklaracje i wpłaty jednorazowe, chociaz pare złotych, jak Lena zadecyduje ze nadaje sie do adopcji bedziemy ogłaszać, wtedy możesz pomóc nam w ogloszeniach.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cyt z watku Samsunga, Lena13 napisała "Ja już boje się cokolwiek pisać, żeby nie zapeszyć ale ostatnie dni przyniosły dużą pozytywna zmianę. Niestety spotkała mnie tragedia osobista przez jakiś czas nie będzie mnie na dogo, bo braknie mi czasu po prostu. Adam miał w Niemczech wypadek, na razie wiem tylko tyle że operacja trwała 5 godzin i że jutro przyjedzie do Polski, niestety przez jakiś czas będzie musiał zrezygnować też z pracy także do moich obowiązków dojdzie też opieka nad nim. Najważniejsze, że żyje. Musiałam w poprzednim życiu być bardzo złym człowiekiem że los tak mnie doświadcza."

Link to comment
Share on other sites

transylwania można po staremu. Przyciskasz lewy klawisz myszki i najeżdżasz na banerek. Podświetla się. Wtedy ctrl c. Wchodzisz w edycję sygnatury i jak jest kursor ctrl v. Zatwierdzasz. Tylko sprawdź czy banerek jest podlinkowany.

Malwi zgodnie z obietnicą wczoraj poszła deklaracja.

Link to comment
Share on other sites

Nie nie przyszły pieniążki ze stowarzyszenia nie potrzebowałam pieniędzy to się nie upominałam w związku z sytuacją jaka teraz nas spotkała niestety praktycznie z dnia na dzień straciliśmy płynność finansową nie ukrywam w tej sytuacji bardzo by się przydały. Co do samej gwiazdy do domu z ogrodem jak najbardziej jest dziewczynka aby iść do bloku niestety jeszcze nie uczymy się chodzić na smyczy idzie nam tragicznie gryzie małpa na widok smyczy.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][COLOR=red][B][SIZE=4]W ZWIĄZKU Z PROGNOZAMI METEO ZAPOWIADAJĄCYMI NA KONIEC TYGODNIE WIELKIE MROZY OK -30 stopni CELSJUSZA
ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH O PISANIE MAILI DO KIEROWNICTW SCHRONISK O NALEŻYTE ZABEZPIECZENIE PSÓW PRZEZ ŚMIERCIĄ Z ZAMARZNIĘCIA!!
Słoma. wysoko energetyczna karma w zwiększonych racjach i ciepła woda do picia ( najlepiej z dodatkiem oleju)
PROSIMY TEŻ WŁAŚCICIELI, ABY ZABDALI O SWOEJ E PSY W NADCHODZĄCE, TRUDNE DO PRZETRZYMANIA DLA ZWIERZĄT , DNI!!

Każde zwierzę, które przez ludzkie niedbalstwo zginie od mrozu - to hańba !!![/SIZE]

To apel EMIR, ja też się podpisuję czterema łapami, kto jeszcze ???
Podaj dalej !!!!! tyle możesz[/B][/COLOR][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

mam pomysł jakby można dozbierać jeszcze troszkę kasy ( pomysł ukradziony od Pauliny_mickey :D mam nadzieje że się nie obrazi)
mogłabym zrobić banerki na zamówienie - taki bazarek banerkowy... tylko ja kompletnie nie orientuję się w tematach bazarków - lilko, lub ktokolwiek kto w tym temacie jest bardziej zaawansowany niż ja , czy dałoby radę wystawić taki bazarek banerkowy? mogę podesłać kilka moich banerków małych i dużych ... mogłyby być z góry ustalone ceny za banerek lub licytacja albo po prostu kto ile da ...
Co wy na to ?

nadal 200 zł deklaracji stałych potrzeba :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...