Jump to content
Dogomania

Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)


Goś

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dziewczyny troche Wam tu namieszalam bo cos mi dogomania szaleje wiec przepraszam:oops:niewiem dokladnie bo niektore strony mi sie nie otwierają ale w tytule widze że szukacie transport Bytom Warszawa my szukamy z Makowa Maz.koło Warszawy na Śląsk.Może udałoby by się połączyć Wasz transport z naszym,nie umiem wkleić linku jak zacznie działać to podam!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia2405']dziewczyny troche Wam tu namieszalam bo cos mi dogomania szaleje wiec przepraszam:oops:niewiem dokladnie bo niektore strony mi sie nie otwierają ale w tytule widze że szukacie transport Bytom Warszawa my szukamy z Makowa Maz.koło Warszawy na Śląsk.Może udałoby by się połączyć Wasz transport z naszym,nie umiem wkleić linku jak zacznie działać to podam!!![/QUOTE]



Wybaczcie dziewczyny,ale mam taki zamęt ...
Mamy więc dwie opcje;]
Albo łączony transport,albo mój znajomy.
Gdyby jechał mój znajomy były by koszta między 100 a 150 zł.
Gdyby w powrotnej drodze faktycznie zabrać psiaka z Makowa ,to po podzieleniu kosztów było by po 50-75 zł.
Jeśli mój znajomy nie będzie w kraju,to zostaje opcja wiązana i nie pomożemy Makowowi...

Co do zabrania Borysa ze schroniska musze go wziąść na siebie.

Link to comment
Share on other sites

Chyba nie musi. Miejsce jest wolne od 2.11, transport Ania+Jurek mógłby wypalić 6.11.

Jest jeszcze jedna ważna sprawa - transport łączony byłby [B]bezpłatny[/B].

Aga, daj znać, co robimy.
Do ostatniego odcinka w łączonym potrzebowałabym pomocy znajomego, który się już zgodził pojechać ze mną do Żyrardowa. Ale muszę mu to potwierdzić.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się,że transport za jednym zamachem chyba lepszy,ale mogę się mylić.Pytanie,czy znajdą się pieniądze.
A czy
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szukamy-transportu-warszawa-gliwice-dlugowlosa-miniaturka-jamnikowata-mika-148902/index13.html[/URL]
znajdzie 50-75 złotych na transport??

Link to comment
Share on other sites

agabytom napisała,ze znajomy pojedzie za koszty paliwa i będzie to kwota 100-150 zł.Znajomy ma chyba jakieś bardzo dobre auto,ponieważ cała trasa z uwzględnieniem Makowa to jakieś 750 km.Moje auto pali poniżej 6 l. na 100 km i całkowity koszt takiej eskapady byłby w granicach 180-200 zł.Pamiętać trzeba ,że z finansami psiaka nie jest za dobrze i rożnica między bezpłatnym ,łączonym transportem,a płatnym jednak może być znacząca.Z drugiej strony pomaga się dwu bidom jednocześnie.
Ja niestety trasy do Makowa nie dam rady zrobić,więc decyzja należy do Cioteczek.Proszę tylko o podjęcie jej do poniedziałku (chodzi o to ,czy mam go wieźć),bo muszę ułożyć swoje plany wyjazdowe.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/6163.html"]malagos[/URL] dowiozłaby Mike do Warszawy więc aż do Makowa nie będzie musiał nikt jechać,ja też czekam na konkretną odpowiedz bo też musze załatwić sobie auto żeby dojechać pózniej do Bytomia po Mike,myśle że to dobre rozwiązanie wyszłoby taniej i za jednym razem dwie psinki ale czekam na Waszą decyzje;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia2405'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/6163.html"]malagos[/URL] dowiozłaby Mike do Warszawy więc aż do Makowa nie będzie musiał nikt jechać,ja też czekam na konkretną odpowiedz bo też musze załatwić sobie auto żeby dojechać pózniej do Bytomia po Mike,myśle że to dobre rozwiązanie wyszłoby taniej i za jednym razem dwie psinki ale czekam na Waszą decyzje;)[/QUOTE]
Cioteczki od Miki jesteście za przeproszeniem mało konkretne,najpierw mówicie o transporcie z Makowa,potem okazuje się ,że może być z Warszawy,a przecież jest to dość duża różnica,która już powoduje,że mógłbym się zastanawiać nad pomocą w zależności od tego jak daleko,asia2405 mogłaby po pieska wyjechać.Ale,że sprawa jest już dostatecznie pogmatwana,to może rzeczywiście decydujcie się na ten wspólny płatny transport.Oby się udało!!!

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/szukamy-transportu-warszawa-gliwice-dlugowlosa-miniaturka-jamnikowata-mika-148902/index13.html"]Szukamy transportu WARSZAWA-GLIWICE! Długowłosa miniaturka jamnikowata, Mika[/URL]

tak jak w tytule,przepraszam ja namieszałam bo chodziło mi o to skąd piesek jest:oops:my jesteśmy zdecydowane!tylko musimy dogadać kiedy dokładnie,ja do Bytomia po pieska podjade jak już będzie wszystko pewne to podajcie mi adres skąd ją odebrać i godzinę.I jeszcze dogadać z [B]malagos [/B]gdzie w Warszawie się spotkacie.Jeśli Wam to pasuje!!

Link to comment
Share on other sites

To moze i ja sie włączę, Mika jest w [B]ok. Makowa Maz.[/B] i byłoby [U]najwygodniej,[/U] by ją stad odebrac i zawieźc na Ślask. Ale wiem z doswiadczenia, ze najczęściej transport jest [B]z Warszawy[/B], wiec jeśli Maków jes tza daleko i nie podrodze (a jest) jakoś pokombinuję, by sunia dojechała ode mnie do Warszawy w umówiony dzień. To tyle, serdecznie proszę tylko o pomoc w rozwiazaniu problemu dostarczenia suni z dt do ds. Na jej miejsce, jak sie zwolni, jest juz kolejka potrzebująch psiaków :shake: Zobaczcie co sie dzieje w Szydłowcu :crazyeye: :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...