Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

myślę ze nie ma się co sprzeczać co trudniej co łatwiej bo żeby było perfekt to wszystko trudne ;D każda rasa ma "coś" a każdy ma z innymi rzeczami problem. A anatomia, wzorzec, wyobraźnia- to dotyczy każdej rasy. A u pudla jest akurat o tyle łatwiej że włos jest jaki jest ;) nożyczkami można z każdej strony ciachnąć i podczesywać nie trzeba co sekundę jak u niektorych.

Link to comment
Share on other sites

Nie no nie wytrzymam
Grey ile zarabiasz na stukaniu postów????
Moje dziecko od 100 ma 500zł i robi ruch na forach i tematach o których kompletnie nie ma pojęcia!!! Ten szaraczek to ma kupę kasy na nas.
Czy to temat galerii czy temat o krytyce i jakimś tam greyu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Następnym razem bez krępacji, ja już ta mam ze często zapominam i przypominać trzeba ;)[/QUOTE]

Iza następny raz będzie we środę (jeśli się zgodzisz) bo będę robiła welsha ,który jest totalnie zapuszczony ,podobno nie był robiony rok czasu.Przyjechał z Węgier , taki w typie amerykańskim. To się narobię....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gru']Iza następny raz będzie we środę (jeśli się zgodzisz) bo będę robiła welsha ,który jest totalnie zapuszczony ,podobno nie był robiony rok czasu.Przyjechał z Węgier , taki w typie amerykańskim. To się narobię....;)[/QUOTE]

Jasne, ze się zgodzę, nie ma żadnego problemu :)
No to powodzenia, pewnie będzie sporo roboty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Gru, dlaczego nie przypomniałaś mi o fotkach ? Zapomniałam zupełnie, dopiero jak weszłam na ten wątek mi się przypomniało :(

Więc fotki od [B]GRU[/B]
Sznaucer robiony na wystawę w Kielcach.

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_4WRmliOAze0/TOk3slHG8JI/AAAAAAAANb0/_A-Zy5zEFqg/mimek%20026.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_4WRmliOAze0/TOk3t1EpOpI/AAAAAAAANb4/W7XmvPnL_iI/s576/mimek%20027.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_4WRmliOAze0/TOk3uo6wVOI/AAAAAAAANb8/UsZgdvabbqA/s576/mimek%20032.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_4WRmliOAze0/TOk3vSlk2WI/AAAAAAAANcA/vk2FGOYW_0I/s512/mimek%20042.jpg[/IMG][/QUOTE]
Gru Te brewki..................SUPER:)

Link to comment
Share on other sites

Nic takiego nie jest powiedziane. Natomiast fryzura musi pasować do psa. Jak zrobisz za długą falbankę to pies będzie ciężko wyglądał, wszystko zepsujesz. Szczególnie że poszczególne elementy muszą ze sobą grać- i teraz zrobisz długa falbanę, reszta też długa.. to będzie kloc a nie sznaucer.

Link to comment
Share on other sites

tylko proszę się nie śmiać:!!!:razz:

to też zależy od wyglądu penisa , jego wielkości (proporcjonalnie) i czy bardziej przylega do brzucha, czy bardziej zwisa i wtedy żeby go ukryć , trzeba byłoby baaardzo długą tą firankę zostawiać, nieprawdaż?
a poza tym niektóre sznaucerki mają jakgdyby bardziej lub mniej "napakowany" brzuch i dlatego się dobiera falbankę nie do penisa :shake: , ale do psa.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dzięki ;)
Leepa ma rację. Ten sznaucer musiał wystąpić w Kielcach w bardzo krótkim włosie na grzbiecie bo tak zadecydował właściciel .Brakowało mu dużego CWC.Poza tym jest mocnym psem. Tak w ogóle to lubię podciąć falbankę na brzuchu tak żeby zlewała się z okrywowym z boczków bo dobrze to wygląda .Warunkiem jest jednak prawidłowej długości włos na grzbiecie. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gru']Dziewczyny dzięki ;)
Ten sznaucer musiał wystąpić w Kielcach w bardzo krótkim włosie na grzbiecie bo tak zadecydował właściciel .Brakowało mu dużego CWC. ;)[/QUOTE]

no i co? opłaciło się? Ma to duże CWC?
ciekawość mnie zżera.
Czy to ALIBABA?

Link to comment
Share on other sites

Bingo ! Alibaba i dostał CWC i resa ;) Rosjanka , która sędziowała jest groomerką ,aż się zdziwiłam , że dała mu wygrać mimo za krótkiego włosa na grzbiecie ale cieszyłam się razem z właścicielem;)
Spaniel mi się podoba ,chciałabym móc kiedyś zrobić tak dobrze przedstawiciela tej rasy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gru']A skąd wiesz ,że to Alibaba???? ;)
Teraz mnie zżera ciekawość ;)[/QUOTE]



początki hodowli Mandragora -sznaucery miniaturowe były moimi klientami, a z Martą wojażowałyśmy po wystawach. Ona z IGA Pigmej ,potem COFFEINĄ Mafioso, a potem los wywiózł Martę do NDM , ale utrzymujemy kontakty i zawsze śledzę sznuacery w PL (choć trochę). Na e-sznaucerach też bywam i czytam.

A włos może i krótki, a może i nie. Najważniejsze, że sędzia poznała się na samym psie Tak powinno być. Choć nie powiem Mannersik zaraz za nim też nie jest zły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...