Jump to content
Dogomania

Muki ze zdeformowaną dolną szczęką ma dom


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 711
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malwi']Incunabula, proszę napisz mi czy dasz radę spotkać się jutro z panią która jest zainteresowana Mukolem .. zablokowali mi konto na kom , nie mogę zadzwonić :([/QUOTE]
NApisze do BOgusi smaka zeby weszla na dogo....a Pani jest z Wroclawia???Naparwde??To powzna jakas oferta??

Link to comment
Share on other sites

[size=4][color=red][b]uwaga uwaga!!!!!!!!
Potrzebny transport na trasie oborniki wlkp- warszawa(okolice)!!!!!!!!na sobote najpoźniej na niedziele!!!!!!sprawa pilna!!!!!!!!!!!!!!!!!!prosimy osoby ktore moga pomoc lub chociaż coś podpowiedzieć, o pilny kontakt na pw!!!!nie mamy czasu...[/b][/color][/size]

Link to comment
Share on other sites

A o ktorej ta Pani chcialaby sie spotkac?????Moze ja rano jeszce zadzwonie do BOgusi..zapytam i umowie jesli masz konto zablokowane..???JAk rozmawaialmz Bogusia to ucieszyla sie z mozliwosci spotkania..wiecie..ona ma teraz zawirowania..moze cos tam jej wyskoczylo..???NA ktora jutro mialoby byc to spotkanie???Sprobuje to rano jescze ustawic i Ci zadzwonie..ale Pani jakas konkretna??Co ona chce wlasciwie zobaczyc u MUkiego???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']no właśnie nic nie wiem :( moze niech bogusia da mi znac o ktorej sie moze spotkac , albo ja tej babce dam jej nr tel co ?[/QUOTE]
NO najlepiej jej daj albo mkidaj numer i ja je jutro jakos umowie....bo skoro nie masz telefonu to moze Bogusi zadzwonie jak bede wiedziala o ktorej Pani najlepiej pasuje...i wyedy z Bogusia zalatwie...

Link to comment
Share on other sites

kurczę wysłałam już tej Pani nr do Bogusi ... wiem że Bogusia może nie mieć do tego teraz głowy , ale ja osobiście wolałabym mieć multum zajęć żeby nie myśleć ... a do tej pani i tak nie mam nr tel ... tzn mam 1 z dwóch ale nie wiem który ... wiem ! ... juz mam jej nr .. zaraz wyślę na PW ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']Pani najpierw chciała zobaczyć Mukolca później jeśli byłaby chętna na niego na 100% trzeba by "prześwietlić" potencjalny DS :D[/QUOTE]
AAAAAAA...no wlasnie wlasnie....a w miedzyczasie moze zrobic porzadek z zebami-Mpisala do mnie cioteczka kama i slusznie przypomniala ze Muki ma zepsuty ząb..a ma tez przeciez pieniazki..moze warto byloby zrobic porzadek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...