Jump to content
Dogomania

RODZĄ co cieczke?! szczeniaki w domach, czarna wykastrowana, RUDA W HOTELU - szuka DS


missieek

Recommended Posts

  • Replies 615
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']Maluszki już jadą z Jogi, są cudne

jeden jest u mnie i czeka na podróż nad morze - jedna z opcji jest taka, że maluszek mógłby jechać teraz w piątek z [B]Bożką[/B] do Inowrocławia - a z tamtąd w weekend może [B]Holly1[/B] mogłaby go odebrac - tylko pytanie do [B]elinki [/B]czy zajęłabyś się maluszkiem od piątku do dnia, kiedy kto by po niego przyjechał?[/QUOTE]

Oczywiście, nie ma sprawy. ;)

PS. A co z Milcią, przecież ona pojedzie bezpośrednio z Krakowa do Gdańka? Dziś pisała do mnie, że może zabrać tego szczylka. Czy nie lepiej na nią poczekać? Piesek nie miałby przesiadek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']
PS. A co z Milcią, przecież ona pojedzie bezpośrednio z Krakowa do Gdańka? Dziś pisała do mnie, że może zabrać tego szczylka. Czy nie lepiej na nią poczekać? Piesek nie miałby przesiadek.[/QUOTE]

problem z tym taki, że ja mam do Krakowa 100 km, a do Dąbrowy skąd jedzie Bożka mam 25 km

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilmo']Oj laski, laski, ale kombinujecie ;) Pamiętajcie, że to psy, a nie paczuszka z prenumeratą gazety :eviltong: Rozumiem, że chcecie dla tych kruszyn jak najlepiej, ale jakieś to wszystko zakręcone. A ja coś czuję, że obie sunie znajdą DS we Wrocławiu, zanim wkońcu Wam się uda coś wykombinować :eviltong: Obym miała dobre przeczucia ;)[/QUOTE]

Rzeczywiście, tak by było najlepiej. No bo gdyby chodziło o DS to ta podróż z przesiadkami warta by była jeszcze zachodu. Ale jeśli sunia ma się tułać pół Polski tylko po to, aby trafić do DT to nie wiem czy warto? Tylko, że Porta jest teraz zasypana zwierzakami. Wszystko zależy od decyzji Porty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Malawaszka, wybierz najlepszą dla siebie opcję, ja jestem otwarta na przesiadkę malucha u mnie.[/QUOTE]

musimy poczekać co powie Holly1 czy będą mogli odebrać małego z Inowrocławia - mnie pasuje bardziej z Dąbrowy czyli teraz w piątek bo wolałabym nie jechać do Krakowa moim gratem :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Rzeczywiście, tak by było najlepiej. No bo gdyby chodziło o DS to ta podróż z przesiadkami warta by była jeszcze zachodu. Ale jeśli sunia ma się tułać pół Polski tylko po to, aby trafić do DT to nie wiem czy warto? Tylko, że Porta jest teraz zasypana zwierzakami. Wszystko zależy od decyzji Porty.[/QUOTE]

Spoko, małe są na razie obie u mnie i szukamy jej domu. Być może 8 listopada będzie transport do Inowrocławia to wtedy będziemy myśleć ;). A może dziewczynki domy znajdą do tej pory :razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Porta Nigra'](...) A może dziewczynki domy znajdą do tej pory :razz:.[/QUOTE]

Oj, coś mi się wydaje, że one znajdą szybciej domy niż myślimy. Malawaszka zrobiła szczeniakom piękne allegro. Pójdą jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Oby, widziałam allegro :loveu:

Generalnie zakochałam się w jednym z braciszków :razz:, dobrze że już jest daleko.

Moje fotki nadal takie sobie, ale wyślę, może malawaszka wstawi kilka.
Ja robię ogłoszenia papierowe i porozwieszam we Wro w sklepach zoo, dam też ogłoszenie do GW.
Na naszym forum też już jest info, jutro będzie na stronie głównej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...