Jump to content
Dogomania

Muki ze zdeformowaną dolną szczęką ma dom


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 711
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Incunabula']Odnośnie Pani, która chciałaby zobaczyć Mukiego to najlepiej do mnie bezpośrednio na telefon, 782-157-565, ponieważ ja teraz rzadziej siedzę na Dogo i nie ze wszystkim mogę być na bieżąco :oops: .[/QUOTE]
dzwonie do pani, zeby podac jej Twoj numer Bpgusiu,ale niestey nie odbiera a w dodatku wlaczyla sie niemiecka poczta glosowa....:/
A zdjęcie MUkiego z Myszką..normalnie cud miód ........Jaki On rozanielony.....:) A ja z nim:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']dzwonie do pani, zeby podac jej Twoj numer Bpgusiu,ale niestey nie odbiera a w dodatku wlaczyla sie niemiecka poczta glosowa....:/[/QUOTE]

Ajajajaj....
Goniu, to może wyślij sms-a?
A oprócz tego dalej próbuj?
Szkoda byłoby stracić taką okazję - jakikolwiek efekt by przyniosła :-(....

Link to comment
Share on other sites

Hehe :) No kochać niestety to się jeszcze nie kochają. Na pewno jest lepiej niż na początku, ale awantury jeszcze się zdarzają.
[img]http://i46.tinypic.com/11h71as.jpg[/img]
A tutaj Mukolec na spacerku nad Odrą. Muki jest bardzo grzeczny, cały czas pilnuje się mnie lub moich psów, nie odbiega daleko. Dzisiaj mimo zimna mieliśmy szaleństwo na spacerze, młody uwielbia biegać :) :) .

Link to comment
Share on other sites

Ja juz sobie wyobrazam Twoja "bandę" czteropsią:):)DZis pokazywalam twoja galerie swoim coreczkom- to az pialy z zachwytu....ale powiem CI, ze kazdy twoj Skarb jest piekny..ale we trojke wygladaja najsliczniej..najbardziejm mis ie podoba to, ze one tak we trojeczkę..a teraz we czworeczke:)To taki cudny i mily widok jest, ze serce sie raduje na maxa:)DZIEKUJEMY ZA TAKA POPRAWE HUMORKU:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incunabula']Jasne, że tak. Właśnie miałam pisać, że chcę go jutro zabrać do weterynarza na oględziny.[/QUOTE]
O>.no to cudnei:) zabierz i jak bedziesz juz po, to napisz nam ile mamy wyslac za wszystko..zapytaj tez o tego ząbka proszę:) i jak bedziesz pisala to od razu przesylaj mi na PW swoj numer konta:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incunabula'] Muki jest bardzo grzeczny, cały czas pilnuje się mnie lub moich psów, nie odbiega daleko. Dzisiaj mimo zimna mieliśmy szaleństwo na spacerze, młody uwielbia biegać :) :) .[/QUOTE]

Przepraszam Was, że tak pesymistycznie wyskoczę, ale tyle naczytałam się o psach, które uciekły, że zaniepokoiłam się o luzem puszczonego Mukusia....
On dopiero tydzień jest poza schroniskiem, może coś strzelić - niedługo Sylwester; w Warszawie zwykle już wcześniej zaczynają trenować odpalanie petard - może coś go przestraszyć... Nie wiem, czy bezpiecznie jest jak sobie tak wolno biega....
I, proszę, koniecznie zafundujcie mu adresatkę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...