Jump to content
Dogomania

Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)


Goś

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Borysek dziś na spacerku:loveu: Rzeczywiście super z niego kompan do biegania. Dziś jest już trochę lżejszy bo pozbył się trochę kołtunów ale to jeszcze nie koniec. Rozkręca się też chłopak bo jak np nie podoba mu się czesanie ogona, potrafi złapać ostrzegawczo za rekę - coś w stylu - nie podoba mi się to, daj spokój:evil_lol: Na psiaki reaguje zainteresowaniem ale agresywny nie jest mimo, że jamnik mojej koleżanki ewidentnie go zaczepiał:diabloti:

[IMG]http://images42.fotosik.pl/136/08b8a2e77ca1b3ecmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images42.fotosik.pl/136/f39c00e5915d36ecmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images49.fotosik.pl/224/fb28d1701b85a098med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Spacerek się trochę przeciągnął, ciemno się zrobiło i Boryskowi przeszkadzała lampa:evil_lol: więc skończyliśmy sesję zdjęciową:loveu:

[IMG]http://images37.fotosik.pl/219/aaa0e09c018dab05med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images47.fotosik.pl/224/c4a842c2390a03e2med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

O rety! :D
Jaki piękny!
Darek, trochę udało Ci się go złapać z tą szczotką:evil_lol:
Zwłaszcza na jednym zdjęciu wygląda jak gwiazda - wokół kłęby sierści, a on pozuje z profilu ;)
A straszny jamnik nawet na zdjęciu się pojawił!
Megii, dzięki za fotki, ta przedostatnia jest taka słodka...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Parę słów przed snem.
Była pani weterynarz. Borys podbił jej serce (chłopak ma już niezłe żniwa, jeśli chodzi o podryw:p). Dostał krople do oczu, pirkaz dalszej walki z pchłami (odnośnie skóry), a co do tylnych łapek, na których chodzi trochę sztywno, to podobno taka uroda.

Z tego co mówił Darek, to Borysek się też trochę ośmielił. Jeszcze wczoraj trzeba go było prosić, żeby wyszedł z kojca, dziś już sam się odważył wyjść. Dochodzi do siebie i pięknieje pod wpływem szczotki, co widać na zdjęciach Megii :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dzisiaj wrociłem z wojaży,a tu tyle do czytania i oglądania.Fantastyczny pies trafił ,w fantastyczne miejsce.Od siebie dodam,że Borys to typ dostojnego psa-arystokraty.Nie da się go nie lubić.Będzie na pewno wspaniałym przyjacielem i obrońcą dla osoby ,która go pokocha i zabierze do siebie (gos-spełniasz już połowę tych warunków...,a TZ-a powoli można "urobić" to niestety właściwość każdej kobiety).Był najspokojniejszym,ze wszystkich czworonożnych pasażerów,których transportowałem.
Chyba dobrze,że zdecydowałyście na transport łączony,bo dzięki temu Borys zdobył jeszcze dwójkę przyjaciół i 100 złociszów.Oby tylko szybko jeszcze zdobył tego najważniejszego przyjaciela na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Pięknie:multi::multi::multi::multi:
Dziękuje wszystkim;]
Borys faktycznie za serce łapie;]
I to strasznie mocno;]
Wypiękniał chłopak i to bardzo;]
Jak niewiele czasu trzeba,żeby z kopciuszka stał się piękny książę;}
Potrzebna tylko szczotka,troszkę czasu i troszkę miłości;]
Gos;]powiedz swojemu TŻ ,że jak nie wystarczy Twoje proszenie,to wpadniemy wszystkie go pięknie prosić;]
A to może boleć;]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, postaram się dać jak najszybciej znać, czy to w ogóle możliwe, żeby urobić mojego TŻ. Prawda jest taka, że jesteśmy w trakcie sprzedaży mieszkania, zaraz, mam nadzieję, będziemy się przeprowadzać do wynajętego, by za pół roku - jeśli dobrze pójdzie - zamieszkać w domu z ogrodem.

Gdyby zamiast teraz było pół roku później, to pewnie nie musiałabym urabiać za bardzo. Teraz, branie do wynajętego mieszkania, gdzie nie wiadomo, jak by się zachowywał, jest jednak ryzykowne.
A pół roku to bardzo długo. Po takim czasie na pewno się przyzwyczai i będzie cierpiał z powodu zmiany. Byłoby to egoistyczne.

Nie chcę przeciągać sprawy, bo psiak jest już chyba adopcyjny... Więc dajcie mi czas do przyszłego tyg. Jeśli się to nie uda, to trzeba będzie zacząć ogłaszanie i poszukiwanie idealnego domu dla wielkopsa :(

Link to comment
Share on other sites

Borys to super pies :loveu: a twój TŻ to na pewno super facet bo nawet jednej nocy nie zapewniłby bezdomnemu psiakowi gdyby tak nie było więc pewnie szybko by się dogadali :cool3::cool3:
Tak dziwnie się składa że ostatnio mam dość częsty kontakt z psami tej rasy lub w typie.Okazuje się że to olbrzymy o równie wielkich jak one same sercach, na odległość wyczuwają dobro ;);)

Link to comment
Share on other sites

Magda i Darek zachęcali, żeby bez skrępowania dzwonić i pytać, jak Borysek, więc dzwoniłam. Chłopak się rozkręca i jest coraz dzielniejszy - obszczekał dziś sąsiada, który przyszedł w odwiedziny ;-). A do tego ładnie je i nie ma już śladu po biegunce.
A do środy już niewiele zostało :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...