Jump to content
Dogomania

RODZĄ co cieczke?! szczeniaki w domach, czarna wykastrowana, RUDA W HOTELU - szuka DS


missieek

Recommended Posts

[quote name='Soema']Dziewuszki jakby się ostał jakiś DT..
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13381745#post13381745[/URL]
tu są dwa maluchy w melinie.. reszta utopiona w umywalce :-(
trzeba je zabrać.. zobaczcie jaka sunia kochana..[/QUOTE]
Też miałam zaoftopować tym wątkiem tu. :modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 615
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elinka']
Co prawda transport z Krakowa do Inowrocławia jest już nieaktualny bo maleństwo, które ma przyjechać do mnie jest już we Wrocławiu, ale jeśli interesuje Cię, [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=41786"]sacred PIRANHA ,[/URL] transport szczeniaków z Krakowa do Warszawy to napisz do milcia17. Ona niedługo będzie jechać tamtą trasą i może maluchy ze sobą zabrać. [/QUOTE]
ooo jak coś będziecie wiedziały to piszcie tu na wątku, bo osa PILNIE poszukuje transportu dla psiaka właśnie z Krakowa do warszawy... dołożyła by się do kosztów transportu!!!!

Link to comment
Share on other sites

ja szukałam transportu szczeniaczkow do zamoscia do mnie...a mam u siebie tymczasowiczke ktora ma jechac do warszawy...ale z zamoscia do warszawy:oops:
no trudno sunia pojedzie później więc chwilowo bede mieć razem z moimi 7 psów:diabloti:
jakoś to ogarne gorzej z moja rodziną:evil_lol:
porta powiedz mi czym karmisz maluchy? co chetnie jedzą?
ja mam i suche junior i puszki junior ...ale moge im i nagotowac ryżu z kurczakiem...co beda chciały to dostana...to sie nazywa dyscyplina nie:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']ja szukałam transportu szczeniaczkow do zamoscia do mnie...a mam u siebie tymczasowiczke ktora ma jechac do warszawy...ale z zamoscia do warszawy:oops:
no trudno sunia pojedzie później więc chwilowo bede mieć razem z moimi 7 psów:diabloti:
jakoś to ogarne gorzej z moja rodziną:evil_lol:
porta powiedz mi czym karmisz maluchy? co chetnie jedzą?
ja mam i suche junior i puszki junior ...ale moge im i nagotowac ryżu z kurczakiem...co beda chciały to dostana...to sie nazywa dyscyplina nie:cool1:[/QUOTE]

te małe to nie psy :evil_lol: nie wiemy jeszcze jak z jutrzejszym transportem maluszków - jogi miała dać znać dzisiaj, ale nie dała i nie wiemy o której i czy w ogóle da radę je zabrać :niewiem: rano missieek ma dzwonić do jogi, ale co z nimi będzie? Jogi je zabierze do Stalowej, stamtąd ktoś do Murki a dalej?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']te małe to nie psy :evil_lol: nie wiemy jeszcze jak z jutrzejszym transportem maluszków - jogi miała dać znać dzisiaj, ale nie dała i nie wiemy o której i czy w ogóle da radę je zabrać :niewiem: rano missieek ma dzwonić do jogi, ale co z nimi będzie? Jogi je zabierze do Stalowej, stamtąd ktoś do Murki a dalej?????[/QUOTE]
juz Ci wszytsko tłumaczę:diabloti:
jogi w drodze powrotnej bierze na Śląsku dwa psy dla Murków no i mi szczeniory...wszytsko wiezie do Stalowej Woli, stamtąd Murki zabierają wszystko do siebie, swoje zostawiają u siebie a moje wiozą do mnie za zwrot kosztów paliwa...o i tyle:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']ooo jak coś będziecie wiedziały to piszcie tu na wątku, bo osa PILNIE poszukuje transportu dla psiaka właśnie z Krakowa do warszawy... dołożyła by się do kosztów transportu!!!![/QUOTE]

Milcia pisała do mnie na PW, że będzie wkrótce jechać na trasie Kraków-Warszawa i może zabrać psa ze sobą. Ale kiedy dokładnie ma jechać to nie wiem. Nie wiem też czy będzie jechać PKP czy też samochodem? Dlatego w celu omówienia szczegółów najlepiej by było, gdyby osa skontaktowała się bezpośrednio z milcia17.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']aha to już rozumiem, tylko nie wiemy o której Jogi ma być w Olkuszu, ale mam nadzieję, ze uda się to jutro ustalić

no i chyba dwa maluszki do Ciebie pojada coś na to wygląda - ale powiedz mi one tam ciepło będą miały w tej stodole? :oops:[/QUOTE]

w mojej stodole? kobieto tam jest cieplej niż w moim domu nad ranem hihi
poza tym ja myślę, że one długo tam nie będą bo moja Abi im pomatkuje jak wszystkim tymczasowiczom-szczylkom i wylądują w jednej wielkiej wspólnej budzie...a moje psy mają wielka ocieplaną styropaniem bude dwupokojową;) a w środku mają kołdre i poduszki:evil_lol:
tak jestem nienormalna:diabloti:

PS przescieradła nie mają bo Abi z uporem maniaka je wynosiła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']bo one sa takie cudne, że mi rozum odbiera :oops: i już mam obawy żeby nie były samotne, żeby sie nie bały, uhhhhh :grab:[/QUOTE]
od samotności mają Abi, od bania się Tima...jakbyś coś jeszcze wymyśliła to jeszcze jest Fila i tymczasowo Migotka no i ja i moja Emilka....nudzić to one się napewno nie będą;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Nakarmiłysmy tą sunię z łańcucha dziś, a druga nie ma tak źle (...) piesek był - bardzo ładny chłopak i nie wygląda źle (...) sunię missieek weźmie na sterylkę i będzie ok bo raczej nie oddadzą jej (...) [/QUOTE]
Tu też dopytam.
Psu nie jest szukany dom, tak?
Która sunia ma mieć sterylkę? Ta z łańcucha, czy ta czarna? Obie?
Czy to czarnej ludzie nie oddadzą? Jeśli tak, co z tą drugą, większą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Tu też dopytam.
Psu nie jest szukany dom, tak?
Która sunia ma mieć sterylkę? Ta z łańcucha, czy ta czarna? Obie?
Czy to czarnej ludzie nie oddadzą? Jeśli tak, co z tą drugą, większą?[/QUOTE]

Pies ma dobrze raczej, dobrze wygląda i jest wesoly, jak podjechał właściciel psiak wybiegł z podwórka, załatwił sie i pędem wracał się witać
Sterylki mają mieć obie sunie
Czarna raczej nie do oddania, co z drugą nie wiem - nie wiem czyja ona jest i po co komuś ona tam gdzie jest - nie mam pojęcia, ale mam nadzieję, że czegoś się uda dowiedzieć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Śliczne kreciki. :loveu: To która przyjedzie do mnie, Mudi czy Coli?

Natomiast, jeśli chodzi o moją suczkę to może będzie transport z Wrocławia do Poznania. Czekam na odpowiedź. Tylko w Poznaniu by musiał ktoś ją odebrać i posłać dalej. Czy znacie kogoś z Poznania? Zostało by już tylko 114km do Inowrocławia. :razz:

PS. Porta piszesz, że nosówka była fałszywym alarmem. Czy możesz przybliżyć temat?[/QUOTE]

Nie wem , która, zobaczymy ;), obie są cudne. Fajnie się cieszą jak się do nich przyjdzie :loveu:.
Środek na odrobaczenie działa, trochę robali z nich już wyszło, brzuszki nie są już takie wzdęte. Kupki ładne ;). Jedzą wszystko, awzasadzie rzucają się na jedzenie. Dostają na razie puszki animondy i gotowany ryż z mięskiem i warzywami bo suchego dla szczeniaków nie mam, dziś nabędę.

Maluszki trzeba konecznie socjalizować, bo straszne dzikuski, ale bardzo chcą poznawać świat. Mama fajnie je nauczyła, że jak nikogo nie ma trzeba siedzieć na posłanku, wychodzą z niego jak wchodzę mimo, że mogą biegać po całym pomieszczeniu. Tylko załatwiać się wychodzą poza swoje legowisko. U mnie mieszkają w salonie pielęgnacji psów, bo chwilowo zawiesiłam działalność :eviltong:.
Psów moich też się troszkę boją, ale powoli przełamujemy lody, suka chciałaby je adoptować,jak wszystkie poprzednie tymczasowe szczeniaki u nas, ale na razie są tylko spotkania kontrolowane, bo one są takie maleńkie przy niufkach :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Pies ma dobrze raczej, dobrze wygląda i jest wesoly, jak podjechał właściciel psiak wybiegł z podwórka, załatwił sie i pędem wracał się witać
Sterylki mają mieć obie sunie
Czarna raczej nie do oddania, co z drugą nie wiem - nie wiem czyja ona jest i po co komuś ona tam gdzie jest - nie mam pojęcia, ale mam nadzieję, że czegoś się uda dowiedzieć[/QUOTE]
jedna rzecz mnie nurtuje... TRZEBA ZMUSIĆ WŁAŚCICIELI żeby zrobili suni budę!!!! NA PEWNO NIE MOŻE MIESZKAĆ POD TĄ DYKTĄ!!! Wali mnie to, ze jej nie chcą oddać.. jeśli dostaną ostrzeżenie od TOZ-u i w jakiś czas nie poprawią warunków bytowych suni to się im ją odbierze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilmo']Porta cudne te Twoje kluski :loveu: Nawet te białe kołnierzyki mają jak Porta i Pula :evil_lol: Czy ja dobrze widzę, że jedna z nich ma "kręconą sierść" a druga prostą ? Mogę pomóc w ogłaszaniu tylko poproszę o dane do kontaktu :)[/QUOTE]

Tak jedna jest kręcona a druga prosta, dlatego mudi i coli :p

Zrobię dzisiaj lepsze fotki jak będzie jasno do ogłoszeń.
Kontakt na sunie na razie do mnie
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . tel. 606 457 650

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...