Jump to content
Dogomania

RODZĄ co cieczke?! szczeniaki w domach, czarna wykastrowana, RUDA W HOTELU - szuka DS


missieek

Recommended Posts

  • Replies 615
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O mateńko, zamarłam jak przeczytałam, że ta sunia nadal tam jest :( Może warto założyć wątek na transportowym lub zmienić tytuł tego wątku, że poszukiwany jest taki transport? To naprawdę niewielka odeległość, więc napewno ktoś z Krakowa mógłby pomóc w przewiezieniu suńki.

Link to comment
Share on other sites

Czy to byłby duży kłopot, gdyby choć na parę dni został zmieniony tytuł wątku na prośbę o transport (podając skąd - dokąd i dla kogo)?
Nie ukrywam, że jestem mocno zdumiona tym, że sprawa suni leży odłogiem (oczywiście może być i tak, że nie wszystko zostało na wątku wpisane). Brak informacji, czy wiadomo, co się z bidą dzieje to druga sprawa. Równie dobrze może cierpieć głód i pragnienie (chyba, że ktoś z dogo, ktoś miejscowy regularnie ją dokarmia), a sama się z łańcucha nie uwolni.
To dla mnie niepojęte, że nie ma ni jednej osoby, która wiedząc, gdzie dokładnie jest sunia nie pospieszy z pomocą, by przewieźć ją na tak krótkim dystansie.

Link to comment
Share on other sites

Ja zgadzam się w pełni z Majqą. Jak dla mnie to wszystko za bradzo przeciąga się w czasie. Rozumiem, że pojawiły się utrudnienia w transporcie, ale przecież możemy poszukać go gdzie indziej. Dla mnie nie jest problemem, żeby założyć wątek transportowy, bo to kwestia minuty. Poproszę jednak o jakieś namiary do osób, z którymi potencjalnie chętna osoba do pomocy mogłaby się kontaktować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka'](...) Obiecać nic nie mogę, ale mogę spróbować kombinować, może się uda, tylko proszę o konkrety - skąd, dokąd i na kiedy potrzebny ten transport.[/QUOTE]
Dziękuję serdecznie za odzew. Mam nadzieję, że pojawi się ktoś władny odpowiedzieć na to pytanie (może to przeoczyłam, jeśli tak, przepraszam ale miejscowość nie była podana, a jedynie dystans 47km). Póki co wiemy, że Kraków, hotelik na ul. Łużyckiej nr (jeśli się nie mylę) 111.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Z tego co wiem to mozna znalezc na dogo kto jest z Krakowa. Ja nie wiem, szczegolnie teraz po tych zmianach.[/QUOTE]
Czasem można, czasem nie, zależy czy ten ktoś ma napisane skąd jest. Zresztą nie wszyscy z Krakowa muszą coś wiedzieć o tym konkretnym przypadku.
Mogę pokombinować w temacie transportu, ale muszę mieć konkrety - kto pilotuje sprawę, gdzie jest pies, z kim mam się kontaktować, jak wygląda sprawa odebrania psa od strony technicznej.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]To dla mnie niepojęte, że nie ma ni jednej osoby, która wiedząc, gdzie dokładnie jest sunia nie pospieszy z pomocą, by przewieźć ją na tak krótkim dystansie. [/QUOTE] Tych osob chyba nie ma za wiele, oprocz Missieek. Missieek ma mase tymczasowiczow z OL, na Jej watki tez niestety malo osob zaglada, przydaloby sie na te Missieekowe watki wpasc i pomóc. Missieek nigdy sama nie prosi o pomoc, nie wysyla pw z watkami, itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Tych osob chyba nie ma za wiele, oprocz Missieek. Missieek ma mase tymczasowiczow z OL, na Jej watki tez niestety malo osob zaglada, przydaloby sie na te Missieekowe watki wpasc i pomóc. Missieek nigdy sama nie prosi o pomoc, nie wysyla pw z watkami, itd.[/QUOTE]

niestety, jest wiele, jednak mają w tyłku współpracę... :angryy:
o cokolwiek prosi się na wątku krakowskim to jak grochem o ścianę.. jest kilka osób, które cokolwiek próbują robić.. np wtatara, która pomaga często z transportem, ale jak Ona prosiła o pomoc to nikt nie zauważał jej postów.,... takie jest właśnie krakowskie środowisko :roll:
Ja już na nic nie liczę i nie łudzę się... mam dobry kontakt z kilkoma osobami z krakowskiego grona i tyle.....
Niestety te niby 50 km od krakowa biorąc jazdę w dwie strony to już 100 km daje... to nie jest takie hop siup :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...