Jump to content
Dogomania

RODZĄ co cieczke?! szczeniaki w domach, czarna wykastrowana, RUDA W HOTELU - szuka DS


missieek

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']mój malutek się boi - sam został nagle i chowa się pod łóżkiem, ma ciepłą podłogę, a siku zrobił dopiero jak zabrałam go na trawkę, kupy nie było :roll:


Porta - w którym? pewnie w tym co mu języczek wylata co? :lol:[/QUOTE]

No abosolutnie cudowny jest :loveu:

Moje się już rozbrykały i się nie boją prawie niczego, nawe odkurzacz je przestraszył tylko na chwilkę. Zaczynają się nieźle tłuc mięzy sobą, a z koteckiem (moim tymczasowiczem [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13362499#post13362499[/URL]) pełna sztama i wspólne gonitwy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 615
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już napisałam do Missieek że niestety w w te święta nie damy rady pojechać do inowrocławia, we wtorek mam szkołę to też odpada.Nie ukrywam że najlepsza opcja dla nas to taka żeby się z tym Gdańskiem udało,Tylko Malawaszka pisała że ma daleko.Kurcze tak żle i tak niedobrze.Ja bym mogła w środę, ale mój mąż jest w pracy, no chyba że pojechałabym pociągiem.tylko że mał byłby przeżucany z miejsca w miejsce co dla niego napewno dobre nie jest.Zastanówmy się wszyscy, do wieczora jest jeszcze trochę czasu.

PS. a maluszki są przepiękne:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']dziewczyny czy wasze kreciki też się boją brania na ręce? ogólnie lecą za mną i niby się nie boją ale jak schylam się do nich żeby je wziąć to spierniczają jak dzikuski:evil_lol:
dziś jedziemy do weta ogarnąć się z pchełami i robalami[/QUOTE]

to samo - to pewnie dlatego, że jak to na wsi - małe chciały do ludzi to ci je przeganiali i tak sie nauczyły, ale ja jestem w szoku - w nocy mały mi nie nasikał :crazyeye: czekał na spacerek!! szok!!! ale martwi mnie nadal brak kupy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Holly1']Już napisałam do Missieek że niestety w w te święta nie damy rady pojechać do inowrocławia, we wtorek mam szkołę to też odpada.Nie ukrywam że najlepsza opcja dla nas to taka żeby się z tym Gdańskiem udało,Tylko Malawaszka pisała że ma daleko.Kurcze tak żle i tak niedobrze.Ja bym mogła w środę, ale mój mąż jest w pracy, no chyba że pojechałabym pociągiem.tylko że mał byłby przeżucany z miejsca w miejsce co dla niego napewno dobre nie jest.Zastanówmy się wszyscy, do wieczora jest jeszcze trochę czasu.

PS. a maluszki są przepiękne:loveu:[/QUOTE]

Jeśli chodzi o mnie to maluszka możesz odebrać z Inowrocławia nawet w tygodniu, kiedy będzie Ci pasować.
Natomiast jeśli chcesz skorzystać z pomocy milci17, to zaraz na PW podam Ci jej gg. Dzisiaj wieczorem Milcia będzie uchwytna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']elinka a może Ty wiesz czy Milcia będzie jechała pociągiem czy samochodem?[/QUOTE]

Najprawdopodobniej pociągiem. I nie wiem, czy pociąg zatrzymuje się w Tczewie? No bo jeśli piesek ma jechać do Trójmiasta to nie będzie problemu, ale widzę w avatarku, że Holly1 jest z Tczewa.

Link to comment
Share on other sites

no to poczekamy do wieczora co milcia napisze, poszukam którędy jedzie ten pociąg bo jakby przez Cz-wę to miałabym bliżej

a malutek wreszcie zrobił kupę :multi: z wielkim tłustym robalem bleee ale to dobrze, znaczy, że pasta działa :multi: a teraz szama śniadanko - aaa kupa oczywiście na dworze - piszczał, kręcił się, wyniosłam na trawkę i bach - kupka :loveu: mój mały geniusz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Z odebraniem maluszka z Gdańska nie ma żadnego problemu.Zrobimy to natychmiast jak tylko Milcia się pojawi.Przed chwilą sprawdzaliśy że do inowrocławia mamy niecałe 200 km w jedną stronę i za chiny nie wyrobilibyśmy się w 3 godź, a tyle mamy czasu mniej więcej w sobotę.kurcze nie mogę uwierzyć że mały załatwia się na dworzu, moja bezstresowo wychowywana Holly waliła kupki w domu przez pół roku,dopiero kiedy przyszło lato zechciała zrobić to na trawce, a ten mały duperelek już tak się nauczył.Boję się, że nie oddam go sąsiadce:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Holly to zobacz to :loveu:
[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2579/dsc0007wf.jpg[/IMG]

[IMG]http://img257.imageshack.us/img257/6679/dsc0019p.jpg[/IMG]

[IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8690/dsc0011i.jpg[/IMG]

[IMG]http://img682.imageshack.us/img682/3598/dsc0015f.jpg[/IMG]

[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7656/dsc0016k.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

cierpliwości dziwczyny, moje już się nie boją brania na ręce, same się pchają :roll:, opędzić się od nich nie można:evil_lol:. Czyściutki są rzeczywiście,moich na dwór nie wypuszczam, ale jak załapały gdzie są drzwi to piszczą i robią pod drzwami, muszę kupić podkłady i tam im położyć.
Uporaliśmy się ze wszelkimi pasożytami, małe czyste, za tydzień szczepienie i mam nadzieję do domków.

Link to comment
Share on other sites

haha śliczne zdjęcia - strasznie fajne te kuleczki Wam się trafiły ;)

ja to sobie zawsze myślałam, że jak się bierze psiaka z dobrej hodowli to on już czystości jest nauczony i to takie luksusy a tu proszę... :cool3: poprostu dobrze ich ta mamusia nauczyła. a nie jest jej smutno, ze tak sama została. jak sobie o niej pomyślę, że na tym grajdole sama została :(

Link to comment
Share on other sites

my zaliczylismy weta dziś, pchełom i robalom powiedzieliśmy STOP:evil_lol:
małe są co raz weselsze śmielsze, latają z moimi jak nawiedzone w jedną i drugą stronę po podwórku:diabloti:
a co z tą drugą sunią i jej szczeniaczkami? może ktoś mógłby się zadeklarowa że je wexmie za 2 tyg a w tym czasie poszukałoby sie transportu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']my zaliczylismy weta dziś, pchełom i robalom powiedzieliśmy STOP:evil_lol:
małe są co raz weselsze śmielsze, latają z moimi jak nawiedzone w jedną i drugą stronę po podwórku:diabloti:
[/QUOTE]

no to już całe towarzystwo bezrobalowe :multi: mi szkoda tego mojego Titusia bo sam jeden - reszta parami poszła, a on samiuśki a moje baby to mają w nosie zadawanie się z takimi małymi bąblami i nie ma się z kim bawić - w ogóle ma zadatki na świetnego psiaka! jak zostaje sam to grzecznie śpi, w nocy śpi:loveu: mam ogrzewanie podłogowe i Tituś nie chce spac na podusiach tylko na samej podłodze się wyleguje :loveu: nooo i wyjadamy mięsko a ryż może zjeść reszta :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA'](...) a co z tą drugą sunią i jej szczeniaczkami? może ktoś mógłby się zadeklarowa że je wexmie za 2 tyg a w tym czasie poszukałoby sie transportu...[/QUOTE]

Przecież kilka postów wcześniej emdziolek pisała, że chce zabrać szczeniaki do siebie na DT. Prosiła tylko, aby pomóc jej w poszukaniu transportu do Poznania. Chyba, że źle zrozumiałam? :p

PS. Kiedy jest wystawa w Poznaniu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Przecież kilka postów wcześniej emdziolek pisała, że chce zabrać szczeniaki do siebie na DT. Prosiła tylko, aby pomóc jej w poszukaniu transportu do Poznania. Chyba, że źle zrozumiałam? :p

PS. Kiedy jest wystawa w Poznaniu?[/QUOTE]
oj przepraszam:oops: mam teraz 6 psow na glowie plus male dziecko i ogarniecie tego stada mi mase czasu zajmuje:oops:

Link to comment
Share on other sites

elinka wysłałam Ci pw

rozmawiałam z Holly i sama nie wiem co zrobić - Milcia może zabrać pociągiem maluszka do Gdańska, ale to jest 9 godzin w pociągu - martwię się jak on to wytrzyma, a jak nie będzie chciał zrobić siku? nie chce sikać w domu więc w pociągu to już zupełnie, jutro mógłby jechać z Bożką do Inowrocławia do elinki jesli elinka będzie mogła się nim zaopiekować do środy/piątku/soboty jak Holly będzie mogła go odebrać - no nei wiem co zrobić i aż mnie łowa rozbolała bo chcę żeby było jak najlepiej dla dzieciaka - u elinki miałby szczeniaczkowe towarzystwo więc raczej stresu by nie przeżywał, ze zmiana

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...