Jump to content
Dogomania

RODZĄ co cieczke?! szczeniaki w domach, czarna wykastrowana, RUDA W HOTELU - szuka DS


missieek

Recommended Posts

  • Replies 615
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asior']miejscowość nazywa się Bolesław .. (ufff przekopałam cały wątek, żeby to znaleźć)[/QUOTE]
Dziękuję Asiu, czyli słusznie przeprosiłam. Nazwa miejscowości była podana. Reasumując, [B]potrzebny jest transport Bolesław - Kraków[/B] (co może oznaczać zasuwanie w obie strony). Teraz więc brak kontaktu do kogoś, kto jest dosłownie w temacie i przepilotowałby sprawę na miejscu. [B]Asiu[/B], a Kraków to kto? Nic się nie zmieniło i Frotka? To z nią powinna się kontaktować osoba, która dowiezie psa?

Dodajęk kontakt po stronie Bolesław - Missieek [B]504 588 874[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Tych osob chyba nie ma za wiele, oprocz Missieek (...) przydaloby sie na te Missieekowe watki wpasc i pomóc. Missieek nigdy sama nie prosi o pomoc, nie wysyla pw z watkami, itd.[/QUOTE]
Może nie wyraziłam się precyzyjnie.
Nie zmierzam do tego, że należy samą Missieek obarczyć wszystkim, niemniej po coś został ten wątek założony.
Czarna sunia jest nie do ruszenia, co już wiemy. Szczeniaki są rozparcelowane i bezpiecznie czekają na domki docelowe. Pozostała więc tylko sprawa tej bidy. Oczekiwałam jedynie (bo oczywiście wiem, że różnie to bywa - niemoc przerobowa, choroby, zmęczenie etc...), że Missieek wejdzie na wątek (lub ktoś zrobi wpis w jej imieniu), wrzuci w miarę możliwości info, co się dzieje z sunią i poprowadzi (sama lub za pośrednictwem kogoś innego) dalej sprawę, skoro nastąpił odzew pomocowy i jest szansa, może jedna na milion, poprawienia bytu wiadomej suni.
Co do tego, komu wypada wpaść i pomóc itp...
Nie kwestionuję tego, że wypada okazać taką pomoc. Pamiętaj proszę Ulko jednak, że takich osób jak Missieek jest cała masa (w podobnym położeniu). Gdzie tylko mogę pomagam, wchodząc na wątki (marnie, bo marnie usiłuję coś zdziałać na odległość), ściągając na nie innych. Do tego wątku akurat dostałam link od Malawaszki. Nie sposób jednak pomóc wszystkim. Sama jestem wolnym strzelcem i wiem, jak cholernie ciężko jest coś zrobić dla zwierzaków i to właśnie w pojedynkę, ile czasu to zabiera (własnych zwierząt, pozbieranych, po przejściach mam od cholery i trochę). Nie są mi więc obce zmęczenie, bezsilność. Jeśli jednak dla jakiegokolwiek zwierzaka, namacalnego zwierzaka, który leży mi na wątrobie (z dogo, spoza dogo) pojawia się choćby cień nadziei, staję na łbie byle nie przegapić okazji.
Tylko i wyłącznie o to mi chodzi na tym wątku. Nastąpił odzew w sprawie tej bidy i nie powinien przejść bez echa. Miejsce w hotelu nie będzie na sunię czekać wiecznie.

Link to comment
Share on other sites

mozna sie ze mna kontaktowac w sprawie suki 504 588 874

pisalam to wczesniej, moim zdaniem suka nie jest w tragicznej sytuacji (owszem jest w zlej ale nie tragedia)
okazalo sie ze jest karmiona, odebrane szczeniaki takze byly, chude po odebraniu nie byly

jest zgoda na odebranie suki i to jest super
bo na lancuchu wiecznie nie powinna siedziec
moim zdaniem jest o wiele pilniejszych bied ktore mogloby trafic do hotelu za kase KTOZu

bo tu na watku nie widze deklaracji na suke, a w koncu trafia do hotelu a nie do bezplatnego dt
no chyba ze wsadzamy suke do hotelu i mamy sprawe z glowy, odbebnione, martwi sie KTOZ

jestem za znalezieniem dla tej suki dt, OGLASZANIEM aby znalezc DS
za pilnym zabraniem do hotelu nie jestem ani przeciw ani za
no chyba ze beda tu deklarace konkretnie na ta suke to jestem za
bo wtedy decyduja osoby wplacajace

dowiezc do krakowa moge, czasami robie ta trase, ale nie daje gwarancji ze suka nie podlapie nosowki w moim samochodzie
bo mialam chore szczeniaki ostatnio

nie zostawilam sprawy tej suki, ale na chwile obecna nie za wiele moge pomoc
napewno nie pozwole aby sie raz jeszcze rozmnozyla, tak jak i czarna

w tej samej miejscowosci przyblakal sie bardzo zabiedzony belgowaty pies
z paskudnym zapaleniem spojowki, chodzi jakby byl staruszkiem a ma 1-2 lata
moze byc chory bo nie bardzo chce jesc
od jutra nie bedzie mial go kto dokarmiac

na wsi obok sa dwa mlode, nieduze samce na opuszczonej posesji - take szukajace domow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']mozna sie ze mna kontaktowac w sprawie suki 504 588 874 (...)
moim zdaniem jest o wiele pilniejszych bied ktore mogloby trafic do hotelu za kase KTOZu

bo tu na watku nie widze deklaracji na suke, a w koncu trafia do hotelu a nie do bezplatnego dt
no chyba ze wsadzamy suke do hotelu i mamy sprawe z glowy, odbebnione, martwi sie KTOZ (...) [/QUOTE]
Dziękuję za podanie kontaktu. Nie mam wątpliwości, że jest wiele biedniejszych psiaków niż ta sunia ale skoro jest zielone światło dla tej konkretnie, warto sprawę pociągnąć.
Co do kosztów - nie było na ten temat żadnych informacji - wpisy Asior i Frotki. Nie wiem wobec tego, jak ta sprawa miałaby być rozwiązana. Asiu, wiesz coś na ten temat? Jakby miało to wyglądać?

Link to comment
Share on other sites

narazie były dwa telefony,ludzie pytają czy to będą wilczki:) odpowiadam że prawie wilczki z klapnietymi uszkami

dzisiaj je zaszczepiłam Frodo przytył w ciągu 2.tyg. 2,5 kg i waży teraz 6kg;nie wiem co z niego wyrośnie
Luśka waży skromne 3,6kg
to są naprawde fajne psiaki ,szkoda że nikt z moich znajomych ich nie chce ,byłoby mi łatwiej je oddać

Link to comment
Share on other sites

Jejku, jakie łobuziaki cudowne!!! :loveu: :loveu: :loveu:

[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8775/p1030069t.jpg[/IMG]

[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5910/p1030075k.jpg[/IMG]

[IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2719/p1030080.jpg[/IMG]

[IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6563/p1030086.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Składam gorące podziękowania dla[B] Florentynki [/B]i [B]DaSilvy [/B]za szybką reakcję/ odzew na moje stukanie do "transportowych drzwi".
Osobno składam podziękowania[B] Frotce[/B] (za wolę pomocy suni), [B]Asiorkowi [/B]i [B]Irenaka[/B] (za cierpliwość do mojego wydzwaniania) oraz [B]Nescce[/B] za chęć pomocy (i dzisiejszy kochany telefon). Chciałam Wam Dziewczyny wstawić jakieś piękne kwiaty ale chyba znów coś pocudowano z dogo i nie wchodzą mi fotki/ obrazki.
[CENTER]:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
[/CENTER]
Z tego, co wiem Asiu Nescca i Frotka wszystko już dograły. Na ten moment DaSilva jest przeze mnie odwołana ale jesteśmy w kontakcie.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie Frotka powiedziała, ze wolała by zeby znalazł się ktoś kto by sunię jednak przewiózł na Łużycką, bo Ona będzie na interwencji w balicach i trochę ciężko jej się będzie wyrwać a nie wiadomo ile to będzie trwało...

Dlatego ponawiam swoją prośbę do [B]DaSilvy[/B], czy by nie mogła podjechać po sunię.. Ma ktoś może do niej nr????
To musi być ok godz 13-13:30

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...